Xi
 » Artykuły szkolno-biurowe  » Zeszyty
cofnij do Zeszyty

Kategorie

   • Notesy i planery (1893)

Dostępność

Zakres cenowy


Wydawca

  Ocena

  Planery, notesy

   (1893 produktów)

  Kreatywny pamiętnik BFF Best Friends Forever

  (okładka miękka)

  27,48 
  Wysyłka 24 godziny

  Zestaw długopis + notes Pusheen

  15,79 
  Wysyłka 24 godziny

  Pamiętnik Magic Light

  53,79 
  Wysyłka 24 godziny

  Sekretny Pamiętnik Pets STnux

  48,39 
  Wysyłka 24 godziny

  Pamiętnik Magic Light. Unicorn

  53,79 
  Wysyłka 24 godziny

  Podkład na biurko notes B3. Kwiaty

  30,29 
  Wysyłka 24 godziny

  Podróżnik Maps 159x210mm

  21,99 
  Wysyłka 24 godziny

  Notatnik. Duży Duch lotu

  (okładka twarda)

  66,69 
  Wysyłka 24 godziny

  Kalendarz 2024. Formalizm A4. Czerwony

  (okładka twarda)

  54,29 
  Wysyłka 24 godziny

  Pamiętnik z kłódką 3D. Koala

  29,29 
  Wysyłka 24 godziny

  Przepiśnik A5/240K Kraft

  51,99 
  Wysyłka 24 godziny

  Notatnik Voyager. Czarny

  52,19 
  Wysyłka 24 godziny

  Kalendarz 2024. Impresja B5. Czarny

  (okładka miękka)

  38,99 
  Wysyłka 24 godziny

  Pamiętnik na kod Top Model

  109,65 
  Wysyłka 24 godziny

  Kalendarz 2024. Formalizm A4 TDW. Granatowy

  (okładka twarda)

  54,29 
  Wysyłka 24 godziny

  Planer finansowy

  17,79 
  Wysyłka 24 godziny

  Sketchnotes. Matematyka, fizyka

  (okładka miękka)

  10,69 
  Wysyłka 24 godziny

  Pamiętnik zamykany Unicorn Galaxy

  (okładka twarda)

  10,59 
  Wysyłka 24 godziny

  Planer A5/80K Rose Gold

  13,89 
  Wysyłka 24 godziny

  Pamiętnik z kłódką Konie 24 DERFORM

  18,69 
  Wysyłka 24 godziny

  Pamiętnik brokatowy jednorożec

  40,69 
  Wysyłka 24 godziny

  Podkład na biurko B3. Notes 35x50 cm. Koty

  29,99 
  Wysyłka 24 godziny

  Wytrzymały notes do planowania

  Kategoria zawiera różne notesy, ułatwiające zaplanowanie codziennych obowiązków. Nieduży notatnik łatwo zmieścisz w plecaku i torbie. Zwróć uwagę na produkt z twardą oprawą. Wytrzymała forma sprawia, że notes długo ładnie się prezentuje oraz trudniej uszkodzić jego kartki. Ponadto będzie znakomitą ozdobą biurka. Notatniki z ciekawymi okładkami przyciągają wzrok, łatwo zachęcając do tworzenia notatek. Dla osób wybierających notes planer z dodatkami może być dobrą propozycją. Stawiając na podobny produkt, zyskujesz przejrzysty podział na kalendarz, adresy i obliczenia, ładnie opracowany graficznie oraz świetnie porządkujący prowadzone notatki. Organizer Memofix to dobry wybór dla wszystkich osób, które notują dużo, a także lubią mieć zapiski ułożone w praktyczny sposób. Produkt zawiera gumkę na długopis i specjalną kieszonkę na wizytówkę. Praktyczne zamknięcie na zatrzask sprawdza się, gdy trzymasz w notatniku luźno włożone kartki.

  Planer dzienny

  Planer dnia to świetny produkt dla wszystkich osób, które lubią zapisywać codzienne zadania. Przejrzyste opracowanie graficzne sprawia, że szybko wpisujesz tekst i łatwo odczytujesz swoje notatki. Produkty zostały opracowane w taki sposób, by nie męczyć nadmiernie wzroku. W nowocześnie wykonanym notatniku z przyjemnością zanotujesz wszystkie potrzebne uwagi. W tej kategorii znajdziesz również tablicę suchościeralną. To świetny produkt dla nauczyciela lub ucznia. Dzięki temu szybko zapisujesz potrzebne informacje lub obliczenia, a następnie możesz je łatwo zmazać, by rozpocząć na nowo. Tablica zapewnia znakomite wsparcie w nauce oraz oszczędność papieru! Ciekawą propozycją jest także notes "Sztuka planowania". W środku znajdziesz przejrzysty podział na 52 tyg. Co więcej, twórcy przygotowali wybór dzieł sztuki prezentowanych w Muzeum Narodowym w Krakowie. Reprodukcje obrazów znanych artystów ułatwiają codzienne obcowanie z twórczością wybitnych artystów. Obok obrazów znajduje się oddzielona przestrzeń, przeznaczona na notatki. To świetny wybór dla osób ceniących prawdziwe piękno!

  Nowoczesne planery

  W tej kategorii znajdziesz nowoczesne planery, wykonane z trwałych materiałów. Elastyczna oprawa szyta, wytrzymała okładka i gumowe zabezpieczenie ułatwiają korzystanie z notatników przez długi czas. Warto zwrócić uwagę również na ciekawe dodatki. Mogą to być koperty na kartki, naklejki, plastikowe szablony lub ilustracje. Najważniejsze jednak, żeby notes był praktyczny. Nowoczesne techniki introligatorskie sprawiają, że produkty są lekkie oraz dobrze się je otwiera. Opracowanie graficzne wykonane przez profesjonalnych grafików zapewnia odpowiedni komfort użytkowania produktów. Ponadto zwróć uwagę na modele z okładami ze skóry ekologicznej. Natomiast modułowe wkłady, kieszenie i zatrzaski świetnie uzupełniają nowoczesne notatniki, znacznie ułatwiając segregowanie różnych dokumentów oraz kartek.

  Notesy dla dzieci

  Kategoria zawiera również notesy przeznaczone dla dzieci. Ciekawa grafika zachęca do wykonywania notatek. Dzięki tym produktom uczeń łatwo rozpisze najbliższe zadania, a także ułoży plan lekcji. Przekładki, kieszenie i łatwe wyrywanie kartek są idealne dla najmłodszych uczniów. Z pewnością niejedno dziecko będzie chętnie wracać do swojego notesu, by swobodnie w nim rysować lub pisać. Warto wybrać również produkt z kartkami samoprzylepnymi. Dzięki nim uczeń może sporządzić proste notatki, a potem przykleić je w widocznym miejscu, by szybko przypomnieć sobie najważniejsze informacje z lekcji. Natomiast ozdobne notesy będą dobrym pomysłem na prezent dla małych estetów, którzy lubią mieć ładne wyposażenie plecaka!

  Ładowanie...