Xi
 » Gry
cofnij do Gry

Kategorie

  • Gry imprezowe (408)

Dostępność

Zakres cenowy


Wydawca

  Autorzy

   Ocena

   Gry imprezowe

    (408 produktów)

   Gry imprezowe to kluczowy element udanej zabawy na każdej imprezie. W naszej różnorodnej ofercie znajdziesz gry planszowe, karciane, zagadki i przygodówki, które zagwarantują świetną zabawę i pozytywnie nastroją wszystkich gości. Niezależnie od wieku i preferencji, oferujemy gry zarówno dla młodszych jak i pełnoletnich graczy. Gry te doskonale integrują uczestników imprezy, sprawiając, że każdy chętnie bierze udział w zabawie. Wybierz spośród naszych gier imprezowych, by uczynić swoją imprezę jeszcze bardziej niezapomnianą!

   Wirus. Halloween

   (okładka pudełko)

   12,89 
   Wysyłka dzisiaj

   Wyzwanie albo chlanie

   25,89 
   Wysyłka dzisiaj

   Małżeńska gra

   146,89 
   Wysyłka dzisiaj

   Story Cubes

   42,89 
   Wysyłka dzisiaj

   Związki. RozmawiajMy

   149,99 
   Wysyłka dzisiaj

   ZdrapGra 30 dni sex wyzwań

   25,89 
   Wysyłka dzisiaj

   Karty Dżentelmenów Edycja Podstawowa

   52,49 
   Wysyłka dzisiaj

   Reset. Alkoholowa gra karciana

   26,89 
   Wysyłka dzisiaj

   Gra w Relacje

   125,89 
   Wysyłka dzisiaj

   Ukryte pragnienia

   28,89 
   Wysyłka dzisiaj

   Angielski dla Dzieci 4+ Mini

   5,79 
   Wysyłka dzisiaj

   Czas dla dwojga. Rozmawialnik. Cz.2

   53,79 
   Wysyłka dzisiaj

   Przy piwku

   6,69 
   Wysyłka dzisiaj

   You Had One Job. Gra karciana

   8,59 
   Wysyłka dzisiaj

   Kalambury Mini

   5,89 
   Wysyłka dzisiaj

   Karty Dżentelmenów. Epizod 3

   51,79 
   Wysyłka dzisiaj

   (nie) Powinieneś 3

   56,79 
   Wysyłka dzisiaj

   Kim jest Janusz?

   117,79 
   Wysyłka dzisiaj

   Karty Dżentelmenów. Epizod 5

   45,39 
   Wysyłka dzisiaj

   Memory Piłka Nożna Mini

   5,69 
   Wysyłka dzisiaj

   Zuuupa

   27,79 
   Wysyłka dzisiaj

   Czterdziestolatek

   25,39 
   Wysyłka dzisiaj

   (Nie) Powinieneś 2

   50,99 
   Wysyłka dzisiaj

   Piłka nożna. Wiem lepiej. Gra

   26,79 
   Wysyłka dzisiaj

   Gra urodzinowa 40

   16,99 
   Wysyłka dzisiaj

   Cielesne rozkosze

   32,69 
   Wysyłka dzisiaj

   Milionerzy wyzwanie dorośli vs dzieci

   107,39 
   Wysyłka dzisiaj

   Sztuka kochania

   27,49 
   Wysyłka dzisiaj

   Twoja kamasutra premium

   24,99 
   Wysyłka dzisiaj

   Kości miłości

   16,79 
   Wysyłka dzisiaj

   Angielski dla Dzieci 3+ Mini

   5,69 
   Wysyłka dzisiaj

   5 sekund. Bez cenzury

   51,29 
   Wysyłka dzisiaj

   Zabawy na imprezę

   Planujesz imprezę, na którą zaprosiłeś znajomych z różnych kręgów i masz obawy, że będzie drętwo? Jest na to świetne rozwiązanie - gry imprezowe. Gry planszowe, karciane, zagadki, przygodówki - wszystkie one zagwarantują świetna zabawę, rozkręcą towarzystwo i pozytywnie nastroją wszystkich gości. Oferta obejmuje gry dla młodszego towarzystwa oraz zdecydowanie pełnoletnich graczy. Tematyka sięga od misji szpiegowskich po flirt towarzyski.

