Xi
cofnij do Liceum, Technikum

Kategorie

Dostępność

Zakres cenowy


Rodzaj

Klasa

Wydawca

  Autorzy

   Ocena

   Podręczniki i książki do 3 klasy liceum i technikum

    (157 produktów)

   Chemia 3. Podręcznik do liceum i technikum. Zakres podstawowy

   (okładka miękka)

   61,99 
   Dostępne od 15.08.2024

   Chemia 3. Podręcznik do liceum i technikum. Zakres rozszerzony

   (okładka miękka)

   64,89 
   Dostępne od 15.08.2024

   W trzeciej klasie liceum i technikum uczniowie żegnają się z wiedzą o społeczeństwie. Zmniejsza się także liczba godzin chemii, geografii. Dla uczniów, poza rozszerzeniami, to będzie ostatnia klasa z tymi przedmiotami - dlatego zazwyczaj podręczniki do 3 klasy liceum zawierają sporo podsumowań oraz wiedzy przekrojowej z całego toku nauczania.

   Najtańsze książki do 3 klasy liceum

   Oferta sklepu obejmuje podręczniki do klasy 3 najlepszych i najbardziej doświadczonych wydawnictw, które od lat cieszą się popularnością wśród uczniów i nauczycieli. Pośród nich znajdziemy: Nowę Erę, Oficynę Edukacyjną Krzysztof Pazdro, GWO, WSiP oraz Wydawnictwo Pedagogiczne OPERON. Na uczniów czeka ponad 700 produktów, które obejmują różne przedmioty, poziomy podstawowy i rozszerzony oraz pomoce naukowe. Warto jednak pamiętać, że w trzeciej klasie kontynuuje się realizację materiału na podstawie wcześniej używanych podręczników, dlatego należy wziąć pod uwagę dotychczas używaną serię wydawniczą.

   Książki do 3 klasy technikum -  przedmioty zawodowe

   Szeroki asortyment sklepu to także podręczniki do przedmiotów zawodowych z których skorzystają także uczniowie techników oraz szkół branżowych. Mechanika, opieka medyczna, kosmetologia, marketing czy fryzjerstwo to tylko niektóre z przedmiotów, do których książki także znajdziecie w naszym sklepie. 

   Podręczniki do liceum klasa 3, repetytoria, arkusze egzaminacyjne

   Poza standardowymi podręcznikami nasz sklep oferuje także wachlarz pomocy naukowych oraz repetytoria maturalne, które z pewnością przydadzą się w trakcie przygotowań do egzaminów. Jednak znajdą one zastosowanie także przy zwyczajnych powtórkach przed sprawdzianami oraz posłużą do uporządkowania wiedzy pomiędzy zajęciami. W ofercie znajdziecie: vademeca, repetytoria, karty pracy, arkusze maturalne, opracowania lektur, tablice, testy, ściągi i zbiory zadań. Wszystkie są zgodne z najnowszą podstawą programową i opierają się na zadaniach, które pojawiały się na maturach w ostatnich latach. Z pewnością każdy maturzysta podejdzie do egzaminu pewniejszy siebie, mogąc wcześniej powtórzyć materiał oraz przećwiczyć najtrudniejsze zagadnienia. 

   Ładowanie...