Xi

Kategorie

   • Piórniki (1393)

Dostępność

Zakres cenowy


Wydawca

  Ocena

  Piórniki szkolne

   (1393 produktów)

  Sprawdź kategorię piórniki szkolne! Mamy piórniki dla dziewczynek i chłopców. Wybierz spośród plastikowych, materiałowych, skórzanych i metalowych piórników. Dostępne są także modele z wyposażeniem, idealne dla pierwszoklasistów. Znajdziesz piórniki ozdobione ulubionymi postaciami i wiele innych. Wybierz najlepszy piórnik dla swojego dziecka!

  Piórnik łapka kota silikonowy

  8,69 
  Wysyłka dzisiaj

  Piórnik Chipsy cebulkowe

  32,69 
  Wysyłka dzisiaj

  Piórnik szkolny czarny. Warta

  32,69 
  Wysyłka dzisiaj

  Piórnik jednokomorowy - Byle do piątku

  17,89 
  Wysyłka dzisiaj

  Piórnik autobus mix

  8,99 
  Wysyłka dzisiaj

  Piórnik saszetka Pies

  16,59 
  Wysyłka dzisiaj

  Etui na 72 kredki. Czerwone

  43,29 
  Wysyłka dzisiaj

  Piórnik szkolny czarny. Warta

  24,89 
  Wysyłka dzisiaj

  Piórnik koci domek Gabi

  26,19 
  Wysyłka dzisiaj

  Piórnik bez wyposażenia. Pies

  39,19 
  Wysyłka dzisiaj

  Etui czarne na kredki 36 sztuk

  27,69 
  Wysyłka dzisiaj

  Piórnik Hot Wheels

  26,79 
  Wysyłka dzisiaj

  Piórnik saszetka Flamingi

  (okładka blister)

  7,59 
  Wysyłka dzisiaj

  Piórnik. Auto

  44,99 
  Wysyłka dzisiaj

  Piórnik saszetka. Kitty The Cute

  34,29 
  Wysyłka dzisiaj

  Piórniki szkolne - do wyboru, do koloru!

  Piórnik to etui przeznaczone do przechowywania przyborów szkolnych i materiałów piśmienniczych. Dawniej piórniki wykonywano z drewna. Obecnie na rynku dostępne są plastikowe, materiałowe, wykonane ze skóry lub metalu. Każdy z pewnością znajdzie coś dla siebie!

  Zakup piórnika zawsze wiąże się z pewną ekscytacją. To dla młodego człowieka niezwykle ważny przedmiot. W końcu z tego etui będzie się korzystało przez cały rok szkolny.

  W ofercie znajdziemy typowe piórniki dla dziewczynek - w jasnych kolorach, z ulubionymi księżniczkami lub zwierzątkami oraz idealne piórniki dla chłopca. Są jednobarwne i bogato zdobione. Również forma takiego etui nie jest jednorodna. Dostępne są między innymi następujące rodzaje piórników:

  W tej kategorii znajdziemy produkty na każdą kieszeń. Są tu piórniki szkolne zdobione, z pełnym wyposażeniem, ale też skromniejsze, materiałowe lub metalowe.

  Piórniki z wyposażeniem

  Piórniki z wyposażeniem są szczególnie polecane pierwszoklasistom. W zależności od modelu, w takim piórniku możemy znaleźć zestaw cienkopisów, linijkę, ekierkę, cyrkiel, różnokolorowe kredki, a nawet plan lekcji.

  Dla uczniów początkowych klas szkoły podstawowej, tego typu piórniki są wyjątkowo ważne. Znaczenie ma również kolorystyka takiego etui oraz inne ozdoby. Dzieci często pragną, by piórnik zdobiły wizerunki ulubionych bohaterów lub kadry z ważnych dla młodych ludzi bajek czy filmów. Warto zostawić dziecku decyzję zakupu piórnika. To przecież konkretny użytkownik ma być najbardziej zadowolony z tego produktu. Wśród tego rodzaju piórników znajdziemy między innymi następujące produkty:

  Piórniki bez wyposażenia

  W tej kategorii znajdziemy wiele piórników bez wyposażenia. Gdy zdecydujemy się na zakup któregoś z nich, trzeba pamiętać o dokupieniu we własnym zakresie wielu ważnych i potrzebnych w szkole produktów. Tego typu piórniki są szczególnie lubiane przez młodzież oraz osoby dorosłe. W ofercie znajdziemy także etui na przybory szkolne i piśmiennicze w kształcie małych, zgrabnych saszetek, które będziemy mogli bez najmniejszego problemu schować w torebce czy małym plecaku.

  Jak wybrać idealny piórnik szkolny?

  Zakupy przed rozpoczęciem roku szkolnego nie należą do najprzyjemniejszych. Trzeba kupić podręczniki, zeszyty, bloki rysunkowe, plecak, strój na zajęcia wychowania fizycznego i wiele, wiele innych potrzebnych rzeczy. Wyboru piórnika nie warto bagatelizować. To niezwykle ważny element szkolnej wyprawki. Warto przemyśleć zakup pod względem użyteczności - kto będzie z danego piórnika korzystał i czego w związku z tym najbardziej potrzebował. Odpowiedzi na te pytania na pewno pomogą podjąć decyzję, a kupiony piórnik szkolny będzie długo cieszył użytkownika.

  Ładowanie...