Xi
 » Zabawki
cofnij do Zabawki

Kategorie

Dostępność

Zakres cenowy


Wydawca

  Ocena

  Maskotki i pluszaki

   (1597 produktów)

  Maskotki i pluszaki to nie tylko urocze przytulanki, ale także towarzysze dziecięcych przygód i wierni przyjaciele. W tej kategorii znajdziesz różnorodne maskotki, które z pewnością ucieszą zarówno małe dzieci, jak i starsze. Pluszowe zabawki to idealny prezent, który dostarcza radości i komfortu. Niezależnie od wieku, maskotka może stać się nieodłącznym towarzyszem, pomagając dzieciom oswoić się z trudnymi chwilami i dostarczając mnóstwo zabawy. Wybierz spośród naszej szerokiej gamy maskotek i pluszaków, aby sprawić swojemu dziecku wyjątkową przyjemność i przygody!

  Beanie Boos Kiki. Szary Kotek

  29,59 
  Wysyłka dzisiaj

  Beanie Babies. Marvel Spiderman 15cm

  31,99 
  Wysyłka dzisiaj

  Pucio do tulenia

  (okładka blister)

  32,39 
  Wysyłka dzisiaj

  Piesek chodzący na smyczy. Natalia

  93,99 
  Wysyłka dzisiaj

  Chomik 10cm. Teeny Tys

  16,89 
  Wysyłka dzisiaj

  Beanie Boos Austin. Sowa

  26,69 
  Wysyłka dzisiaj

  Kot szary 20cm

  64,19 
  Wysyłka dzisiaj

  Chi Chi Love Loomy

  146,19 
  Wysyłka dzisiaj

  Beanie Babies Mango. Kot. 15 cm

  26,69 
  Wysyłka 3 dni robocze

  Chi Chi Love w modnej nerce

  88,49 
  Wysyłka 3 dni robocze

  Rybka. Maskotka.

  23,49 
  Wysyłka dzisiaj

  Beanie Boos Squeaker. Myszka z serem

  29,39 
  Wysyłka dzisiaj

  Teeny Tys Husky Slush 10cm

  16,89 
  Wysyłka dzisiaj

  Beanie Boos Waddles. Pingwin

  23,99 
  Wysyłka dzisiaj

  Lemur 22cm

  51,39 
  Wysyłka dzisiaj

  Pluszowe zabawki - prezent idealny

  Ta kategoria to zestawienie przeróżnych maskotek, które z pewnością ucieszą młodsze i starsze dzieci. Wiek tu nie gra roli! Młodsi z pewnością będą się nimi dobrze bawić, a dla starszych będą po prostu urokliwą ozdobą pokoju.

  Pluszaki to nie tylko przytulanki, które można wszędzie ze sobą zabrać, by w pewnym sensie czuć się raźniej, by dodawały otuchy w trudnych momentach. To zabawki, które dają wiele możliwości. Można je angażować w przygotowanie teatrzyków, układać historyjki z nimi w rolach głównych, można się nimi opiekować, bawić się w lekarza. Ogranicza nas tylko wyobraźnia! Dzieci uwielbiają się też otaczać pluszakami na noc. Układanie do snu swoich ulubionych maskotek może stać się wieczornym rytuałem, który oswaja trudny w wielu rodzinach moment zasypiania.

  Pluszowe zabawki stanowią idealny prezent dla dzieci. Lubią je i maluchy i nastolatki. W tej kategorii znajdziemy wiele ciekawych produktów - tańszych i droższych, większych i mniejszych. Z pewnością wśród nich znajdziemy taką, którą sprawi dużo radości konkretnemu dziecku.

  Pluszaki dla dzieci przedstawiające ich ulubionych bohaterów

  Ta kategoria pełna jest maskotek, które przedstawiają ulubionych bohaterów naszych dzieci z seriali animowanych lub książek:

  • Pakiet. Pucio. Co słychać? Puzzle/Pucio do tulenia. Przytulanka. - ukochana postać wielu dzieci i ich rodziców; do tulenia, do zabawy, do spania i na spacer! (w zestawie również puzzle, które po złożeniu przedstawiają Misia i Pucię wśród przyrody pełnej dźwięków);

  • Kicia Kocia. Maskotka - ogromna radość dla fanów Kici Koci, urocza ozdoba pokoju! Zabawka została zaprojektowana przez Anitę Głowińską - autorkę opowieści o sympatycznej małej kotce i jej rodzinie,

  • Zabawki Psi Patrol Marshal - kto nie zna drużyny piesków zawsze gotowych do pomocy? Są idolami wielu przedszkolaków, a posiadanie maskotki ze swoim idolem to ogromna radość!

  • Świnka Peppa. Balerina - małe dziewczynki uwielbiają historie ze Świnką Peppą w roli głównej, dlaczego zatem nie sprezentować małej fance tej postaci takiej właśnie maskotki?

  • Mały pluszak z dźwiękiem. Nemo. - starannie wykonana, miła w dotyku przytulanka, która wydaje kilka dźwięków.

  Mieć w domu, pod ręką swojego idola to nie lada gratka!

  Maskotki ulubionymi towarzyszami dziecka

  Dzieci zwykle nie odstępują swoich ulubionych pluszaków na krok. Jedzą w ich towarzystwie posiłki, wspólnie czytają książki, a nawet zasypiają. Maskotka może dawać dziecku poczucie bezpieczeństwa. Gdy maluch ma blisko siebie ulubionego pluszaka, czuje się lepiej w trudnych sytuacjach, takich jak wizyta u dentysty czy lekarza. Często maskotka jest silnie związana z konkretnym wspomnieniem - jakiegoś wyjątkowego wydarzenia lub przypomina bliską dziecku osobę.

  W tej kategorii znaleźć można mnóstwo rozmaitych pluszaków. Oprócz wyżej wspomnianych bohaterach z bajek, są tu:

  Oprócz tradycyjnych pluszaków znajdziemy tu też warte uwagi breloki, pluszaki interaktywne i pacynki.

  Ładowanie...