Xi
moja lista
zaloguj
koszyk (0) | 0,00 PLN
cofnij do Pisanie

Kategorie

   • Cienkopisy (173)

Dostępność

Zakres cenowy


Wydawca

  Ocena

  Cienkopisy

   (173 produktów)

  Cienkopis Elite Liner czarny

  6,69 
  Wysyłka dzisiaj

  Cienkopisy D-Fine 4mm

  9,49 
  Wysyłka dzisiaj

  Cienkopis 0,4mm. 10 kolorów

  27,39 
  Wysyłka dzisiaj

  Cienkopisy Grip 30 kolorów FABER CASTELL

  62,32 
  Wysyłka dzisiaj

  Szkicownik na spirali. Kot

  12,79 
  Wysyłka dzisiaj

  Cienkopisy Point 88. 6 szt.

  19,49 
  Wysyłka dzisiaj

  Dwustronny marker 12 kolorów

  19,29 
  Wysyłka dzisiaj

  Cienkopis czarny

  12,99 
  Wysyłka dzisiaj

  Cienkopis, 10 kolorów

  10,39 
  Wysyłka dzisiaj

  Cienkopisy pastel 0,4mm 6 kolorów MemoBe

  7,89 
  Wysyłka dzisiaj

  Cienkopisy 0,4mm

  (okładka folia)

  5,59 
  Wysyłka dzisiaj

  Cienkopis Point Mini. 8 kolorów

  24,39 
  Wysyłka dzisiaj

  Cienkopis Document 0,7mm czarny

  7,79 
  Wysyłka dzisiaj

  Cienkopis Elite Liner czerwony

  6,69 
  Wysyłka dzisiaj

  Cienkopisy 0,4mm. 10 kolorów

  9,89 
  Wysyłka dzisiaj

  Cienkopis Ecco Pigment

  71,59 
  Wysyłka dzisiaj

  Cienkopis Point. 10 kolorów

  30,59 
  Wysyłka dzisiaj

  Cienkopis 10 kolorów. Easy Stationery

  15,99 
  Wysyłka dzisiaj

  Cienkopisy Grip. 20 kolorów

  35,79 
  Wysyłka dzisiaj

  Cienkopisy neon 0,4mm 6 kolorów MemoBe

  7,89 
  Wysyłka dzisiaj

  Cienkopis 2 Lines. 6 kolorów

  18,19 
  Wysyłka dzisiaj

  Cienkopis 0,4mm 4 kolory

  8,19 
  Wysyłka dzisiaj

  Cienkopis Mono drawing pen Fine

  44,39 
  Wysyłka dzisiaj

  Cienkopis D407 czarny

  8,99 
  Wysyłka dzisiaj

  Fudenosuke Trilogy

  34,39 
  Wysyłka dzisiaj

  Cienkopisy - różne rodzaje

  Szeroki wachlarz dostępnych cienkopisów pozwala dobrać produkty do potrzeb, zastosowania oraz indywidualnych wymagań użytkownika. Asortyment obejmuje zarówno cienkopisy wielokolorowe, jak i czarne. Poszczególne produkty to zarówno pojedyncze sztuki, jak i zestawy obejmujące od czterech do nawet trzydziestu kolorów. Świetnie sprawdzą się zarówno w biurze, szkole, przedszkolu czy na innych zajęciach plastycznych, bowiem część dostępnych modeli dedykowana jest także tworzeniu skomplikowanych rysunków.

  Cienkopis - zalety

  Spośród innych produktów cienkopisy wyróżnia duża precyzja oraz możliwość doboru końcówki, w zależności także od nacisku rysowane linie będą mogły przybrać wymaganą grubość. Dlatego cienkopisy świetnie sprawdzą podczas rysowania, kaligrafii, malowania, sporządzania rysunków technicznych oraz podstawowych notatek. Ze względu także na ogromną gamę dostępnych aktualnie kolorów, cienkopisy świetnie sprawdzą się podczas zajęć plastycznych. Uniwersalny cienkopis posiada oznaczenie 0.4. Wartości mniejsze będą oznaczały cieńsze końcówki, wartości wyższe – grubsze. Przez wzgląd na niską cenę cienkopisy świetnie sprawdzą się także dla początkujących rysowników, którzy dopiero trenują rękę i nadal szukają indywidualnej techniki.

  Cienkopis czarny

  Czarne i granatowe cienkopisy z powodzeniem mogą zastąpić pióro lub długopis. Są znacznie bardziej miękkie, dzięki czemu komfort podczas pisania jest o wiele większy. Nie trzeba ich także mocno dociskać do papieru, w związku z czym pisanie jest o wiele mniej męczące i szybsze. Tusz cienkopisów szybko wysycha, co znacznie zmniejsza ryzyko rozmazania zapisanej treści na kartce, można także pisać pod dowolnym, najwygodniejszym kątem, co mocno utrudnione jest w przypadku pióra.

  Cienkopisy do rysowania

  Cienkopisy stają się coraz bardziej popularnym narzędziem do malowania i rysowania. Zwłaszcza, że na rynku dostępnych jest ogromna liczba rysowanek, które nie tylko rozwijają talent plastyczny, ale także świetnie działają na umiejętność skupienia uwagi, rozwijają zdolności manualne, a także uspokajają. Wiele wydawnictw przeznaczonych jest dla dorosłych, a rysowanie z biegiem czasu przestało być zajęciem kojarzonym wyłącznie z dziećmi. Rysowanie może służyć wyciszeniu umysłu i poukładaniu swoich myśli, wielu dorosłym pozwala odkryć na nowo swoją wrażliwość. Podczas rysowania możemy uwolnić umysł od trosk, ma ono bowiem działanie terapeutyczne i pozwala spojrzeć w głąb siebie.

  Cienkopisy kolorowe

  Liczba aktualnie dostępnych kolorów może nas przyprawić o zawrót głowy. Niektóre z dostępnych w ofercie zestawów cienkopisów zawierają aż trzydzieści sztuk różniących się od siebie odcieniem i intensywnością. Dobór właściwego koloru podczas rysowania nie powinien być problemem. Największy wybór kolorów w swojej ofercie posiada marka Staedtler, która na rynku papierniczym wiedzie prym od wielu lat. Odznacza się nie tylko obszerną gamą kolorystyczną, lecz także wysoką jakością wykonania swoich produktów oraz ich wytrzymałością. Wachlarz dostępnych cienkopisów obejmuje zarówno tradycyjne kolory, jak i te bardziej pastelowa czy fluorescencyjne.

  Ładowanie...