Xi
 » Podręczniki szkolne  » Podręczniki do nauki języków

Kategorie

   • Język angielski (1296)

Dostępność

Zakres cenowy


Rodzaj

Wydawca

  Autorzy

   Ocena

   Książki i podręczniki do nauki języka angielskiego

    (1296 produktów)

   Językiem Szekspira mówi cały świat - a asortyment naszej księgarni spełnia oczekiwania wszystkich, którzy chcą się w nim doskonalić! Oferujemy podręczniki do angielskiego, repetytoria dla maturzystów i ósmoklasistów, zbiory ćwiczeń i kart pracy przeznaczone do użytku na lekcjach i zajęciach dodatkowych. Wymagane podręczniki znajdą u nas uczniowie wszystkich klas szkół podstawowych i ponadpodstawowych.


   Impulse 2. A2+/B1. Workbook (Zeszyt ćwiczeń)

   (okładka miękka)

   62,59 
   Wysyłka dzisiaj

   Impulse 3. B1+. Workbook + S's App

   (okładka miękka)

   63,19 
   Wysyłka dzisiaj

   New Password B2 SB + online + S's App

   85,69 
   Wysyłka 3 dni robocze

   Kids Can! Starter

   (okładka miękka)

   42,29 
   Wysyłka dzisiaj

   Impulse 1. A2/A2+. Student's Book

   (okładka miękka)

   83,59 
   Wysyłka dzisiaj

   New Password. A2+/B1. Student's Book (Podręcznik)

   (okładka miękka)

   85,29 
   Wysyłka 3 dni robocze

   Repetytorium język angielski LO ZP i ZR + eBook

   (okładka miękka)

   82,99 
   Wysyłka 3 dni robocze

   Life Vision Intermediate WB + online + multimedia

   (okładka miękka)

   84,49 
   Wysyłka 3 dni robocze

   Life Vision Elementary SB + e-book + mutimedia

   (okładka miękka)

   91,39 
   Wysyłka 3 dni robocze

   Tanie podręczniki do angielskiego w księgarni Tantis

   Choć szkolne podręczniki do angielskiego należą do najdroższych elementów uczniowskiej wyprawki, decydując się na zakupy w naszej księgarni masz pewność korzystnych cen. Dzięki szerokiemu wyborowi każdy klient znajdzie u nas wszystkie poszukiwane tytuły.

   Oferta naszej księgarni obejmuje podręczniki, zeszyty ćwiczeń, karty pracy i repetytoria w pełni zgodne z aktualną podstawą programową, co daje uczniom gwarancję rzetelnego przygotowania do lekcji i egzaminów końcowych. Pearson, Oxford University Press, Macmillan Education, Express Publishing, MM Publication, Cambridge University Press, Nowa Era - to tylko niektóre z wielu wydawnictw, których publikacje znajdziesz w księgarni Tantis. Materiały renomowanych wydawnictw edukacyjnych zapewniają komfortową, efektywną naukę czterech podstawowych kompetencji językowych: pisania, czytania, mówienia i rozumienia treści.

   Podręczniki do nauki angielskiego - szkoła podstawowa

   Podręczniki i ćwiczenia do angielskiego dla uczniów szkół podstawowych łączą wysoką wartość merytoryczną z atrakcyjną dla młodych ludzi formą - nie od dziś wiadomo bowiem, że najlepsze efekty w nauce osiąga się poprzez rozwiązywanie różnorodnych, ciekawych ćwiczeń praktycznych. Uczniowie ósmych klas chętnie korzystają także z repetytoriów, pomocnych w przygotowaniu do egzaminu.

   Do najczęściej wybieranych przez naszych klientów podręczników należą serie ”New English Adventure” wydawnictwa Pearson, “Brainy” czy “Bugs Team” wydawnictwa Macmillan Education. Podręczniki dostępne są w pakietach z zeszytami ćwiczeń, służącymi doskonaleniu umiejętności gramatycznych i zastosowania nowo poznanych słów. Ścieżki multimedialne zawarte na płytach CD lub na platformach online za pośrednictwem kodów QR umożliwiają z kolei ćwiczenia prawidłowej wymowy i rozumienia tekstu ze słuchu.

   Podręczniki do angielskiego - liceum i technikum

   W zależności od profilu klasy i wybranego zakresu materiału licealiści i uczniowie techników kształcą się na poziomach A2-C1. Lekcje angielskiego służą nie tylko pomyślnemu zaliczeniu kolejnych semestrów, lecz także przygotowaniu do matury i swobodnego komunikowania się na całym świecie.

   Uczniowie szkół ponadpodstawowych najczęściej korzystają z serii takich, jak “Focus” wydawnictwa Pearson, “Impulse” oraz “Checkpoint” Macmillan Education czy “On Screen” Express Publishing. Obok standardowego kompletu podręczników do angielskiego w technikum i liceum warto zaopatrzyć się także w przynajmniej jedno repetytorium maturalne - ponad 70% abiturientów co roku wybiera właśnie ten język.

   Ładowanie...