Xi
cofnij do Akcesoria biurowe

Kategorie

   • Podkładki na biurko (215)

Dostępność

Zakres cenowy


Wydawca

  Ocena

  Podkładki na biurko dla dzieci

   (215 produktów)

  Kategoria "Podkładki na biurko" oferuje różnorodne podkładki, które nie tylko chronią meble, lecz także stanowią atrakcyjną ozdobę z ciekawymi ilustracjami. Dostępne są podkładki edukacyjne, idealne dla uczniów, np. z gramatyką polską czy matematyką, ułatwiające zadania domowe i podczas nauki, oraz ozdobne podkładki z ilustracjami samochodów, dinozaurów czy układu słonecznego, łączące funkcję dekoracyjną z elementami edukacyjnymi, nadając biurku dziecka zarówno praktyczny jak i estetyczny charakter.

  Podkładka na biurko. Zegar

  6,99 
  Wysyłka dzisiaj

  Podkładka na biurko z kieszenią

  16,39 
  Wysyłka dzisiaj

  Podkładka na biurko. Świat

  6,99 
  Wysyłka dzisiaj

  Alfabet. Podkładka edukacyjna

  18,99 
  Wysyłka dzisiaj

  Podkładka laminowana Koala 10 DERFORM

  5,29 
  Wysyłka dzisiaj

  Podkładka na biurko. Wzory matematyczne. Geometria

  (okładka miękka)

  18,59 
  Wysyłka dzisiaj

  Jednorożce. Podkładka na biurko dwustronna

  21,49 
  Wysyłka dzisiaj

  Podkładka na biurko. Piłkarze

  21,49 
  Wysyłka dzisiaj

  Podkładka na biurko. Czasowniki nieregularne. Język angielski

  (okładka miękka)

  18,59 
  Wysyłka dzisiaj

  Podkład na biurko oklejany. Świat

  12,91 
  Wysyłka dzisiaj

  Tablica do pisania suchościeralnego

  3,39 
  Wysyłka 3 dni robocze

  Ilustrowane podkładki na biurko

  W tej kategorii znajdziesz szeroki wybór praktycznych podkładek, dzięki którym nie tylko ochronisz meble przed uszkodzeniami, ale także ozdobisz je ciekawą ilustracją. Podkładka na biurko dla dzieci jest również znakomitym pomysłem na prezent dla ucznia. Wiele oferowanych wersji zachwyca ładnym opracowaniem, a przy okazji przekazuje wiedzę. To świetny sposób, by w pokoju dziecka umieścić praktyczną ozdobę, która będzie dodatkowo zachęcać do nauki! Dobrym pomysłem jest również wykorzystanie podkładki ochronnej, zaprojektowanej z myślą o zajęciach plastycznych. Łatwo zabezpiecza to przed zabrudzeniem stołu. Szeroka oferta zawiera produkty przeznaczone dla dzieci dopiero rozpoczynających przygodę ze szkołą, a także dla starszych uczniów, poznających na lekcjach bardziej szczegółową tematykę. Wybierajcie ulubione propozycje i ozdabiajcie biurka według własnych pomysłów!

  Podkładki edukacyjne

  Prezentowana kategoria zawiera wiele produktów opracowanych z myślą o uczniach, którzy lubią praktyczne pomoce naukowe. Problemy z gramatyką lub ortografią? Z pomocą przychodzi duża podkładka na biurko dla dzieci "Gramatyka języka polskiego", zawierająca alfabet, części mowy, części zdania i przykładową odmianę czasowników. To dwustronny produkt, który można dopasować do potrzeb dziecka. Z pewnością ułatwi zadania domowe, a także znakomicie sprawdzi się podczas pisania wypracowania. Natomiast dla uczniów potrzebujących wsparcia w matematyce opracowano specjalne podkładki "Tabliczka mnożenia" oraz "Ułamki, zbiory". Dzięki nim uczeń ma wszystkie najważniejsze informacje pod ręką i nie musi szukać ich w podręcznikach! Warto zwrócić również uwagę na językowe podkładki edukacyjne, zawierające przydatne słownictwo. W tej kategorii umieszczono ponadto wiele podkładek przekazujących wiedzę geograficzną, biologiczną, historyczną oraz związaną z kulturą Polski. Trwały materiał i wyrazista kolorystyka sprawiają, że oferowane produkty długo będą prezentować się dobrze na biurku. Laminowana powierzchnia zapewnia dodatkowe zabezpieczenie przed najczęstszymi uszkodzeniami podkładki.

  Ozdobna podkładka na biurko dla dzieci

  Warto wybrać także taką podkładkę, która po prostu ozdabia biurko kolorową ilustracją. W prezentowanej kategorii znajdziesz produkty odpowiadające wielu typowym zainteresowaniom dzieci. Samochody, dinozaury i księżniczki z popularnych filmów z pewnością zachwycą niejednego małego odbiorcę. Może wybierzecie ilustrację zawierającą wiele kolorowych zwierząt lub fantastycznie opracowaną podkładkę z drogami oraz znakami drogowymi? Znakomicie prezentuje się również produkt "Układ słoneczny", dobrze łączący wartość edukacyjną z ozdobnym wykonaniem. Ciekawą propozycją jest specjalna wersja, która umożliwia wyszukiwanie na szczegółowej ilustracji różnych elementów wskazanych na dołączonej liście. Zwróć uwagę również na podkładki uzupełnione o naklejki. Prezentowana oferta zapewnia wsparcie w nauce, ozdabia biurko, prezentuje wiele ciekawostek, a także po prostu daje dziecku dużo radości!

  Ładowanie...