Xi
Ponad 100 000 książek i gier
Dużo promocji
Tania i szybka wysyłka
14 dni na zwrot

Karteczki samoprzylepne

 (82 produktów)

Karteczki samoprzylepne 75x75mm 300K

9,02 9,83 zł −8%
Wysyłka 24 godziny

Notes kostka 9/9/9/ 700K Big kolor

12,12 12,47 zł −3%
Wysyłka 24 godziny

Zakładki indeksujące PP w podajniku

7,34 8,34 zł −12%
Wysyłka 24 godziny

Notes kostka 9/9/9 700K Frozen Glam

15,63 17,98 zł −13%
Wysyłka 3 dni robocze

Notes samoprzylepny. Jeż.

4/5
5,55
Wysyłka 24 godziny

Misfit Notes - karteczki wyrywane - Małpa

(okładka blister)

10,17 11,00 zł −8%
Wysyłka 24 godziny

Bloczek samoprzylepny 75x75mm pastel D.RECT

8,91 10,75 zł −17%
Wysyłka 24 godziny

Karteczki samoprzylepne 50x38mm

5,66 5,95 zł −5%
Wysyłka 24 godziny

Origami Notes - karteczki samoprzylepne

(okładka folia)

7,13
Wysyłka 24 godziny

Wkład do kubika biały klejony 90x90 mm

5,66 5,97 zł −5%
Wysyłka 24 godziny

Karteczki samoprzylepne Good vibes only + notes

10,28 11,86 zł −13%
Wysyłka 24 godziny

Lollypads lizak - karteczki samoprzylpne pomarańcz

(okładka folia)

10,17 11,00 zł −8%
Wysyłka 24 godziny

Pędzel duży - karteczki samoprzylepne

(okładka folia)

11,96 14,00 zł −15%
Wysyłka 24 godziny

Zakładka indeksująca Donau 12x45 mm

(okładka folia)

17,31 20,12 zł −14%
Wysyłka 3 dni robocze

Misfit Notes - karteczki wyrywane - Pies

(okładka blister)

10,17 11,00 zł −8%
Wysyłka 24 godziny

Karteczki samoprzylepne

Ta kategoria zawiera szeroki wybór materiałów biurowych, dzięki którym pogrupujesz wszystkie najważniejsze informacje. Te proste produkty ułatwiają organizację zadań i miejsca na biurku. Wybierając kartki samoprzylepne, skorzystasz z wielu wersji kolorystycznych, a także całych zestawów biurowych. Kartki dobrze przylegają do różnych nawierzchni. Możesz łatwo przykleić je do stołu, monitora lub tablicy. Przejrzyste kolory zapewniają, że tekst jest czytelny. Papier ma gładką powierzchnię, ale dobrze się po niej pisze. Dzięki temu masz pewność, że napisane wyrazy można łatwo odczytać. Różne wersje kolorystyczne umożliwiają pogrupowanie tematów lub zadań. Co więcej, kolorystyka nie przeszkadza w odbiorze wiadomości, ponieważ nie jest zbyt ciemna. Materiały biurowe z tej kategorii zapewniają, że wszystko jest czytelne oraz wyraźne. Skorzystaj z różnych wymiarów i dodatków, by potrzebne informacje mieć zawsze pod ręką. Ciekawym wyborem może być również praktyczny notes samoprzylepny. Po oderwaniu kartka nie zostawia śladu, a produkt znakomicie sprawdza się w szkole, w pracy i w warunkach domowych.

Karteczki indeksujące

Warto zwrócić uwagę również na różne zakładki indeksujące, znacznie ułatwiające pogrupowanie kartek i dokumentów. Możesz użyć ich w notatniku lub w zeszycie. Sprawdzą się nawet w książce. Gdy je odklejasz, nie niszczysz przy tym książek. Kartki indeksujące dostępne są również w zestawach z różnymi wersjami kolorystycznymi. Dzięki temu szybko rozpoznasz, jakie zadanie jest związane z określoną barwą. Dodatkowe oznaczenia (jak chociażby miny) z pewnością docenią uczniowie, wprowadzając wesoły nastrój. Masz dość gubienia danych, poszukiwań informacji oraz zapominania o ważnych tematach? Dzięki temu prostemu rozwiązaniu szybko skorzystasz z potrzebnych rzeczy! Ciekawą propozycją są przezroczyste zakładki indeksujące Fluo. To plastikowe zakładki, które łatwo się przyklejają. Klej bardzo dobrej jakości umożliwia wielokrotne odklejanie, a 4 wersje kolorystyczne zapewniają szybkie pogrupowanie dokumentów.

Kostki samoprzylepne i dodatkowe akcesoria

Kategoria zawiera również praktyczne kostki samoprzylepne i dodatkowe akcesoria, które są znakomitym uzupełnieniem tradycyjnych materiałów biurowych. Białe kartki umieszczone w praktycznym pojemniku zapewniają łatwy dostęp oraz utrzymanie porządku na biurku. Natomiast dla miłośników nietypowych pomysłów przygotowano podajnik do zakładek. Połowa zakładki jest przezroczysta, więc nie zasłania tekstu na kartce. Co więcej, można je wielokrotnie przyklejać. Co powiesz na notesy samoprzylepne z kartkami w ciekawych kształtach? Mogą to być owoce, zwierzęta, kwiatki lub balony. Praca z takimi materiałami na pewno będzie bardziej przyjemna. Warto wybrać również całe zestawy, a także kartki już uzupełnione o proste informacje przez producenta. Nie brakuje tu oryginalnych pomysłów. Sprawdź chociażby zestaw umieszczony w wesołym piesku!

Kolorowe karteczki samoprzylepne i bloczki samoprzylepne

Prezentowana oferta materiałów biurowych umożliwia użycie wielu różnych wersji kolorystycznych. Samoprzylepne produkty mogą mieć przejrzystą barwę lub całkowicie przezroczystą formę. Różne rozmiary ułatwiają dopasowanie zakładek indeksujących do książki lub dokumentów. Dobrze trzymają się nawet bardzo gładkiej powierzchni. W tej kategorii znajdziesz produkty umieszczone w praktycznych pudełkach, pogrupowane w ciekawych zestawach i ozdobione wyrazistymi dodatkami. Szukasz tradycyjnej kostki papierowej? Nie potrzebujesz wymyślnych form oraz barw? Chcesz mieć bardzo małe zakładki? W prezentowanej ofercie możesz znaleźć wszystkie te produkty, dzięki którym łatwo i szybko zaznaczysz ważny dokument lub tekst w ulubionej książce. To praktyczne materiały biurowe, sprawdzające się w szkole, w pracy oraz w warunkach domowych.

Ładowanie...