Xi

Dostępność

Zakres cenowy


Wydawca

  Ocena

  Figurki dla dzieci

   (2374 produktów)

  Kategoria "Figurki dla dzieci" to miejsce, gdzie znajdziesz bogaty wybór mini figurek do zabawy, które stanowią idealny dodatek do ulubionych bajek, gier i filmów Twojego dziecka. W ofercie dostępne są figurki reprezentujące kultowe postacie z takich bajek, a także figurki zwierząt od producentów takich jak Schleich czy PAPO.

  Ślimak

  29,29 
  Wysyłka dzisiaj

  Gołąb

  29,29 
  Wysyłka dzisiaj

  Hiena

  29,29 
  Wysyłka dzisiaj

  Mamut

  99,29 
  Wysyłka dzisiaj

  Bażant

  24,29 
  Wysyłka dzisiaj

  Kameleon 14858

  27,99 
  Wysyłka dzisiaj

  Wiewiórka

  18,89 
  Wysyłka dzisiaj

  Zestaw dinozaurów 12 elementów

  19,19 
  Wysyłka dzisiaj

  Dom dla żółwi

  46,79 
  Wysyłka dzisiaj

  Lis

  21,99 
  Wysyłka dzisiaj

  Orzeł bielik

  29,29 
  Wysyłka dzisiaj

  Niedźwiedź Grizzly

  34,19 
  Wysyłka dzisiaj

  Foka

  21,89 
  Wysyłka dzisiaj

  Sikorka

  23,59 
  Wysyłka dzisiaj

  Owczarek niemiecki szczenię

  23,49 
  Wysyłka dzisiaj

  Lampart śnieżny

  34,29 
  Wysyłka dzisiaj

  Figurki dla dzieci

  Figurki to zdobywający coraz większą popularność dodatek do uwielbianych przez najmłodszych bajek, gier i filmów. Postaci odwzorowujące ulubionych bohaterów stają się niezbędnym gadżetem każdego młodego fana. W ofercie dostępne są figurki z bajek takich jak: Świnka Peppa, kucyki Pony, Psi Patrol. Asortyment obejmuje także postaci z gier, postaci fantasy czy szeroki wachlarz figurek kolekcjonerskich.

  Mini figurki do zabawy

  Figurki zaprojektowano zgodnie z pierwowzorami rodem z bajek, niektóre są natomiast pomniejszeniem realnych zwierząt - wszystkie one zapewnią pociechom długie godziny zabawy. Są nieco trwalsze niż maskotki i często pełnią rolę typowo kolekcjonerską, zwłaszcza w przypadku edycji limitowanych. Mini figurki są bezpiecznymi zabawkami, wykonano je ze sprawdzonych materiałów, każda posiada specyfikację oraz jasno określony minimalny wiek użytkownika, co ma zapewnić najmłodszym szczególne bezpieczeństwo podczas zabawy.

  Figurki dla chłopców i dla dziewczynek

  Pośród dostępnych modeli coś dla siebie znajdą zarówno fani księżniczek, jak i kosmicznych superbohaterów rodem z gry Fortnite. Ten typ zabawek spośród innych wyróżnia niebanalna kolorystyka i dbałość o detale, figurki sygnowane przez twórców gier czy bajek są idealnym odwzorowaniem postaci. Dzięki czemu podczas zabawy można dać ponieść się wyobraźni i kreować zupełnie nowe przygody, które jeszcze nie miały miejsca w bajkowym świecie.

  Figurki kolekcjonerskie

  Oferta obejmuje także znane i doceniane na świecie serie kolekcjonerskie, a pochodzące z nich figurki odznaczają się nie tylko oryginalnym designem, ale także niewielkim nakładem, co dodatkowo podnosi ich wartość. Do najbardziej znanych serii i producentów zaliczają się: PAPO, Dante Collecta oraz Schleich, które słyną z niezwykle realistycznych figurek kolekcjonerskich zwierząt, także gatunków, które wyginęły, w tym dinozaurów. Niesłabnącą popularnością cieszą się także figurki EPOCH, a zwłaszcza seria SYLVANIAN, która przedstawia urocze zwierzątka (króliki, myszki, jeże) w sytuacjach i okolicznościach domowych i rodzinnych.

  Figurki do zabawy dla dzieci

  Szeroki asortyment uwzględnia figurki dla dzieci o różnych wielkościach i kształtach, wykonane z różnych materiałów, dbając tym samym o bezpieczeństwo najmłodszych. W zależności od zainteresowań i pasji pociech można wybrać pojedyncze figurki lub całe serie nawiązujące do znanych bajek lub do faktycznie żyjących zwierząt. Ten typ zabawek świetnie działa na wyobraźnie, zapewnia niezliczone godziny kreatywnej zabawy i mnogość możliwych scenariuszy.

  Ładowanie...