Xi
Ponad 100 000 książek i gier
Dużo promocji
Tania i szybka wysyłka
14 dni na zwrot

Natalia de Barbaro

 (3 produktów)

Czuła przewodniczka. Kobieca droga do siebie

Natalia de Barbaro

(okładka miękka)

24,79 39,99 zł −38%
Wysyłka 24 godziny

Przędza. W poszukiwaniu wewnętrznej wolności

Natalia de Barbaro

(okładka miękka)

32,69 46,99 zł −30%
Dostępne od 2023-03-10

Krwawnik, mniszek, ułudka

Natalia de Barbaro

(okładka miękka)

20,19 39,99 zł −50%
Wysyłka 24 godziny

Natalia de Barbaro

Natalia De Barbaro zajmuje się psychologią społeczną i socjologią. Jest znaną konsultantką, felietonistką oraz doradczynią polityczną. Prowadzi zajęcia na Uniwersytecie Jagiellońskim. W 2006 r. tworzyła strategię kampanii prezydenckiej. Prowadzi warsztaty dla kobiet i szkolenia z komunikacji społecznej oraz przywództwa. Interesuje się poezją, a czasem pisze wiersze.

Pomaga wielu kobietom w odnalezieniu własnej wartości, a także swojego miejsca w społeczeństwie. Bada społeczne role kobiety oraz poczucie spełnienia i szczęścia we współczesnym świecie. Analizuje nowoczesne wymagania oraz nakazy kulturowe. Korzystając z wiedzy psychologicznej, w pełen zrozumienia sposób wyjaśnia, czym jest kobiecość i jaka jest jej prawdziwa siła. Do zainteresowań Natalii De Barbaro należą również tworzenie zespołu, zarządzanie zespołem, wystąpienia publiczne, projektowanie strategii komunikacyjnych oraz doradztwo polityczne.

"Czuła przewodniczka. Kobieca droga do siebie" - wyjątkowy poradnik dla kobiet, pomagający odnaleźć się we współczesnych rolach społecznych i kulturowych wymaganiach. To również opowieść o potrzebach oraz marzeniach kobiety, zaprezentowana w sposób pełen wyrozumiałości. Natalia De Barbaro korzysta w niej z badań naukowych i własnych doświadczeń.

Ładowanie...