Xi

Dostępność

Zakres cenowy


Wydawca

  Ocena

  Klocki LEGO

   (564 produktów)
  Klocki LEGO

  SIŁA BUDOWANIA

  Budując, demontując i przerabiając, dzieci uczą się wierzyć we własne siły i ćwiczą wyobraźnię.

  Klocki LEGO

  SIŁA BUDOWANIA

  Budując, demontując i przerabiając, dzieci uczą się wierzyć we własne siły i ćwiczą wyobraźnię.

  LEGO® tbd Super Mario 71426

  299,99 
  Wysyłka dzisiaj

  LEGO® City Stunt. Kaskaderski Motocykl Wanna. 60333

  (okładka pudełko)

  30,16 
  Wysyłka dzisiaj

  LEGO® Technic. Ratrak. 42148

  40,99 
  Wysyłka dzisiaj

  LEGO® Creator 3w1. Potężne dinozaury. 31058

  (okładka pudełko)

  61,79 
  Wysyłka dzisiaj

  Klocki LEGO: drzwi do świata wyobraźni

  Znane na całym świecie duńskie klocki pozwalają tworzyć konstrukcje ograniczane jedynie naszą wyobraźnią. Od wielu dekad stanowią obiekt dziecięcych westchnień. Producent rozpieszcza maluchy coraz nowszymi seriami i limitowanymi edycjami. Historia marki LEGO klocek po klocku budowana jest nieprzerwanie od 1934 roku, a same klocki z tworzywa sztucznego produkowane są od 1947 roku. Zestawy klocków sukcesywnie zaczęły zaludniać też figurki ludzi oraz modele domów, samochodów i innych elementów miejskiej infrastruktury.

  Asortyment LEGO wciąż się powiększa, a zabawki koncernu przeznaczone są dla różnych grup wiekowych. Wiemy, że sentymentu do LEGO nie da się tak łatwo pozbyć, dlatego nie ma co walczyć z naturą... Nie ograniczaj się! Wspólne zabawy z dzieckiem i wznoszenie autorskich konstrukcji twoje dziecko może wspominać, jako jedne z najfajniejszych momentów z dzieciństwa.

  LEGO: seryjna rozrywka

  Możliwość zabawy klockami z uniwersum ulubionych bohaterów to jeden z powodów bezwarunkowej miłości dzieci do LEGO. Na przestrzeni dekad doczekaliśmy się wielu kultowych serii. A że układanie klocków uzależnia, miłość do LEGO trwa w najlepsze także w wielu dojrzałym.

  W tantis.pl znajdziecie najpopularniejsze serie klocków Lego: LEGO Architecture, LEGO Batman Movie, LEGO Boost, LEGO City, Lego Classic, LEGO Creator, LEGO Disney Princess, LEGO Duplo, LEGO Friends, LEGO Harry Potter, LEGO Minecraft, LEGO Mindstorms, LEGO Minifigures, LEGO Ninjago, LEGO Speed Champions, LEGO Star Wards, LEGO Super Heroes, LEGO Technic, LEGO The Moovie.

  LEGO klocki w zestawach

  Klocki Lego należą do najpopularniejszych wyborów rodziców i dziadków. Każda dziecięca rocznica nadaje się do świętowania z jednym z magicznych zestawów.

  Na prezent dla malucha polecamy zestawy LEGO: Art, Dots, Ideas, Super Mario, Trolls, Jurassic World.

  Zestaw Creator 3w1 to potrójna dawka wspaniałej zabawy, do której twoja pociecha można zaprosić inne dzieci. Przy okazji możesz uczyć malucha dzielenia się zabawkami i działania w grupie.

  Nowości: LEGO VIDIYO

  Ostatnia nowość to już całkowicie interaktywna gra dla nastolatków. LEGO VIDIYO to linia produktów inspirowana muzyką. Dzięki nim dziecko uchwyci rytm własnego świata. Jak to możliwe? Dzięki zestawowi można kręcić własne teledyski i rozwijać muzyczną pasję. Efektami można dzielić się w dedykowanej aplikacji, która pozwala ożywić elementy zestawu i dodawać elementy specjalne. Występując w nagraniach video, dzieci pracują nad pewnością siebie i kreatywnością, a dodatkowo tworzą wspaniałą dziecięcą społeczność.

  Tantis.pl: sklep z klockami LEGO

  LEGO to w kategorii zabawki nasz bestseller. Zainteresowanie klockami nie słabnie, a sprzedaż stale utrzymuje się na wysokim poziomie. Jeśli szukasz sprawdzonego dostawcy LEGO, dobrze trafiłeś! Dbamy o szeroki asortyment i niskie ceny. Sprawdź koniecznie naszą ofertę!

  Sklep online: dostawa LEGO nie będzie szybsza!

  Tylko kupując online, jesteś w stanie szybko zapoznać się z ofertą i wyselekcjonować produkty według kategorii czy budżetu, jakim dysponujesz. Jeśli nie znasz poszczególnych produktów, nasz wyczerpujący opis pomoże Ci zapoznać się z różnicami pomiędzy zestawami i dokonać świadomego wyboru. Dodatkowo możesz też zasugerować się opiniami innych klientów; sekcję recenzji znajdziesz, przewijając stronę produktu.

  Większość z naszych produktów oferujemy z dostępnością w 24h, co oznacza jedno: dostawa będzie naprawdę szybka. Kurier z paczką stanie w twoich drzwiach prędzej, niż Ci się wydaje!

  Ładowanie...