Xi
moja lista
zaloguj
koszyk (0) | 0,00 PLN

Dostępność

Zakres cenowy


Wydawca

  Ocena

  Zeszyty szkolne

   (3734 produktów)

  W kategorii zeszyty szkolne znajdziesz różnorodne produkty dostosowane do potrzeb uczniów i studentów. Oferujemy zeszyty w różnych formatach, rozmiarach, z różnymi rodzajami okładek i wzorami wewnętrznymi. Dla uczniów przygotowaliśmy także zeszyty dedykowane konkretnym przedmiotom. Wybierz odpowiedni zeszyt dla siebie i ciesz się wygodnym prowadzeniem notatek.

  Kreatywny pamiętnik BFF Best Friends Forever

  (okładka miękka)

  25,49 
  Wysyłka dzisiaj

  Zeszyt A4/16K linia Kaligrafia

  (okładka miękka)

  7,19 
  Wysyłka dzisiaj

  Podkład na biurko notes B3. Kwiaty

  29,89 
  Wysyłka dzisiaj

  Pamiętnik Magic Light. Unicorn

  55,89 
  Wysyłka dzisiaj

  Zeszyt do nut z szeroką pięciolinią

  (okładka miękka)

  5,99 
  Wysyłka dzisiaj

  Podkład na biurko B3. Notes 35x50 cm. Koty

  29,89 
  Wysyłka dzisiaj

  Notatnik. Duży Duch lotu

  (okładka twarda)

  72,79 
  Wysyłka dzisiaj

  Przepiśnik A5/240K Kraft

  54,49 
  Wysyłka dzisiaj

  Zeszyt A5/32K kratka Pusheen

  5,99 
  Wysyłka 2 dni robocze

  Zeszyt A5/60K kratka Nature

  15,39 
  Wysyłka dzisiaj

  Notes A5 pluszowy

  13,59 
  Wysyłka dzisiaj

  Notatnik. Drzewo snów

  68,19 
  Wysyłka dzisiaj

  Szkicownik B5 na spirali, gładki Jeż

  (okładka miękka)

  19,39 
  Wysyłka dzisiaj

  Organizer A5/288K. Bujo Flowers

  (okładka twarda)

  31,29 
  Wysyłka dzisiaj

  Zeszyt z powiększoną liniaturą

  (okładka miękka)

  14,99 
  Wysyłka dzisiaj

  Sekretny pamiętnik z szyfrem. Kotek

  46,49 
  Wysyłka 2 dni robocze

  Notatnik Jedwabne Drzewo Życia

  (okładka twarda)

  69,83 
  Wysyłka dzisiaj

  Notatnik Rajski Ptak. Szyty

  (okładka twarda)

  55,59 
  Wysyłka dzisiaj

  Notes B5 Kropki Impresja Czarny

  42,29 
  Wysyłka dzisiaj

  Kołonotatnik A4/80K kratka Pixi 1

  11,19 
  Wysyłka dzisiaj

  Organizer A5/288K Bullet Journal Art

  (okładka twarda)

  27,09 
  Wysyłka dzisiaj

  Zeszyty - szeroki wybór

  Oferta sklepu obejmuje niezwykle szeroki wachlarz zeszytów, które niezbędne są nie tylko uczniom czy studentom, lecz każdemu wielbicielowi odręcznych notatek. W zależności od potrzeb można wybierać spośród asortymentu różniącego się zarówno objętością, jak i okładką czy rodzajem linii. Dla uczniów przygotowano także zeszyty dedykowane konkretnym przedmiotom, w tym muzyce, religii czy językowi polskiemu. Wybierać można także spośród licznych dostępnych dzienniczków ucznia czy notatników. Dostępna gama produktów obejmuje także obszerne i wytrzymałe kołozeszyty, bruliony oraz notesy. W zależności od potrzeb, można wybrać produkt uszyty na miarę, bez względu na to czy zostanie wykorzystany w warunkach szkolnych czy biurowych.

