Xi
cofnij do Akcesoria szkolne

Kategorie

   • Temperówki (226)

Dostępność

Zakres cenowy


Wydawca

  Ocena

  Temperówki

   (226 produktów)

  Temperówka otwierana z pojemnikiem

  6,69 
  Wysyłka 24 godziny

  Temperówka elektryczna podwójna

  37,49 
  Wysyłka 24 godziny

  Temperówka podwójna

  4,79 
  Wysyłka 24 godziny

  Temperówka

  3,99 
  Wysyłka 24 godziny

  Temperówka podwójna

  4,69 
  Wysyłka 24 godziny

  Ostrza do temperówki EG-5161USB EAGLE

  7,96 
  Wysyłka 24 godziny

  Temperówka mini Softy

  4,89 
  Wysyłka 24 godziny

  Temperówka Igloo zielona MAPED

  7,59 
  Wysyłka 24 godziny

  Temperówka metalowa 2 sztuki Satin Gold

  8,89 
  Wysyłka 24 godziny

  Temperówka z dwoma otworami, mix

  5,19 
  Wysyłka 24 godziny

  Temperówka podwójna Neon Art

  11,99 
  Wysyłka 24 godziny

  Temperówka podwójna, aluminiowa

  8,49 
  Wysyłka 3 dni robocze

  Temperówka Elements MAPED

  6,29 
  Wysyłka 24 godziny

  Temperówka z dwoma otworami

  8,39 
  Wysyłka 24 godziny

  Temperówka. 2 otwory. Niebieska

  8,99 
  Wysyłka 24 godziny

  Temperówka pojedyncza, aluminiowa

  6,89 
  Wysyłka 24 godziny

  Temperówka Elektryczna z frezem (6-10mm)

  54,19 
  Wysyłka 24 godziny

  Temperówka metalowa podwójna.

  9,29 
  Wysyłka 24 godziny

  Temperówka Sharpener Ellipse 1 otwór

  6,89 
  Wysyłka 24 godziny

  Temperówka potrójna keyroad

  7,39 
  Wysyłka 24 godziny

  Temperówka Igloo 2 otwory dsp MAPED

  7,49 
  Wysyłka 24 godziny

  Temperówki - szeroka oferta

  Szeroki wachlarz dostępnych modeli temperówek pozwala dobrać model odpowiadający potrzebom użytkownika i jego oczekiwaniom. Pośród produktów dostępne będą te tradycyjne, niewielkie, które z łatwością zmieszczą się w piórniku, a także te bardziej rozbudowane, profesjonalne czy nawet elektryczne. W zależności od dodatkowych funkcji, strugaczki będzie od siebie różnił rozmiar oraz wygląd. Grupa modeli przeznaczonych do użytku przez najmłodszych wyglądem przypomina sympatyczne zwierzątka.

  Temperówka elektryczna

  Modele elektryczne wyposażone są zazwyczaj w dwa otwory różnej grubości. Ich główną zaletą jest łatwość obsługi. Nie wymagają wysiłku, są przy tym całkowicie bezpieczne, nie ma możliwości, aby najmłodsi podczas korzystania z elektrycznej temperówki zrobili sobie krzywdę. Ponadto posiadają również czujniki bezpieczeństwa, które sprawiają, że po wyjęciu pojemnika na strużyny, temperówka przestaje pracować. Najczęściej zasilane są bateriami, których aplikacja nie powinna nastręczyć nikomu większych problemów. Jedną z najważniejszych zalet elektrycznych strugaczek jest zbiornik na pozostałości, dzięki niemu struganie nie powoduje bałaganu, a użytkownik z łatwością uniknie rozsypanych dookoła strużyn.

  Temperówka na korbkę

  Korzystanie ze strugaczki obsługiwanej za pomocą korbki wymaga stabilnej podstawy, dlatego takie modele zostały wyposażone w antypoślizgowy spód. Część produktów posiada także dodatkowy mechanizm, który umożliwia stałe przymocowanie do blatu stołu lub biurka. Korzystanie z nich wymaga odrobiny siły, warto więc zadbać o maksymalny komfort i bezpieczeństwo podczas ostrzenia ołówków czy kredek. Modele z korbką także posiadają pojemniczki na strużyny, które pomogą zapobiec bałaganowi i zgromadzą wszystkie pozostałości w jednym miejscu. Warta zaznaczenia jest także regulacja temperowania, w którą zaopatrzone zostały modele z korbką. Dzięki regulacji możemy idealnie dostosować rozmiary otworu do rozmiaru kredki czy ołówka, które chcemy naostrzyć. Dodatkową zaletą temperówek ręcznych, także modeli na korbę, jest bardzo niska awaryjność. Mechanizmy w głównej mierze są manualne, dlatego też nie ulegają uszkodzeniom, nie zacinają się i nie blokują.

  Temperówka do kredek i ołówków dla dzieci

  Wszystkie modele dedykowane najmłodszym posiadają niebanalny i atrakcyjny design, który z jednej strony zwraca uwagę, z drugiej zapobiega zgubieniu temperówki. Ponadto produkty dla dzieci wyróżnia także zdecydowanie mniejszy rozmiar, dopasowany do drobnej, dziecięcej dłoni. Zasady obsługi tego typu strugaczek są bardzo proste, a przy tym bezpieczne. Niektóre z modeli zostały wyposażone w dodatkowe opcje, które między innymi sygnalizują, kiedy ołówek jest już wystarczająco ostry. Część posiada także dodatkowe zbiorniczki na ścinki, są one jednak niewielkich rozmiarów. Temperówki dla najmłodszych są drobne, podręczne, kolorowe i zabawne. Pośród dostępnych modeli znajdują się: biedronka, żabka, króliczek czy gąsienica. Zazwyczaj posiadają także dwa rozmiary otworów, dzięki którym naostrzymy również kredki o grubszej średnicy, z których najczęściej korzystają młodsze dzieci.

  Ładowanie...