Xi

Kategorie

Dostępność

Zakres cenowy


Wydawca

  Ocena

  Kreda dla dzieci

   (106 produktów)

  Kreda kolorowa - 12 kolorów

  4,39 
  Wysyłka dzisiaj

  Kreda tablicowa Fun ASTRA

  5,69 
  Wysyłka dzisiaj

  Kreda

  4,99 
  Wysyłka dzisiaj

  Kreda tablicowa

  5,29 
  Wysyłka dzisiaj

  Kreda chodnikowa 10,5x2,3cm 15 kolorów

  13,19 
  Wysyłka dzisiaj

  Kreda 12 kolorów

  4,99 
  Wysyłka dzisiaj

  Węgiel w drewnie czarny 12 sztuk

  17,39 
  Wysyłka dzisiaj

  Kreda chodnikowa. Neonowa

  10,69 
  Wysyłka dzisiaj

  Kreda biała 100 sztuk

  16,59 
  Wysyłka dzisiaj

  Kreda Jumbo Wiaderko Fun ASTRA

  12,99 
  Wysyłka dzisiaj

  Kreda w sprayu Neo niebieska 150ml

  19,99 
  Wysyłka dzisiaj

  Kreda do malowania ulic 15 kolorów

  11,59 
  Wysyłka dzisiaj

  Kreda w sprayu Neo żółta 150ml

  20,29 
  Wysyłka 3 dni robocze

  Kreda kolorowa

  6,19 
  Wysyłka dzisiaj

  Kreda chodnikowa jumbo

  12,39 
  Wysyłka dzisiaj

  Kreda chodnikowa

  8,99 
  Wysyłka dzisiaj

  Kreda kolorowa Jumbo wiaderko

  12,59 
  Wysyłka dzisiaj

  Kreda chodnikowa mix EASY

  14,69 
  Wysyłka dzisiaj

  Kreda chodnikowa owalna 20 kolorów

  15,39 
  Wysyłka dzisiaj

  Kreda XL 3 kolory mix

  8,99 
  Wysyłka dzisiaj

  Zestaw 3 kred Jumbo z uchwytem

  10,89 
  Wysyłka dzisiaj

  Kreda kolorowa i kreda dla dzieci biała

  W tej kategorii znajdziesz różne produkty szkolne, dzięki którym uzupełnisz wyposażenie klasy. Pudełka zawierają różne wersje kolorystyczne. Wystarczy wybrać odpowiednią długość. Warto zwrócić uwagę na specjalne zestawy niepylące lub tablicowe. Dzięki tej szerokiej ofercie szybko trafisz na praktyczne przedmioty. Co ważne, można z nich korzystać w szkole i w warunkach domowych. Dzieci lubią rysować lub malować, więc warto wybrać takie pudełko, które wystarcza na długo. Ciekawym pomysłem może być całe wiaderko wypełnione różnymi kolorami. Prezentowane produkty są łatwo zmywalne, nie pylą nadmiernie oraz opracowano je w tradycyjnej formie, dzięki czemu bez problemu da się uzupełnić zestaw.

  Kreda i tablice

  Kategoria zawiera produkty idealne do używania na tablicach. Trwała forma sprawia, że powierzchnia rzadko pęka. Bezpyłowa formuła i ujednolicona kolorystyka to dodatkowe zalety tych zestawów. Kreda niepyląca kolorowa zawiera aż 12 kolorów w jednym pudełku. Ciekawym wyborem są również wersje zaokrąglone. Stożkowy kształt ułatwia chwytanie, a później stabilne trzymanie podczas pisania. Łatwo ścieralna powierzchnia nie drapie oraz miękko można ją prowadzić po tablicy lub chodniku. Bez problemu zmyjecie rysunki, nie zostawiając zabrudzeń. Dobrym pomysłem jest wybór praktycznych pudełek, zabezpieczających przed uszkodzeniami i złamaniami. Specjalny proces produkcji oferowanej kredy szkolnej sprawia, że zostaje uzyskana wyjątkowa gęstość produktu. Dzięki temu staje się bardziej wytrzymały. Powłoka ochronna zapobiega brudzeniu rąk. Pył kredowy jest zredukowany, a łatwość pisania docenią uczniowie i nauczyciele. Miękkie prowadzenie po tablicy po prostu zachęca do ćwiczeń oraz rysowania. Warto zwrócić uwagę również na produkty spełniające Europejskie Normy Bezpieczeństwa UE.

  Kreda szkolna i inne materiały

  Kategoria zawiera produkty szkolne, ale także przeznaczone do domowego użytku. To znakomita zachęta dla najmłodszego dziecka do rozwijania umiejętności artystycznych. Miękka forma i ciekawa kolorystyka przyciągają uwagę małego artysty. W dużych wiaderkach dzieci znajdą najważniejsze kolory, nie tylko biały. Fioletowy? Zielony? Żółty? A może czerwony? Z pewnością każdy znajdzie swoje zastosowanie! Specjalne wersje chodnikowe zapewniają znakomity wybór dla tych użytkowników, którzy chcą używać produktów głównie na zewnątrz. To świetna okazja, by razem z innymi dziećmi ćwiczyć wyobraźnię oraz rysować bez końca!

  Dodatkowe akcesoria artystyczne

  W tej kategorii znajdziesz również dodatkowe akcesoria, również wyposażenie przeznaczone dla rysowników. Warto zwrócić uwagę na charakterystyczny uchwyt, znacznie ułatwiający pisanie. Ponadto ciekawą propozycją jest naturalny węgiel, który powstaje z drewna olchowego po spaleniu. Gałęzie najpierw gotuje się, później podgrzewa, a na końcu wypala w specjalnych piecach wysokotemperaturowych. Dzięki temu powstaje charakterystyczny produkt, zostawiający ciemnoszary ślad. Oferowane produkty to znakomite wyposażenie każdego artysty, który chce rozwijać swoje umiejętności, używając dobrego wyposażenia. Zwłaszcza dla dziecka to świetna okazja, by ćwiczyć wyobraźnię i pomysłowość. Powstające dzieła małego twórcy będą z pewnością bardziej zadowalające, gdy twórczość można kontynuować przy pomocy dobrych, niezawodnych oraz bezpiecznych produktów. Wybierając prezentowane zestawy zapewniacie dziecku dostęp do oferty nowoczesnej i przygotowanej z dbałością o szczegóły. Z pewnością doceni to mały miłośnik sztuki!

  Ładowanie...