Xi

Kategorie

Dostępność

Zakres cenowy


Rodzaj

Wydawca

  Autorzy

   Ocena

   Książki i podręczniki do nauki języków obcych

    (2359 produktów)

   Oferujemy podręczniki i dodatkowe materiały dydaktyczne do nauki języków obcych we wszystkich klasach szkół podstawowych i ponadpodstawowych, w pełni zgodne z aktualną podstawą programową i dopuszczone do użytku przez MEiN. W asortymencie naszej księgarni znajdziesz książki do nauki języka angielskiego, francuskiego, hiszpańskiego, niemieckiego i innych.

   Brainy. Klasa 4. Książka ucznia. Język angielski

   (okładka miękka)

   36,29 
   Wysyłka dzisiaj

   Brainy. Klasa 6. Książka ucznia. Język angielski

   (okładka miękka)

   36,29 
   Wysyłka dzisiaj

   Brainy 7. Książka ucznia. Język angielski

   (okładka miękka)

   37,19 
   Wysyłka dzisiaj

   Bugs Team 1. Książka ucznia. Język angielski

   (okładka miękka)

   37,99 
   Wysyłka dzisiaj

   Ściągawka. Język angielski. Czasowniki nieregularne

   (okładka laminowana)

   3,99 
   Wysyłka dzisiaj

   Podręczniki do języków obcych

   Uczniowie szkół podstawowych zaczynają naukę języka obcego w 4 klasie i kontynuują ją aż do egzaminu ósmoklasisty, na którym jest to jeden z przedmiotów obowiązkowych. Podstawa programowa dla liceów i techników obejmuje 2 obowiązkowe języki obce, z których jeden zdawany jest obowiązkowo na maturze. Wiele osób uczy się także języków na własną rękę - w ramach hobby, przygotowania do podróży czy podnoszenia kompetencji zawodowych.

   Podręczniki językowe dostępne w naszej księgarni wychodzą naprzeciw potrzebom każdej osoby zainteresowanej nauką angielskiego, francuskiego, niemieckiego, hiszpańskiego i innych języków: oferujemy szeroki wybór podręczników, zeszytów ćwiczeń, kart pracy, repetytoriów egzaminacyjnych, fiszek, a także materiałów dydaktycznych dla nauczycieli. 

   Podręczniki językowe renomowanych wydawnictw

   Publikacje renomowanych wydawnictw oświatowych - Pearson, Oxford University Press, Macmillan Education, Nowa Era, PWN Wydawnictwo Szkolne i wielu innych - gwarantują wysoki poziom merytoryczny i atrakcyjne opracowanie treści, dzięki którym nauka jest prosta i przyjemna.


   Najpopularniejsze serie w kategorii Książki i podręczniki do nauki języków obcych:

   Ładowanie...