  Zeszyty szkolne

  Najmłodszym w zeszytach najczęściej podobają się przede wszystkim okładki, a czas przygotowywania do szkoły jest radosny, głównie ze względu na nową wyprawkę. Wybieranie zeszytów i akcesoriów papierniczych, czyli po prostu szkolne zakupy są niewątpliwą radością. W ofercie naszego sklepu dostępne są produkty w przeróżnej szacie graficznej. Zarówno najmłodsi uczniowie, jak i studenci znajdą zeszyty dla siebie. Młodsza grupa będzie mogła wybierać pomiędzy produktami, które okładki zdobią postaci z bajek, zwierzęta, ilustrowane motywy, znani sportowcy czy bohaterowie popularnych gier. Starsi użytkownicy będą mogli zaopatrzyć się w zeszyty zdobione pięknymi motywami kwiatowymi, folkowymi czy okładkami zaprojektowanymi na modłę skandynawską. Należy także wspomnieć, że zeszyty szkolne będą się różniły rozmiarem, wybierać można spośród formatów A4 i standardowego A5.

  Zeszyty A4 czy zeszyt A5?

  W szkołach zazwyczaj wymagane są zeszyty A5, a więc w tradycyjnym formacie, jednak studenci i uczniowie starszych klas przeważnie mogą wybrać, który rozmiar jest dla nich bardziej podręczny i praktyczny. Studenci mogą zdecydować się na zeszyty A4, które są wygodniejsze przy tworzeniu notatek. W zależności od zastosowania można wybrać spośród twardych i miękkich okładek. Twarda okładka z pewnością ochroni zawartość i wzmocni wytrzymałość produktu, jest jednak przy tym zdecydowanie cięższa, warto wziąć to pod uwagę, aby nie przeciążać bagażu. Bardziej obszerne zeszyty, zarówno w kratkę, jak i w linię są także dostępne w wersji kołozeszytów, w których kartki nie są klejone, ani spięte ze sobą, lecz nawleczone na koło. Każdy może wybrać opcję, która odpowiada jego potrzebom. Dla bardziej wymagających przygotowano także szeroką ofertę kołobrulionów, które są połączeniem zeszytu i rozbudowanego notatnika, wyposażone w dodatkowe zakładki.

  Zeszyt w linie lub zeszyt w kratkę

  W zależności od przedmiotu, należy dobrać także wzór wewnętrzny, tak więc sklep oferuje zeszyty w kratkę oraz zeszyty w linie, jak i te gładkie. Dla uczniów klas początkowych dostępne są niezbyt obszerne zeszyty w podwójną linię, która znacznie ułatwia naukę pisania oraz rozwijanie tej umiejętności. Warto wspomnieć, że część producentów, zwłaszcza marka Herlitz w swojej ofercie przygotowała serie zeszytów w wydaniu bardziej ekologicznym. Takie produkty są zazwyczaj wykonane w 100% z materiałów recyclingowych, jasność papieru wynosi około 70%, co w zupełności nie ujmuje użyteczności takiego zeszytu. Okładki w liniach ekologicznych są starannie wykonane i zaprojektowane z myślą o rozpowszechnianiu działań korzystnych dla otaczającego nas środowiska. W przypadku najmłodszych warto szerzyć takie idee także za pośrednictwem akcesoriów używanych na co dzień, jakimi są między innymi właśnie zeszyty. Aktualnie wybór dostępnych modeli zeszytów można dostosować do wieku, potrzeb, przeznaczenia, czy nawet preferencji kolorystycznych. W ofercie sklepu dostępne są także zestawy zeszytów, dzięki czemu w jednym zamówieniu można zaopatrzyć się w różnego rodzaju tanie zeszyty szkolne, które wykorzystywane będą w ciągu kolejnych miesięcy roku szkolnego czy akademickiego.

  Ładowanie...