Xi

Kategorie

   • Język niemiecki (431)

Dostępność

Zakres cenowy


Rodzaj

Wydawca

  Autorzy

   Ocena

   Książki i podręczniki do nauki języka niemieckiego

    (431 produktów)

   Jeśli program nauczania w klasie Twojego dziecka obejmuje język niemiecki, podręczniki i dodatkowe materiały edukacyjne do jego nauki znajdziesz w naszej księgarni - w dodatku w bardzo przystępnych cenach! Oferujemy szeroki wybór książek, zeszytów ćwiczeń, repetytoriów i kart pracy przeznaczonych dla uczniów szkół podstawowych i średnich, zgodnych z aktualną podstawą programową i zatwierdzonych do użytku przez MEiN.


   Komplett plus 2 Ćwiczenia + online

   (okładka miękka)

   42,99 
   Wysyłka dzisiaj

   Punkt. Język niemiecki, zeszyt ćwiczeń do klasy 5

   (okładka miękka)

   9,49 
   Wysyłka dzisiaj

   Deutsch kompakt 7. Język niemiecki. Podręcznik

   (okładka miękka)

   47,79 
   Wysyłka dzisiaj

   Podręczniki do niemieckiego - nauka i rozwój osobisty

   Język naszych zachodnich sąsiadów to drugi po angielskim najczęściej wybierany język obcy w polskich szkołach - zarówno w podstawówkach, jak i szkołach średnich. Znajomość mowy Goethego otwiera przed młodymi ludźmi spore możliwości: uczniowie z obu krajów często uczestniczą w szkolnych wymianach i wspólnych projektach edukacyjnych, młodzi Polacy spędzają w krajach niemieckojęzycznych wakacje i ferie, planują zagraniczne studia i karierę zawodową. Podręczniki i materiały edukacyjne opracowane przez renomowane wydawnictwa oświatowe zapewniają efektywną naukę uczniom w każdym wieku i na każdym poziomie zaawansowania.

   Podręczniki dostępne są w zestawach z zeszytami ćwiczeń i kartami pracy, które umożliwiają uczniom utrwalanie zdobytej wiedzy poprzez stosowanie jej w praktyce. Kody QR zawarte w podręcznikach kierują natomiast do bazy materiałów online, przeznaczonych do ćwiczeń wymowy i rozumienia ze słuchu.

   Podręczniki do niemieckiego - szkoła podstawowa

   W pierwszych latach nauki języka szczególnie duże znaczenie ma atrakcyjna, przystępna forma materiałów dydaktycznych, zachęcająca dzieci do nauki i wspierająca je w rozwoju poszczególnych kompetencji językowych. Ciekawe ćwiczenia, gry i zabawy, efektowne opracowanie graficzne, interaktywne materiały audio i wideo - wszystko to znajdziemy w publikacjach używanych w szkołach podstawowych, przygotowanych przez wiodące wydawnictwa edukacyjne.

   Uczniowie klas 1-3 korzystają najczęściej z podręczników “Hallo Anna Neu” wydawnictwa Klett czy “ABC Deutsch” Wydawnictwa Szkolnego PWN. Wśród najpopularniejszych tytułów obowiązujących w klasach 4-8 wymienić można serie “Wir smart” wydawnictwa Klett, “Und so weiter” PWN oraz “Punkt” Wydawnictw Szkolnych i Pedagogicznych. 

   Podręczniki do niemieckiego - liceum i technikum

   Równie szeroki wybór pomocy naukowych znajdą u nas uczniowie szkół ponadpodstawowych, w tym przyszli maturzyści. Oferujemy zarówno podręczniki i ćwiczenia do bieżącej nauki niemieckiego w technikum i liceum, jak i repetytoria maturalne, służące bezpośredniemu przygotowaniu do egzaminu dojrzałości. 

   W asortymenie księgarni Tantis znajdziesz książki z serii “#trends” i “Welttour Deutsch” wydawnictwa Nowa Era, “Effekt Neu” WSiP, “Perfekt” wydawnictwa Pearson i wiele innych - w pełni zgodnych z aktualną podstawą programową i wymaganiami maturalnymi CKE, o treści dostosowanej do potrzeb uczniów rozpoczynających i kontynuujących naukę niemieckiego w liceach oraz technikach. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

   Ładowanie...