Xi
Ponad 100 000 książek i gier
Dużo promocji
Tania i szybka wysyłka
14 dni na zwrot

Rachel Bright

 (3 produktów)

Koala, który się trzymał

Rachel Bright, Jim Field

(okładka twarda)

5/5
25,29 39,99 zł −37%
Wysyłka dzisiaj

Wieloryb, który chciał więcej

Rachel Bright, Jim Field, Barbara Supeł

(okładka twarda)

5/5
25,09 39,99 zł −37%
Wysyłka dzisiaj

Przytulozaur

(okładka twarda)

5/5
24,99 39,99 zł −38%
Wysyłka dzisiaj

Rachel Bright

Rachel Bright to pisarka i ilustratorka zajmująca się głównie książkami dla dzieci. Jej utwory zostały przetłumaczone już na 15 języków, zyskując popularność na całym świecie. Wyrazista twórczość przynosi autorce wiele nagród, więc kolekcja jej dzieł jest coraz większa. Artystka często podejmuje współpracę z innym znakomitym autorem literatury dziecięcej, którym jest Jim Field. To właśnie z tym twórcą tworzy wspaniałe picturebooki.

Rachel Bright studiowała na Kingston University. Po studiach założyła pracownię, gdzie mogła swobodnie rozwijać swoją twórczość. Jej książkami zainteresowały się największe wydawnictwa, jak chociażby Harper Collins, z którym podjęła współpracę. Artystka tworzy też kartki okolicznościowe i prowadzi wykłady w różnych krajach świata. Ponadto często bierze udział w biegach długodystansowych, a także zbiera kapelusze!

"Wieloryb, który chciał więcej" - poznaj twórczość Rachel Bright, czytając dzieciom tę wspaniałą książkę, przekazującą uniwersalne wartości. Pięknie wydany picturebook zachwyca niezwykle barwnymi ilustracjami, które na długo zapadają w pamięć. Przygody sympatycznego wieloryba uczą natomiast, czym właściwie jest szczęście i co daje w życiu prawdziwą radość! Książka powstała dzięki współpracy z Jimem Fieldem.

Ładowanie...