Xi
Ponad 100 000 książek i gier
Dużo promocji
Tania i szybka wysyłka
14 dni na zwrot

Teczki na dokumenty

 (214 produktów)

Teczka kopertowa A4. Różowa

5/5
3,30 3,54 zł −7%
Wysyłka dzisiaj

Teczka A4 z gumką żółta

7,34 7,44 zł −1%
Wysyłka dzisiaj

Teczka A4 PP z gumką narożną. Czerwona

7,41 9,25 zł −20%
Wysyłka dzisiaj

Teczka A4. Niebieska. Kartonowa, z gumką

5/5
5,13 5,25 zł −2%
Wysyłka dzisiaj

Torebka A4 Zipp Bag

4,10 4,40 zł −7%
Wysyłka dzisiaj

Teczka rysunkowa A3 z gumką Neon Art

16,98 17,84 zł −5%
Wysyłka dzisiaj

Teczka A4 kartonowa z gumką. Biała

5,24 5,51 zł −5%
Wysyłka dzisiaj

Teczka A4 do segregatora zielona

4,23 4,54 zł −7%
Wysyłka dzisiaj

Teczka harmonijkowa A4 niebieska

19,41 21,07 zł −8%
Wysyłka dzisiaj

Deska z metalowym klipem A4 czarna

13,53 14,10 zł −4%
Wysyłka dzisiaj

Teczka A4 z gumką Fashion

5,76 6,58 zł −12%
Wysyłka dzisiaj

Teczka A4 z gumką, pomarańczowa

6,92 7,44 zł −7%
Wysyłka dzisiaj

Deska A4. Focus granat

8,28 11,25 zł −26%
Wysyłka dzisiaj

Teczki - oferta

Niezbędne w domu czy biurze, aby utrzymać porządek pośród dokumentów, kartek, notatek, prac plastycznych. Aktualna oferta obejmuje tradycyjne teczki kartonowe, nowoczesne plastikowe, czy rozbudowane z wieloma podziałkami. Różni je także rodzaj zamknięcia, dostępne więc będą teczki z gumką, zatrzaskami, suwakami czy nawet zamknięciem strunowym. Szeroki wachlarz dostępnych modeli pozwoli na dobranie tych akcesoriów zgodnie z potrzebami oraz rodzajem przechowywanych dokumentów.

Teczka z przegródkami

Ten niezwykle wygodny model świetnie sprawdzi się, jeśli już przechowując dokumenty, zależy nam na ich dokładnym posegregowaniu. Przegródki umożliwiają posortowanie materiałów zgodnie z wcześniej obranym porządkiem. Teczki z przegródkami są niezbędnymi akcesoriami w każdym biurze, bowiem pozwalają zachować ład i zaplanowaną przez nas kolejność ułożenia kartoteki. Wykonane są z wytrzymałego materiału i wyposażone w dodatkowe zakładki, które umożliwiają przeszukanie dokumentów, bez zbędnego wyciągania wszystkich kartek na zewnątrz.

Teczki papierowe

Najbardziej tradycyjne pośród oferty są ponadczasowe teczki papierowe. Potrzebne do składania dokumentów we wszystkich oficjalnych sytuacjach, urzędach, szkołach, uczelniach. Świetnie sprawdzą się także do przechowywania akt. Przez wzgląd na kartonową oprawę łatwo je opisać, bez problemu mieszczą się także na regałach i profesjonalnie prezentują. Są także najbardziej ekologiczne spośród wszystkich rodzajów teczek, ponieważ wykonano je z kartonu, nie mają tak negatywnego wpływu na środowisko. Spośród innych modeli wyróżnia je także atrakcyjna cena. Prosta budowa, prosty materiał i kolor sprawiają, że teczki papierowe czy kartonowe są również opcją najbardziej ekonomiczną.

Teczki dla dzieci

W ofercie sklepu dostępny jest także obszerny asortyment dla dzieci. Wersje zaprojektowane z myślą o najmłodszych użytkownikach zostały wyposażone w gumkę, aby otwieranie i zamykanie nie sprawiało im problemów. Teczki nie mają także ostrych zakończeń, żadnych niebezpiecznych elementów. Jednak ich największą zaletą jest szata graficzna. Im bardziej kolorowe, tym bardziej atrakcyjne dla dzieci. Dlatego także pośród dostępnych teczek znajdziemy modele z motywami z najpopularniejszych bajek, ze zdjęciami zwierząt, grafikami nawiązującymi do sportów czy niezwykle kolorowymi mozaikami. Dostępne są również walizeczki, które są bardziej rozbudowaną wersją teczki. Pozwolą one na przechowywanie nie tylko kartek, kolorowanek czy zeszytów, lecz także kredek i flamastrów, bowiem pomieszczą zdecydowanie więcej niż standardowych rozmiarów teczka.

Teczka z gumką i teczka kopertowa

Najpopularniejszymi produktami w tej kategorii są nowoczesne teczki plastikowe, półprzezroczyste. Pozwalają one zachować porządek pośród różnych papierów, wyglądają przy tym profesjonalnie. Dzięki transparentnej obudowie łatwo można rozpoznać zawartość folderu i tym samym odpowiednio segregować dokumenty. Ten rodzaj teczek dzieli się na dwie grupy, jedna zamykana jest tradycyjną gumką, druga grupa została natomiast wyposażona w zatrzask. Obydwa rodzaje zamknięć są wygodne i pozwalają na szybki dostęp do materiałów wewnątrz teczki, która swoim wyglądem przypomina aktówkę. Produkty tego typu są o wiele bardziej wytrzymałe od teczek kartonowych, chronią także zawartość przed przemoknięciem. Pozwalają także na przechowywanie większej ilości dokumentów, są więc zarówno praktyczne, jak i pojemne. W przypadku, kiedy użytkownikowi zależy na zakryciu zawartości teczki, można wybrać spośród zabudowanych teczek, dostępnych w czarnym kolorze. Wytrzymała, plastikowa obudowa nie pozwala na dojrzenie, jakie dokładnie dokumenty są przechowywane wewnątrz, jest to przydatne zwłaszcza w sytuacjach, kiedy materiały, które przechowujemy zawierają dane wrażliwe.

Ładowanie...