   Gry karciane na imprezę

   Jedną z popularniejszych propozycji, zdecydowanie ponadczasową, są gry karciane. Obejmują one zarówno Karty dżentelmenów, jak i różne wydania Flirtu towarzyskiego. Pierwsza z nich jest grą zupełnie pozbawioną pruderii i ograniczeń - polega na dopasowaniu odpowiedzi (z kart posiadanych przez graczy) na pytanie głównego dżentelmena - posiadacza karty czarnej. Flirt towarzyski to dosyć znana formuła, która polega na przekazywaniu kart z wybranym komunikatem wskazanej osobie, karty można przekazywać wielu graczom jednocześnie. To świetny sposób, aby dodać spotkaniu odrobinę pikanterii i okazja, by wyrazić skrywane wcześniej zainteresowanie jednym z uczestników.

   Najlepsze gry imprezowe

   Storytelling jest znaną metodą badawczą pokazującą, w jaki sposób opowiadając historię, przekazujemy nasze doświadczenia. A co gdyby zastosować go na imprezie? Sukces gwarantowany. Dlatego w asortymencie dostępnych jest sporo gier, które polegają na tworzeniu zwariowanych historii. Story Cubes - to zestaw dziewięciu kostek z niebanalnymi rysunkami, każdy gracz musi oprzeć swoją historię o rysunki, które wylosował. Gra dostępna jest w wielu różnych stylach: Batmana, Muminków, Scooby-Doo lub tematykach: strachów, akcji, podróży, sekretów, potworów, itd. Nieco inne podejście do opowiadanych historii prezentują gry typu Czarne historie, w których poznajemy częściowe zakończenie. Wykorzystując siłę dedukcji i spryt, gracze muszą odtworzyć krok po kroku okoliczności, które doprowadziły do takiego zakończenia.

   Najlepsze gry na domówkę

   Pośród najlepiej sprawdzających się gier imprezowych nie mogło zabraknąć kalamburów. Pokazywanie i rysowanie wylosowanych haseł nigdy się nie nudzi i zawsze dostarcza ogromu rozrywki. Odgadywanie haseł przedstawianych przez innych graczy, wyzwala w towarzystwie ukryte do tej pory pokłady kreatywności. W podobnej konwencji utrzymana jest gra Taboo - w niej jednak należy przedstawić hasło za pomocą słów, pilnując przy tym, aby nie użyć słów zakazanych. W skład gry wchodzi klepsydra i piszczałka, którą można sygnalizować użycie zakazanego słowa. To rewelacyjna zabawa, która rozwiązuje język nawet najbardziej nieśmiałym graczom i pokazuje, jak dobrze potrafimy owijać w bawełnę.

   Gry imprezowe

   Szeroka oferta gier pozwoli dopasować zabawę do wieku i zainteresowań towarzystwa i z powodzeniem rozkręci każdą imprezę. Dostępne są te o profilu bardziej rodzinnym i międzypokoleniowym, a także gry imprezowe, do udziału w których niezbędne będą procenty i zdecydowanie dorośli gracze. W zależności od planów możemy wybrać gry, których fabuła wciągnie na długie godziny lub takie, które będą polegały na szybkich ripostach i udzielaniu ekspresowych odpowiedzi. Gry towarzyskie rewelacyjnie integrują grupę - nieznające się wcześniej osoby w mgnieniu oka tworzą zgrane drużyny, które zaciekle walczą o zwycięstwo. Wieczór panieński, kawalerski, impreza integracyjna, urodziny, wyjazd wakacyjny - to świetne okazje, aby zaopatrzyć się w gry towarzyskie, które zapewnią świetną rozrywkę zarówno mniejszej, jak i większej grupie.

   Ładowanie...