Xi
cofnij do Zabawki

Kategorie

Dostępność

Zakres cenowy


Wydawca

  Autorzy

   Ocena

   Figurki dla dzieci

    (2245 produktów)

   Kategoria "Figurki dla dzieci" to miejsce, gdzie znajdziesz bogaty wybór mini figurek do zabawy, które stanowią idealny dodatek do ulubionych bajek, gier i filmów Twojego dziecka. W ofercie dostępne są figurki reprezentujące kultowe postacie z takich bajek, a także figurki zwierząt od producentów takich jak Schleich czy PAPO.

   Koci Domek Gabi: Magiczne Uszka Gabi 6060413

   (okładka blister)

   78,89 
   Wysyłka 2 dni robocze

   Helikopter Skye Psi Patrol

   66,99 
   Wysyłka 24 godziny

   Ślimak

   28,89 
   Wysyłka 24 godziny

   Wilk 14821

   26,99 
   Wysyłka 24 godziny

   Świnia 13933

   23,29 
   Wysyłka 24 godziny

   Sroka

   23,19 
   Wysyłka 24 godziny

   Ogier Rasy Paso Peruano

   33,99 
   Wysyłka 24 godziny

   Dzik

   23,19 
   Wysyłka 24 godziny

   Wilk szary

   28,89 
   Wysyłka 24 godziny

   Jaguar Justine. Flockies

   18,39 
   Wysyłka 24 godziny

   Bluey Figurki 4-pak Przyjaciele

   90,69 
   Wysyłka 24 godziny

   Borsuk 14842

   24,59 
   Wysyłka 24 godziny

   Lis

   23,19 
   Wysyłka 24 godziny

   Zestaw dzikich zwierząt 12 elementów

   19,79 
   Wysyłka 24 godziny

   Osiołek 13746

   20,29 
   Wysyłka 24 godziny

   Królik z czekoladowymi uszkami. Sylvanian Families

   (okładka blister)

   27,99 
   Wysyłka 24 godziny

   Szop pracz 14828

   22,89 
   Wysyłka 24 godziny

   Lama 13920

   23,29 
   Wysyłka 24 godziny

   Figurki dla dzieci

   Figurki to zdobywający coraz większą popularność dodatek do uwielbianych przez najmłodszych bajek, gier i filmów. Postaci odwzorowujące ulubionych bohaterów stają się niezbędnym gadżetem każdego młodego fana. W ofercie dostępne są figurki z bajek takich jak: Świnka Peppa, kucyki Pony, Psi Patrol. Asortyment obejmuje także postaci z gier, postaci fantasy czy szeroki wachlarz figurek kolekcjonerskich.

   Mini figurki do zabawy

   Figurki zaprojektowano zgodnie z pierwowzorami rodem z bajek, niektóre są natomiast pomniejszeniem realnych zwierząt - wszystkie one zapewnią pociechom długie godziny zabawy. Są nieco trwalsze niż maskotki i często pełnią rolę typowo kolekcjonerską, zwłaszcza w przypadku edycji limitowanych. Mini figurki są bezpiecznymi zabawkami, wykonano je ze sprawdzonych materiałów, każda posiada specyfikację oraz jasno określony minimalny wiek użytkownika, co ma zapewnić najmłodszym szczególne bezpieczeństwo podczas zabawy.

   Figurki dla chłopców i dla dziewczynek

   Pośród dostępnych modeli coś dla siebie znajdą zarówno fani księżniczek, jak i kosmicznych superbohaterów rodem z gry Fortnite. Ten typ zabawek spośród innych wyróżnia niebanalna kolorystyka i dbałość o detale, figurki sygnowane przez twórców gier czy bajek są idealnym odwzorowaniem postaci. Dzięki czemu podczas zabawy można dać ponieść się wyobraźni i kreować zupełnie nowe przygody, które jeszcze nie miały miejsca w bajkowym świecie.

   Figurki kolekcjonerskie

   Oferta obejmuje także znane i doceniane na świecie serie kolekcjonerskie, a pochodzące z nich figurki odznaczają się nie tylko oryginalnym designem, ale także niewielkim nakładem, co dodatkowo podnosi ich wartość. Do najbardziej znanych serii i producentów zaliczają się: PAPO, Dante Collecta oraz Schleich, które słyną z niezwykle realistycznych figurek kolekcjonerskich zwierząt, także gatunków, które wyginęły, w tym dinozaurów. Niesłabnącą popularnością cieszą się także figurki EPOCH, a zwłaszcza seria SYLVANIAN, która przedstawia urocze zwierzątka (króliki, myszki, jeże) w sytuacjach i okolicznościach domowych i rodzinnych.

   Figurki do zabawy dla dzieci

   Szeroki asortyment uwzględnia figurki dla dzieci o różnych wielkościach i kształtach, wykonane z różnych materiałów, dbając tym samym o bezpieczeństwo najmłodszych. W zależności od zainteresowań i pasji pociech można wybrać pojedyncze figurki lub całe serie nawiązujące do znanych bajek lub do faktycznie żyjących zwierząt. Ten typ zabawek świetnie działa na wyobraźnie, zapewnia niezliczone godziny kreatywnej zabawy i mnogość możliwych scenariuszy.

   Ładowanie...