Xi
Ponad 100 000 książek i gier
Dużo promocji
Tania i szybka wysyłka
14 dni na zwrot

Mel Robbins

 (3 produktów)
?

Reguła 5 sekund

Mel Robbins

(okładka miękka)

28,09 
Wysyłka dzisiaj

Reguła 5 sekund. Dziennik. Najbardziej skuteczny dziennik w galaktyce

Mel Robbins

(okładka twarda)

23,39 
Wysyłka dzisiaj

Mel Robbins

Mel Robins to amerykańska prawniczka, prezenterka telewizyjna, mówca motywacyjny i autorka bestsellerowych książek z dziedziny rozwoju osobistego.

Urodziła się 6 października 1968 roku w Kansas City w stanie Missouri. W 1994 roku ukończyła prawo na bostońskim College Law School. W telewizji pracowała jako analityk prawny, a potem gospodyni programów telewizyjnych.

Robins zmagała się z depresją i lękami. Dzięki życiowemu doświadczeniu może dzielić się swoimi sposobami na poprawę samopoczucia, budowanie poczucia własnej wartości i dążenie do samodoskonalenia. Wystąpienia na YouTube zapoczątkowały jej karierę mówcy motywacyjnego.

W 2011 roku opublikowała pierwszą książkę motywacyjną "Stop Saying You're Fine: Discover a More Powerful You" pomagając czytelnikom odkryć drzemiący w nich potencjał. W 2017 roku wydaje "Regułę 5 sekund", w której przekonuje że każdy na w sobie moc do zmiany swojego życia na lepsze. Była to najlepsza książka non-fiction w serwisie streamingowym Audible i szósta najczęściej czytana książka na Amazon w 2017 roku. Stała się międzynarodowym bestsellerem; przetłumaczono ją na ponad 30 języków. Pracę na samorozwojem, ułatwia bazujący na regule 5 sekund najlepszy dziennik w galaktyce.

Po sukcesie swoich książek Melanie jest jedną z najchętniej zapraszanych do wystąpień publicznych kobiet w branży .

Ładowanie...