Xi

Dostępność

Zakres cenowy


Rodzaj

Wydawca

  Autorzy

   Ocena

   Podręczniki i książki do 4 klasy liceum i technikum

    (62 produktów)
   Podręczniki i książki do 4 klasy liceum i technikum

   Wybierz przedmiot:

   Podręczniki i książki do 4 klasy liceum i technikum

   Wybierz przedmiot:

   Chemia ogólna i nieorganiczna z Tutorem

   (okładka miękka)

   24,29 
   Wysyłka 24 godziny

   W poszukiwaniu miłości. Podręcznik Katechizm LO 4. Tech 5

   (okładka miękka)

   47,79 
   Wysyłka 24 godziny

   Zestawy do matury ustnej. Język hiszpański

   (okładka miękka)

   60,99 
   Wysyłka 24 godziny

   Matematyka w liceum. Kodowane obrazki

   (okładka miękka)

   17,49 
   Wysyłka 24 godziny

   Informatyka LO 4 Podr ZR w.2022 OPERON

   (okładka miękka)

   64,49 
   Wysyłka 24 godziny

   Podręczniki do 4 klasy liceum i technikum w księgarni Tantis

   Ostatni rok nauki w szkole ponadpodstawowej podporządkowany jest przygotowaniom do matury - zarówno z przedmiotów obowiązkowych: języka polskiego, matematyki i wybranego języka obcego, jak i z wybranych przedmiotów dodatkowych na poziomie rozszerzonym. Aby nauka była jak najbardziej efektywna, uczniowie potrzebują odpowiednio dobranych materiałów edukacyjnych. 

   Bazą w codziennej nauce są podręczniki do 4 klasy liceum, często dostępne w pakietach z zeszytami ćwiczeń, potrzebne w bieżącej realizacji podstawy programowej oraz do powtórek materiału. Czwartoklasiści regularnie korzystają również z repetytoriów maturalnych, kart pracy i testowych arkuszy egzaminacyjnych, służących bezpośredniemu przygotowaniu do najważniejszego sprawdzianu wiedzy w ich życiu.

   Książki do 4 klasy liceum - zakres podstawowy i rozszerzony

   Niezależnie od profilu klasy i przedmiotów wybranych na maturze, uczniowie czwartych klas szkół średnich uczęszczają obowiązkowo na lekcje języka polskiego, dwóch języków obcych, matematyki i historii. Podręczniki do wszystkich tych przedmiotów dostępne są w asortymencie naszej księgarni. Nie brakuje wśród nich tytułów największych polskich wydawnictw edukacyjnych, takich jak Nowa Era, WSiP, Operon czy Greg, a także marek wyspecjalizowanych w nauczaniu języków obcych: Pearson, Macmillan Education, Oxford University Press.

   Siatkę godzin w 4 klasie szkoły średniej uzupełniają wybrane przez ucznia przedmioty maturalne. Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych klientów, oferujemy książki do nauki wszystkich ujętych w wykazie MEiN przedmiotów - od tych najpopularniejszych, jak biologia, geografia czy wiedza o społeczeństwie, po muzykę czy plastykę. Podręczniki do technikum i liceum dla klasy 4 dostępne są zarówno w wersji obejmującej zakres podstawowy, jak i rozszerzony. W asortymencie naszej księgarni znaleźć można także szeroki wybór repetytoriów maturalnych, zbiorów zadań, kart pracy czy zeszytów ćwiczeń - wszystkiego, czego potrzebują uczniowie do sprawdzenia wiedzy w praktyce.

   Ładowanie...