Xi
cofnij do Klasa 4

Kategorie

Dostępność

Zakres cenowy


Rodzaj

Klasa

Wydawca

  Autorzy

   Ocena

   Podręczniki do chemii - klasa 4 - liceum i technikum

    (5 produktów)

   Podręczniki do chemii dla klas 4 liceum są dedykowane przede wszystkim uczniom realizującym program chemii w zakresie rozszerzonym, którzy planują kontynuować naukę na kierunkach  przyrodniczych, medycznych i technicznych. Poza działami poświęconymi związkom organicznym zawierającym azot oraz cukrom, które zazwyczaj porusza się dopiero w ostatniej klasie, książki do chemii dla 4 klasy liceum zawierają powtórzenie wiadomości oraz próbne egzaminy maturalne z chemii.

   Chemia ogólna i nieorganiczna z Tutorem

   (okładka miękka)

   24,29 
   Wysyłka 24 godziny

   Klasa 4 - najtańsze podręczniki do chemii

   W naszym sklepie znajdziecie podręczniki najbardziej popularnych wydawnictw edukacyjnych, które od dekad cieszą się niesłabnącym zaufaniem zarówno uczniów, jak i nauczycieli. Książki są aktualizowane zgodnie z najnowszą podstawą programową, a zadania zawarte w zeszytach ćwiczeń powstały w oparciu o zadania maturalne z ostatnich lat.

   Wśród najlepiej ocenianych podręczników znajdują się książki wydawnictw takich jak: Nowa Era, WSiP, Operon czy Biomedica. W swojej ofercie posiadają one także arkusze maturalne, vademeca oraz repetytoria, które będą nieocenioną pomocą podczas przygotowań do egzaminu maturalnego. Podręczniki te zostały przygotowane we współpracy zarówno z dydaktykami, jak i egzaminatorami, dzięki czemu jeszcze lepiej przygotowują do matury z tego przedmiotu.

   Książki do chemii dla uczniów klas 4 liceum

   Pomoce naukowe, z których skorzystać mogą przyszli maturzyści w naszym sklepie jest znacznie więcej, a część z nich można kupić w pakietach. Składają się na nie podręczniki i dedykowane im dodatkowe ćwiczenia i arkusze lub zeszyty ćwiczeń obejmujące kolejne działy informacji. Oficyna Wydawnicza Nowa Matura posiada w swojej ofercie czterotomowy zbiór zadań wraz z odpowiedziami dla zdających egzamin maturalny z chemii oraz nauczycieli. Taki zestaw pozwoli opracować wszystkie najważniejsze zagadnienia oraz przygotować się do formuły egzaminu. Ponadto wszystkie książki przygotowujące do matury zostały uzupełnione o przydatne tabele i schematy, które także sprzyjają szybszemu utrwaleniu wiadomości oraz ułatwiają wykorzystanie wiedzy teoretycznej w praktyce. 

   Ładowanie...