Xi
moja lista
zaloguj
koszyk (0) | 0,00 PLN
cofnij do Edukacyjne

Kategorie

   • Logiczne (1063)

Dostępność

Zakres cenowy


Wydawca

  Autorzy

   Ocena

   Gry edukacyjne i logiczne planszowe

    (1063 produktów)

   IQ Fit. Smart Games

   54,99 
   Wysyłka dzisiaj

   Sznurki i dziurki. Wyszywanki bez igły

   (okładka pudełko)

   23,89 
   Wysyłka dzisiaj

   Tego nie nauczą Cię w szkole!

   18,59 
   Wysyłka dzisiaj

   Smart Games. IQ Mini, 1 sztuka

   30,69 
   Wysyłka dzisiaj

   Układanka obrazkowa. Symetria

   (okładka pudełko)

   23,49 
   Wysyłka dzisiaj

   Granie w nawlekanie

   33,59 
   Wysyłka dzisiaj

   Gry edukacyjne planszowe to sprawdzony sposób na zacieśnianie więzi rodzinnych i ciekawe spędzanie czasu z przyjaciółmi i znajomymi. Uczą, bawią i w magiczny sposób zabijają nudę. Moda na tradycyjne gry analogowe nie przemija, a wydawnictwa prześcigają się w tworzeniu nowych, wciągających tytułów.

   W naszej księgarni znajdziecie gry edukacyjne i logiczne, kooperacyjne, strategiczne, karciane oraz takie klasyki jak domino, kostka Rubika czy scrabble.

   Gry planszowe edukacyjne: sprawdzony sposób na niepogodę

   Podczas deszczu dzieci się nudzą... Rodzice, nie załamujcie rąk! Planszówki są w stanie zająć dziecięce głowy, zainteresować najbardziej ruchliwe dzieciaki i wciągnąć je w wir zabawy. Kilkulatki można zachęcać do nauki mówienia, czytania czy liczenia. Dla starszych dzieci polecamy tradycyjne quizy, gry zręcznościowe i memory, gdyż wprowadzają element zdrowej rywalizacji, a emocje, jakie towarzyszą takim rozgrywkom, bywają ogromne.

   Gry edukacyjne planszowe to esencja dzieciństwa

   Jak często wracasz w myślach do chwil spędzonych z rodzeństwem i rodzicami nad grami planszowymi? No właśnie! Warto sukcesywnie uzupełniać zbiór gier, zachęcać dzieci do nauki przez zabawę i cieszyć się wspólnie spędzonym czasem. Budujcie wspomnienia z dzieciństwa z kloców, pionków i rzutów kostką!

   Łamigłówki, czyli gry logiczne planszowe w akcji

   Wyzwania, zadania do wykonania i zagadki - trening umysłu w połączeniu ze współzawodnictwem to mieszanka, której trudno się oprzeć. Nie ma nudy, jest akcja i nie sposób przewidzieć, jak potoczy się dalsza rozgrywka.

   Jeśli szukasz czegoś wyjątkowego, pozwól, że przedstawimy Ci przykłady czterech typów łamigłówek, jakie mamy w naszym sklepie:

   • tradycyjne pytania-zagadki: Łamigłówki i zagadki. Logika. Na zdrowy rozum

   • łamigłówka metalowa i gra zręcznościowa w jednym: Steampunk

   • łamigłówka magnetyczna: Kwadrylion

   • łamigłówka ucząca logicznego myślenia i rozwijająca wyobraźnię przestrzenną: Labirynt

   Gry logiczne planszowe: na co zwrócić uwagę przy wyborze?

   • wiek gracza

   Zwróć uwagę na wskazania producenta dotyczące minimalnego wieku gracza: to gwarancja, że dzieci we podanym przedziale wiekowym będą mogły w pełni wykorzystywać potencjał gry. To bardzo istotna informacja i nie warto jej lekceważyć. Maluchy, które dostaną zbyt trudną grę, mogą się do nich zniechęcić, a przekonanie ich do zmiany zdania może zająć sporo czasu.

   • ilość graczy

   Dużo zależy od tego, czy dzieci będą bawić się samodzielnie, czy do zabawy będą zapraszać dorosłych. Warto stawiać na gry, w których liczbę graczy można dość swobodnie modyfikować. Gry z liczbą graczy od 2 do 6 osób będą wyborem optymalnym.

   • stopień trudności

   Nie kupuj gry na przyszłość, skup się na możliwościach graczy "tu i teraz". Dzięki temu unikniesz jednego z podstawowych błędów, którym jest kupno gry za trudniej/za łatwej.

   • tematyka

   Postaw na grę tematyczną, która nawiązuje do waszych wspólnych zainteresowań. Pytanie: kto gra? zawsze spotka się z entuzjastyczną odpowiedzią! ;)

   Ładowanie...