Xi

Dostępność

Zakres cenowy


Wydawca

  Ocena

  Mel Robbins

   (4 produktów)

  Reguła 5 sekund

  Mel Robbins

  (okładka okładka miękka)

  25,79 
  Wysyłka 24 godziny

  Reguła 5 sekund. Dziennik. Najbardziej skuteczny dziennik w galaktyce

  Mel Robbins

  (okładka twarda)

  21,49 
  Wysyłka 24 godziny

  The habit of giving high fives. Wersja ukraińska

  Mel Robbins

  (okładka twarda)

  31,49 
  Wysyłka 24 godziny

  Mel Robbins

  Mel Robins to amerykańska prawniczka, prezenterka telewizyjna, mówca motywacyjny i autorka bestsellerowych książek z dziedziny rozwoju osobistego.

  Urodziła się 6 października 1968 roku w Kansas City w stanie Missouri. W 1994 roku ukończyła prawo na bostońskim College Law School. W telewizji pracowała jako analityk prawny, a potem gospodyni programów telewizyjnych.

  Robins zmagała się z depresją i lękami. Dzięki życiowemu doświadczeniu może dzielić się swoimi sposobami na poprawę samopoczucia, budowanie poczucia własnej wartości i dążenie do samodoskonalenia. Wystąpienia na YouTube zapoczątkowały jej karierę mówcy motywacyjnego.

  W 2011 roku opublikowała pierwszą książkę motywacyjną "Stop Saying You're Fine: Discover a More Powerful You" pomagając czytelnikom odkryć drzemiący w nich potencjał. W 2017 roku wydaje "Regułę 5 sekund", w której przekonuje że każdy na w sobie moc do zmiany swojego życia na lepsze. Była to najlepsza książka non-fiction w serwisie streamingowym Audible i szósta najczęściej czytana książka na Amazon w 2017 roku. Stała się międzynarodowym bestsellerem; przetłumaczono ją na ponad 30 języków. Pracę na samorozwojem, ułatwia bazujący na regule 5 sekund najlepszy dziennik w galaktyce.

  Po sukcesie swoich książek Melanie jest jedną z najchętniej zapraszanych do wystąpień publicznych kobiet w branży .

  Ładowanie...