Xi
cofnij do Klasa 4

Kategorie

    • Matematyka (16)

Dostępność

Zakres cenowy


Rodzaj

Klasa

Wydawca

  Autorzy

   Ocena

   Podręczniki do matematyki - klasa 4 - liceum i technikum

    (16 produktów)

   W ostatniej klasie liceum i przedostatniej klasie technikum nauka matematyki wkracza w decydującą fazę - obok bieżącej nauki do kolejnych lekcji uczniowie stają przed koniecznością przygotowania do egzaminu dojrzałości z tego przedmiotu, obowiązkowego dla wszystkich abiturientów. Matura to najważniejszy sprawdzian wiedzy w toku edukacji, a jej wynik przesądza o dostaniu się na wymarzone studia.

   Presja przed egzaminem jest więc spora, a dodatkowo pogłębia ją fakt, że wielu uczniów miewa z “królową nauk” trudności. Jeśli i Ty należysz do tego grona, głowa do góry - dobry podręcznik do matematyki dla 4 klasy liceum oraz funkcjonalne materiały dodatkowe pomogą Ci zrozumieć i opanować cały niezbędny materiał!

   Książki do matematyki dla 4 klasy liceum - zakres podstawowy i rozszerzony

   Na aktualnej liście podręczników zatwierdzonych przez MEiN znajduje się kilka tytułów, spośród których każdy nauczyciel z łatwością znajdzie najlepszy dla swoich uczniów produkt. Najczęściej wybierane są książki wydawnictwa Nowa Era z serii “MATeMAtyka”, “Matematyka z plusem” GwO czy podręczniki do matematyki Oficyny Wydawniczej Krzysztof Pazdro. Podręczniki dostępne są w dwóch wariantach, obejmujących podstawowy i rozszerzony zakres materiału, co pozwala każdemu uczniowi na wybór odpowiedniego dla siebie poziomu.


   Praktyczna nauka matematyki opiera się na rozwiązywaniu zadań, dlatego na biurku czwartoklasisty nie może zabraknąć zawierających ich publikacji. W bezpośrednim przygotowaniu do matury najlepiej sprawdzają się repetytoria i przykładowe arkusze egzaminacyjne - ujęte w nich zadania mają identyczną formę, jak te obowiązujące podczas samego egzaminu. Korzystając z nich możesz nie tylko doskonalić swoje umiejętności, ale i oswoić się z maturalną formułą i tym samym nabrać większej pewności siebie. 

   Nie od dziś wiadomo, że ćwiczenie czyni mistrza: regularna praca z dobrym zbiorem zadań z matematyki sprawi, że żadne zagadnienie z podstawy programowej nie będzie miało przed Tobą tajemnic!

   Ładowanie...