Xi

Dostępność

Zakres cenowy


Wydawca

  Ocena

  Akcesoria biurowe

   (1462 produktów)

  Zszywki 24/6

  2,99 
  Wysyłka dzisiaj

  Nożyk

  5,59 
  Wysyłka dzisiaj

  Klipsy 15mm

  3,59 
  Wysyłka dzisiaj

  Dziurkacz narożny zaokrąglacz

  22,59 
  Wysyłka dzisiaj

  Naklejki. Koty

  (okładka miękka)

  3,89 
  Wysyłka 3 dni robocze

  Naklejki Zwierzęta świata

  4,29 
  Wysyłka 3 dni robocze

  Podkładka na biurko. Zegar

  6,99 
  Wysyłka dzisiaj

  Klipsy biurowe 25mm, 12 sztuk

  3,99 
  Wysyłka dzisiaj

  Zszywki 10mm. 1000 sztuk

  3,99 
  Wysyłka dzisiaj

  Klipsy biurowe 19mm

  3,49 
  Wysyłka dzisiaj

  Podkładka na biurko z kieszenią

  16,39 
  Wysyłka dzisiaj

  Zszywki biurowe 24/6 GZ101-A

  3,99 
  Wysyłka dzisiaj

  Klipsy 32mm

  4,89 
  Wysyłka dzisiaj

  Tetis. Spinacze biurowe, 28mm

  3,79 
  Wysyłka dzisiaj

  Zszywki, 100 sztuk

  3,39 
  Wysyłka dzisiaj

  Dziurkacz metalowy. Czarny

  9,59 
  Wysyłka dzisiaj

  Karnet B6 z dowieszką - Bez

  (okładka folia)

  3,79 
  Wysyłka dzisiaj

  Podkładka na biurko. Świat

  6,99 
  Wysyłka dzisiaj

  Ewidencja sprzedaży K4

  7,29 
  Wysyłka dzisiaj

  Alfabet. Podkładka edukacyjna

  18,99 
  Wysyłka dzisiaj

  Dziurkacz ozdobny, motyl 5cm

  49,59 
  Wysyłka dzisiaj

  Dziurkacz metalowy 12k. Niebieski

  9,59 
  Wysyłka dzisiaj

  Dziurkacz ozdobny koło, 5cm

  58,89 
  Wysyłka dzisiaj

  Dziurkacz ozdobny. Serce 7,6cm. Mix

  79,19 
  Wysyłka dzisiaj

  Kubek przybornik kwadratowy czarny

  5,39 
  Wysyłka dzisiaj

  Przybory biurowe - dobra organizacja pracy

  Podstawowe narzędzia pracy biurowej - komputer z urządzeniami peryferyjnymi, ergonomiczne biurko i fotel, funkcjonalne oświetlenie - to dopiero początek: aby dobrze zorganizować sobie pracę i zachować porządek na stanowisku, potrzebne nam kilka drobnych, lecz użytecznych akcesoriów. Zapraszamy na krótki przegląd najbardziej funkcjonalnych przyborów biurowych!

  Mimo postępującej digitalizacji naszej codzienności wciąż drukujemy sporo dokumentów: aby utrzymać je w ryzach, potrzebne nam przybory takie, jak spinacze, klipsy i zszywacze, najlepiej z solidnym zapasem zszywek, które zawsze kończą się w najmniej oczekiwanym momencie. Dokumenty i notatki dobrze jest na bieżąco sortować i umieszczać w dedykowanych segregatorach: aby ograniczyć przy tym zużycie plastiku, warto w miarę możliwości rezygnować z foliowych koszulek i wpinać luźne kartki przy pomocy dziurkacza.

  Każda umowa, podanie, zaświadczenie i inne pisma powinny być ostemplowane firmową pieczątką; w skład standardowego wyposażenia biura wchodzi także datownik. Listę papierniczych akcesoriów biurowych uzupełnia komplet wizytówek, niezbędnych przy nawiązywaniu i podtrzymywaniu kontaktów biznesowych - najlepiej przechowywać je w eleganckim, dopasowanym do nich formatem wizytowniku.

  W biurowym niezbędniku koniecznie musi znaleźć się również przynajmniej jedna para nożyczek, najlepiej w zestawie z kilkoma rolkami taśmy klejącej o różnej szerokości. Przybory te okazują się potrzebne przynajmniej kilka razy w tygodniu: zawsze trzeba przecież przygotować paczki do wysyłki, naprawić naderwaną kopertę, otworzyć kolejne opakowanie kawy... Wszystkie wymienione akcesoria najlepiej przechowywać w jednym, dostępnym dla wszystkim miejscu, w przeznaczonym do tego celu przyborniku: spory wybór produktów tego typu znajdziesz w naszej ofercie.

  Przybory biurowe na stanowisku do nauki

  Wiele akcesoriów biurowych znajduje zastosowanie także w naszych domach, i to nie tylko ze względu na wymuszoną ostatnimi czasy pracę zdalną: praktyczne przybory ułatwią naukę i odrabianie lekcji dzieciom, dlatego warto wyposażyć ich biurka w kilka z nich. Praktyczna podkładka na biurko uchroni powierzchnię blatu przed zarysowaniami i smugami; aby wykorzystać przestrzeń do maksimum i dodać jej funkcjonalności, warto wybrać podkładkę edukacyjną ze "ściągawką" przydatnych informacji. Reguły ortograficzne, tabliczka mnożenia, gramatyka angielska, wiązania chemiczne w cząsteczkach - wybór jest ogromny, a każdy uczeń znajdzie w asortymencie podkładek te, które szczególnie mu się przydadzą.

  Ładowanie...