Xi
moja lista
zaloguj
koszyk (0) | 0,00 PLN
cofnij do Zabawki

Kategorie

Dostępność

Zakres cenowy


Wydawca

  Ocena

  Figurki dla dzieci

   (2227 produktów)

  Kategoria "Figurki dla dzieci" to miejsce, gdzie znajdziesz bogaty wybór mini figurek do zabawy, które stanowią idealny dodatek do ulubionych bajek, gier i filmów Twojego dziecka. W ofercie dostępne są figurki reprezentujące kultowe postacie z takich bajek, a także figurki zwierząt od producentów takich jak Schleich czy PAPO.

  Gołąb

  28,99 
  Wysyłka dzisiaj

  Mamut

  110,59 
  Wysyłka dzisiaj

  Wilk szary

  29,99 
  Wysyłka dzisiaj

  Dzik

  23,99 
  Wysyłka dzisiaj

  Super Things. Pojazd Turbo Ice

  82,59 
  Wysyłka 3 dni robocze

  Zestaw Insektów

  11,69 
  Wysyłka dzisiaj

  Zestaw dinozaurów 12 elementów

  19,99 
  Wysyłka dzisiaj

  Ślimak

  29,99 
  Wysyłka dzisiaj

  Wilk młody

  23,99 
  Wysyłka dzisiaj

  Kret

  19,19 
  Wysyłka dzisiaj

  Dinozaur rosnący w jajku standard * 12

  11,49 
  Wysyłka 3 dni robocze

  Sikora modra

  21,19 
  Wysyłka dzisiaj

  Pająk nakręcany

  5,39 
  Wysyłka dzisiaj

  Flockies. Nosorożec

  13,59 
  Wysyłka dzisiaj

  He-Man Animated. Figurka podstawowa HBL67

  37,29 
  Wysyłka 3 dni robocze

  Zestaw dzikich zwierząt, 8 elementów

  18,19 
  Wysyłka dzisiaj

  Mrówkojad wielki

  21,19 
  Wysyłka dzisiaj

  Figurki dla dzieci

  Figurki to zdobywający coraz większą popularność dodatek do uwielbianych przez najmłodszych bajek, gier i filmów. Postaci odwzorowujące ulubionych bohaterów stają się niezbędnym gadżetem każdego młodego fana. W ofercie dostępne są figurki z bajek takich jak: Świnka Peppa, kucyki Pony, Psi Patrol. Asortyment obejmuje także postaci z gier, postaci fantasy czy szeroki wachlarz figurek kolekcjonerskich.

  Mini figurki do zabawy

  Figurki zaprojektowano zgodnie z pierwowzorami rodem z bajek, niektóre są natomiast pomniejszeniem realnych zwierząt - wszystkie one zapewnią pociechom długie godziny zabawy. Są nieco trwalsze niż maskotki i często pełnią rolę typowo kolekcjonerską, zwłaszcza w przypadku edycji limitowanych. Mini figurki są bezpiecznymi zabawkami, wykonano je ze sprawdzonych materiałów, każda posiada specyfikację oraz jasno określony minimalny wiek użytkownika, co ma zapewnić najmłodszym szczególne bezpieczeństwo podczas zabawy.

  Figurki dla chłopców i dla dziewczynek

  Pośród dostępnych modeli coś dla siebie znajdą zarówno fani księżniczek, jak i kosmicznych superbohaterów rodem z gry Fortnite. Ten typ zabawek spośród innych wyróżnia niebanalna kolorystyka i dbałość o detale, figurki sygnowane przez twórców gier czy bajek są idealnym odwzorowaniem postaci. Dzięki czemu podczas zabawy można dać ponieść się wyobraźni i kreować zupełnie nowe przygody, które jeszcze nie miały miejsca w bajkowym świecie.

  Figurki kolekcjonerskie

  Oferta obejmuje także znane i doceniane na świecie serie kolekcjonerskie, a pochodzące z nich figurki odznaczają się nie tylko oryginalnym designem, ale także niewielkim nakładem, co dodatkowo podnosi ich wartość. Do najbardziej znanych serii i producentów zaliczają się: PAPO, Dante Collecta oraz Schleich, które słyną z niezwykle realistycznych figurek kolekcjonerskich zwierząt, także gatunków, które wyginęły, w tym dinozaurów. Niesłabnącą popularnością cieszą się także figurki EPOCH, a zwłaszcza seria SYLVANIAN, która przedstawia urocze zwierzątka (króliki, myszki, jeże) w sytuacjach i okolicznościach domowych i rodzinnych.

  Figurki do zabawy dla dzieci

  Szeroki asortyment uwzględnia figurki dla dzieci o różnych wielkościach i kształtach, wykonane z różnych materiałów, dbając tym samym o bezpieczeństwo najmłodszych. W zależności od zainteresowań i pasji pociech można wybrać pojedyncze figurki lub całe serie nawiązujące do znanych bajek lub do faktycznie żyjących zwierząt. Ten typ zabawek świetnie działa na wyobraźnie, zapewnia niezliczone godziny kreatywnej zabawy i mnogość możliwych scenariuszy.

  Ładowanie...