Xi

Dostępność

Zakres cenowy


Wydawca

  Ocena

  Sławek Gortych

   (6 produktów)

  Schronisko, które spowijał mrok

  Sławek Gortych

  (okładka miękka)

  31,99 
  Dostępne od 26.04.2024

  Schronisko, które przetrwało

  Sławek Gortych

  (okładka okładka miękka)

  32,79 
  Wysyłka 24 godziny

  Pakiet Schronisko 1-2

  Sławek Gortych

  (okładka miękka)

  57,09 
  Wysyłka 2 dni robocze

  Schronisko, które przestało istnieć

  Sławek Gortych

  (okładka miękka)

  29,89 
  Wysyłka 24 godziny

  Pakiet: Schronisko, które przestało istnieć / Schronisko, które przetrwało

  Sławek Gortych

  (okładka miękka)

  62,68 
  Wysyłka 24 godziny

  Sławek Gortych

  Sławek Gortych jest polskim pisarzem, a także pracującym w zawodzie stomatologiem. Jest także absolwentem wydziału stomatologicznego Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu. Jego największe pasje to pisanie, medycyna oraz niekończące się wędrówki z plecakiem po Karkonoszach.

  Sławek Gortych prowadzi także popularny blog "Zagubiony w Karkonoszach", gdzie regularnie odsłania przed czytelnikami tajemnice nie tylko gór, lecz i całego regionu.

  Jak sam przyznaje, pisał już jako uczeń liceum w Bolesławcu, choć wtedy jego twórczość lądowała głownie w szufladzie. Kiedy kontynuował edukację, nadal tworzył, lecz nadal nie myślał, że kiedykolwiek uda się to opublikować.

  W tamtym czasie narodziła się także druga wielka pasja autora czyli góry. Wędrował po nich już jako nastolatek i właśnie podczas jednej z wycieczek natrafił na pozostałości po schronisku ks. Henryka na krawędzi Kotła Wielkiego Stawu. Studiując przeszłość tego miejsca trafił na niezwykłą historię, która stała się inspiracją jego debiutanckiej powieści.

  Sławek Gorych jest autorem książek "Schronisko, które przestało istnieć" oraz "Schronisko, które przetrwało" wydanych nakładem Wydawnictwa Dolnośląskiego. Książki stanowią część trylogii kryminalnej poświęconej burzliwym dziejom Karkonoszy w minionym wieku.

  Ładowanie...