Xi

Kategorie

   • Malowanie po numerach (1092)

Dostępność

Zakres cenowy


Wydawca

  Ocena

  Malowanie po numerach

   (1092 produktów)

  Jeśli lubisz spełniać się artystycznie i szukasz relaksującego hobby, spróbuj malowania po numerach - w księgarni Tantis możesz wybierać spośród setek modeli, zróżnicowanych pod względem tematyki, stopnia trudności i ceny. Oferujemy obrazy do malowania po numerach dla osób w każdym wieku, wyposażone w komplet niezbędnych akcesoriów. Korzystne ceny i szybka, wygodna dostawa zapewnią Ci pełnię satysfakcji z zakupów.

  Malowanie po numerach: Ulubiony mops 40 x 40 cm

  28,19 
  Wysyłka 24 godziny

  Malowanie po numerach. Magiczny kot

  44,69 
  Wysyłka 24 godziny

  Malowanie po numerach. Wiatr 40x50cm

  40,69 
  Wysyłka 24 godziny

  Malowanie po numerach. Wyrafinowana moc 30x40cm

  25,89 
  Wysyłka 24 godziny

  Malowanie po numerach - Nocna kawiarnia 40x50cm

  39,99 
  Wysyłka 24 godziny

  Malowanie po numerach. Matka i dziecko

  29,99 
  Wysyłka 24 godziny

  Malowanie po numerach. Prawdziwy przyjaciel

  29,99 
  Wysyłka 24 godziny

  Malowanie po numerach - Zachód słońca 40x50cm

  29,99 
  Wysyłka 24 godziny

  Malowanie po numerach. Dziewczyna z perłą

  29,99 
  Wysyłka 24 godziny

  Malowanie po numerach - Fantastyczny koń 40x50cm

  40,39 
  Wysyłka 24 godziny

  Malowanie po numerach. Mona Lisa z kotem 40x50cm

  45,47 
  Wysyłka 24 godziny

  Malowanie po numerach: Letni zapach 40 x 50 cm

  29,99 
  Wysyłka 24 godziny

  Malowanie po numerach: Kwiaty 40 x 50

  29,99 
  Wysyłka 24 godziny

  Malowanie po numerach - W kierunku lata 40x50

  29,99 
  Wysyłka 24 godziny

  Malowanie po numerach - Krajobraz górski 40x50cm

  29,99 
  Wysyłka 24 godziny

  Malowanie po numerach: Pocałunek 2 Gustav Klimt

  29,99 
  Wysyłka 24 godziny

  Malowanie po numerach - Biały króliczek 30x40cm

  25,89 
  Wysyłka 24 godziny

  Malowanie po numerach: Puszysty kucharz 40 x 40

  28,19 
  Wysyłka 24 godziny

  Malowanie po numerach, Szop 40x50 cm

  37,69 
  Wysyłka 24 godziny

  Malowanie po numerach - artystyczne hobby dla każdego

  Malowanie po numerach to znakomita alternatywa dla tradycyjnego rysunku czy malarstwa dla osób, które lubią relaksować się przy manualnych pracach i mają artystyczne zacięcie. Nie musisz mieć wysokich umiejętności technicznych, kupować drogich farb i akcesoriów malarskich, by spełniać się plastycznie. Wystarczy jeden zestaw do malowania po numerach z wybranym wzorem, pozytywne nastawienie i cierpliwość, a już po kilku godzinach możesz powiesić na ścianie własnoręcznie wykonany obraz lub obdarować nim bliską osobę!

  Na czym polega malowanie po numerach?

  Zasadę malowania po numerach można porównać do tradycyjnych kolorowanek - w zestawie otrzymujemy płótno z naniesionym szkicem podzielonym na pola. Każde pole jest opatrzone numerem koloru, jakim należy je wypełnić. Komplet zawiera także odpowiednio ponumerowane farby, pędzle oraz grafikę z poglądowym obrazem, jaki uzyskamy po zakończeniu pracy. W niektórych zestawach znajdują się również akcesoria do oprawy i zawieszenia gotowego obrazu.

  Jak wybrać obraz do malowania po numerach?

  Głównym kryterium wyboru jest oczywiście indywidualny gust przyszłego właściciela gotowego obrazu. Jeśli chcemy powiesić go w mieszkaniu, należy poszukać wzoru odpowiadającego kolorystycznie i stylistycznie wystrojowi docelowego wnętrza. Podobnie w przypadku, gdy chcemy wykonać obraz na prezent: poświęćmy chwilę na zastanowienie, co podoba się obdarowanej osobie i w jakim miejscu będzie mogła wyeksponować upominek.

  Wybór wzorów w naszej ofercie jest tak bogaty, że każdy bez trudu znajdzie w nim coś dla siebie. W kategorii malowanie po numerach dla dorosłych warto zwrócić uwagę na reprodukcje znanych dzieł sztuki - “Pocałunku” czy “Słoneczników” Klimta, ogrodów Moneta - może być wyrazem prywatnych zainteresowań; londyński, paryski czy wenecki pejzaż wzbudzić miłe podróżnicze wspomnienia. Wśród dostępnych obrazów nie brak również martwych natur, krajobrazów i portretów. 

  Wychodzimy także naprzeciw potrzebom klientów, których interesuje malowanie po numerach dla dzieci i młodzieży. Szablony z postaciami superbohaterów, ulubionymi zwierzątkami czy modnymi kadrami w instagramowej stylistyce przypadną do gustu każdemu młodemu miłośnikowi sztuk plastycznych.

  Wybierając obrazy do malowania po numerach warto także kierować się stopniem trudności danego wzoru i własnym poziomem zaawansowania. Szablony złożone z wielu drobnych pól, wymagające użycia dużej liczby odcieni, mogą być zbyt skomplikowane i zniechęcające dla osób, które zaczynają swoją przygodę z malowaniem; i analogicznie - praca na prostym wzorze nie będzie satysfakcjonująca dla doświadczonych “malarzy”.

  Malowanie po numerach - dlaczego warto?

  Rozwój artystycznych pasji, odskocznia od codzienności, satysfakcja z własnoręcznie wykonanego obrazu - to tylko niektóre z szeregu korzyści, jakie możemy odnieść malując po numerach. Aktywność ta zapewnia także wiele dobroci dla naszego mózgu: wypełnianie kolejnych pól rozwija zdolność koncentracji, precyzję pracy ręki i wyobraźnię przestrzenną. Nie sposób zapomnieć również o pozytywnym wpływie malowania na samopoczucie i nastrój. Kierując całą uwagę na jedną czynność pozwalamy mózgowi na “odpoczynek” od natłoku myśli, co łagodzi napięcie nerwowe i sprzyja głębokiemu relaksowi.

  Obserwacja połączeń kolorystycznych, efektów optycznych i perspektywy przekłada się z kolei na rozwój zdolności plastycznych. Choć mogłoby się wydawać, że malowanie po numerach to czynność w 100% odtwórcza, zdobyte dzięki niej umiejętności możemy wykorzystać we własnej kreatywnej działalności.

  Ładowanie...