Xi
cofnij do LEGO

Kategorie

    • LEGO® City (78)

Dostępność

Zakres cenowy


Wydawca

  Ocena

  LEGO® City

   (78 produktów)

  LEGO® City Community. Apartamentowiec. 60365

  373,88 
  Wysyłka 3 dni robocze

  LEGO® City Stunt. Kaskaderski Motocykl Wanna. 60333

  (okładka pudełko)

  30,16 
  Wysyłka 24 godziny

  LEGO® City Police. Radiowóz. 60312

  40,29 
  Wysyłka 24 godziny

  LEGO® City. Helikopter strażacki. 60318

  (okładka pudełko)

  48,39 
  Wysyłka 3 dni robocze

  LEGO® City Community. Lodziarnia. 60363

  130,29 
  Wysyłka 24 godziny

  LEGO® City Fire. Łódź strażacka. 60373

  80,99 
  Wysyłka 24 godziny

  LEGO® Konkurs kaskaderski 60299

  62,99 
  Wysyłka 24 godziny

  LEGO City

  LEGO City to seria klocków Lego, której tematem jest życie miejskie. To jedna z klasycznych serii LEGO – klocków, które powstały w latach 40. XX wieku i od dziesiątek lat sprawiają wiele radości dzieciom i dorosłym, będąc swojego rodzaju fenomenem społecznym, znanym na całym świecie. Klocki LEGO pomagają dzieciom w rozwijaniu wyobraźni przestrzennej i zdolności manualnych. Klocki można składać według instrukcji, ale też tworzyć z dostarczonych elementów własne konstrukcje, mniej lub bardziej abstrakcyjne. Pole wyobraźni jest nieograniczone!  Zestawy LEGO City dla młodych budowniczych zawierają instrukcje budowania, które są bardzo proste i czytelne. Dzieci (zestawy przeznaczone są dla dzieci już od 4-5 roku życia) na pewno chętnie będą tworzyły historyjki i scenariusze, oparte o życie małych ludzików w mieście, które stworzą.

  Klocki LEGO City to mnogość modeli i zestawów

  Poświęcony miastu temat wielokrotnie ewoluował i od 1972 roku jest jednym z najbardziej znanych tematów, które produkuje firma LEGO, dotąd powstały 1232 zestawy tych klocków! LEGO City to zestawy związane z życiem miasta, pokazujące różne jego aspekty. Dlatego w zestawy LEGO City dotyczą zarówno policji, jak i straży pożarnej, lotniska i urządzeń, działających w mieście. Ale do LEGO City należą również zestawy dotyczące badania przestrzeni kosmicznej czy odległych miejsc na kuli ziemskiej – głębokich oceanów czy mroźnych lodów Arktyki.

  Na każdego czeka jego LEGO City zestaw - wybierz swój!

  LEGO City Pociągi - Kup bilet do przygody z zestawem "Pociąg pasażerski" lub załaduj towary i przewieź je "Pociągiem towarowym", a nawet wydłuż trasę dla swoich pociągów, kładąc dodatkowe "Tory" i dodając "Zwrotnice". Ile nowych tras jesteś w stanie ułożyć i dokąd pojedzie pociąg, którym możesz sterować za pomocą aplikacji?

  LEGO City Policja – Halo? Policja? Proszę przyjechać! "Oddział policyjny z psem", "Policyjny konwój więzienny", "Samochód policyjny" – wkrocz w wielką przygodę, budując własną jednostkę policyjną w swoim LEGO-mieście. Zestawy zawierają budynki z wieloma funkcjami, pojazdy i ciekawe postacie, które mogą mieć własną, fascynującą historię.

  LEGO City Straż Pożarna – Ratunku, wybuchł pożar! Zbuduj "Wóz strażacki z drabiną" i "Remizę strażacką", żeby uchronić mieszkańców od szalejącego ognia!

  LEGO City Superpojazdy – Wszędzie w mieście natykamy się na wielkie pojazdy, których kierowcy są bohaterami, bo potrafią nimi kierować i obsługiwać. "Traktor" pomoże w pracy, a "Buldożer budowlany" sprawi, że budowle w mieście na pewno łatwiej będzie zbudować!Ale Superpojazdy to też "Wakacyjny kamper" - sposób na wakacje poza miastem i "Jacht" - chwila dla siebie na spokojnych morzach.

  LEGO City Kosmos – Wielkie misje i odkrywcy wyruszają w kosmos, by odkrywać nowe przestrzenie i eksplorować nieznane planety. W "Space Port. Centrum lotów kosmicznych" sprawisz, że "Wyprawa badawcza na Marsa" będzie lecieć bezpiecznie.

  LEGO City Ocean – "Oceaniczna mini łódź podwodna" zabierze cię w niezmierzone i niezbadane morskie otchłanie, a "Statek badaczy oceanu" to dzielny wehikuł, który pokaże ci, jak działają National Geographic Explorers!  

  Oferujący wspaniałe zestawy sklep czeka na twoją decyzję!

  Czy jesteś chłopcem, czy dziewczynką, LEGO City to zabawa dla ciebie. To też wspaniałe prezenty z każdej okazji. Nie bój się, jeśli okaże się, że dziecko dostało zestaw, który już ma – na pewno powiększenie floty samochodów policyjnych czy kolejny, unoszący się na wodzie, statek badawczy, sprawią wielką przyjemność.

  Każdy zestaw LEGO jest poddany drobiazgowym kontrolom, dzięki czemu masz pewność, że jest bezpieczny  i spełnia najwyższe standardy jakości!

  Ładowanie...