Xi
cofnij do Wiek 3-5

Kategorie

   • Książki do nauki języków (10)

Dostępność

Zakres cenowy


Wydawca

  Autorzy

   Ocena

   Nauka języków obcych dla dzieci

    (10 produktów)

   Angielski słowniczek obrazkowy. KAKADU. Książka interaktywna

   (okładka całokartonowa)

   20,89 
   Wysyłka dzisiaj

   Słownik obrazkowy języka angielskiego dla dzieci

   (okładka twarda)

   20,69 
   Wysyłka dzisiaj

   Angielski w zagadkach 4-6 lat. Kapitan Nauka

   (okładka zintegrowana)

   19,29 
   Wysyłka dzisiaj

   Zwierzaki domowe w.angielska

   (okładka twarda)

   12,59 
   Wysyłka dzisiaj

   Na wycieczce. Słowniczek angielsko-polski

   (okładka miękka)

   12,69 
   Wysyłka 3 dni robocze

   Ciao! Ahoj! Hello!

   (okładka pudełko)

   38,45 
   Wysyłka 3 dni robocze

   Książki do nauki języków obcych to jeden ze sposobów, w jaki możemy ćwiczyć umiejętności językowe. Nie tylko mówienie definiuje naszą znajomość języka – jest to też czytanie i pisanie, a do tego właśnie potrzebne nam książki. Książki do nauki języków dla dzieci to specjalnie skonstruowane podręczniki, które uczą przez zabawę.

   Dzieci uczą się efektywnie nie tylko z książek – w szerokiej gamie ogólnie pojętych podręczników znajdują się też quizy, malowanki, krzyżówki, płyty z filmami i piosenkami. Nauka języków daje bardziej pozytywne wyniki, gdy nauka łączy się z rozrywką, dlatego dobrze jest korzystać z przewidzianych dla dzieci pomocy naukowych, które sprawią, że w mig nauczą się obcego języka.

   Nauka angielskiego dla dzieci to konieczność.

   W dzisiejszym świecie znajomość języka angielskiego jest niezbędna do sprawnego funkcjonowania. Rodzice wysyłają dzieci na zajęcia dodatkowe, by ich biegłość we władaniu tym językiem była coraz większa. Książki, kolorowanki, ćwiczenia – to wszystko pomaga w nauczeniu się języka w odpowiednim stopniu.

   Angielski dla dzieci ćwiczenia przez zabawę do biegłości

   Wśród świetnych książek z ćwiczeniami do nauki angielskiego, można znaleźć na przykład "Język angielski. Karty pracy w szkole i w domu" – wykorzystujące najpopularniejsze słowa i zwroty ćwiczenia, każda lekcja na jednej kartce, którą można wyrwać z książki i zabrać ze sobą lub skopiować, "Angielski. Gryzmołki. Kapitan Nauka" – zestaw kreatywnych zabaw dla dzieci w wieku 3-6 lat, "Angielski dla dzieci. Rymowanki i wierszyki" – książeczka do wspólnego czytania i zabawy, z plikiem mp3.

   Książki do nauki angielskiego dla dzieci to też angielskie książki… po angielsku!

   Gdy dziecko dojdzie już do pewnej biegłości w posługiwaniu się językiem angielskim, warto zapoznać je z beletrystyką w języku Szekspira. Czytanie książek w oryginale przynosi wiele satysfakcji, jest też kolejnym, świetnym sposobem, na nauczenie się nowych zwrotów, słów i wyrażeń. Z pomocą dzieciom, które wkraczają w świat angielskiej literatury przychodzą specjalnie opracowane adaptacje powieści, z uproszczonym słownictwem i tłumaczeniami na marginesach, co sprawia, że świetnie pomaga to w uczeniu się języka (np. "The Wild Wood. O czym szumią wierzby. Czytam po angielsku. Level 1"). Poprzez ulubionych bohaterów literackich również można łatwo przyswajać słówka, o czym świadczy choćby popularność "Muminków. Wielkiego słownika obrazkowego polsko-angielskiego".

   Nauka niemieckiego dla dzieci

   Nie tylko angielski jest cenionym w świecie językiem. Jedno z największych i najbardziej rozwiniętych państw na naszym kontynencie to Niemcy – warto zapoznać się choćby z podstawami języka naszych zachodnich sąsiadów. Książki do nauki niemieckiego dla dzieci to na przykład "Kreatywny niemiecki dla dzieci. Wortspiele. Zabawa słowkami", "Niemiecki dla dzieci. Sto pierwszych słówek" czy książeczki z serii o porach roku z obrazkami i podpisami po polsku i niemiecku – "Lato. Der Sommer", "Wiosna. Der Fruhling".

   W nauce hiszpańskiego przydatne będą książki do nauki hiszpańskiego dla dzieci.

   Język hiszpański używany jest nie tylko – jak sama nazwa wskazuje – w Hiszpanii, ale i w dużej części Ameryki Południowej. Znajomość tego języka, o bardzo podobnej do polskiej gramatyce, będzie wspaniałym uzupełnieniem językowych umiejętności dziecka. Warto zainteresować malucha książkami, które pomogą mu w zapoznaniu się z tym językiem – na pewno przyda się nie tylko na wakacjach! Książki, które mogą w tym pomóc to na przykład "Ni mu. Język hiszpański dla dzieci" – napisany specjalnie dla polskich dzieci podręcznik, odpowiedni dla uczniów w wieku 7-10 lat, ale i dla młodszych czy "La Pandilla. Libro del alumno. Podręcznik / Ćwiczenia. Język hiszpański", opracowana w jasnej i przejrzystej formie książka do nauki podstaw języka.

   Ładowanie...