Xi
moja lista
zaloguj
koszyk (0) | 0,00 PLN
cofnij do Matura

Kategorie

Dostępność

Zakres cenowy


Autorzy

  Ocena

  Oficyna Wydawnicza Nowa Matura

   (10 produktów)

  Oficyna Wydawnicza Nowa Matura

  Oficyna Wydawnicza Nowa Matura to wydawnictwo, w którym swoje zbiory wydaje jeden z najbardziej popularnych autorów zbiorów do nauki chemii rozszerzonej, Dariusz Witowski, razem ze swoim synem. Od wielu lat są to książki, które są przerabiane przez kandydatów na studia medyczne oraz przez tych, którzy chcą zdobyć możliwie najwięcej punktów na maturze rozszerzonej z chemii.

  Matura z chemii na poziomie rozszerzonym obowiązuje w obecnej formule od 2005 roku. W 2015 roku została lekko zmodyfikowana w taki sposób, aby była dostosowana do najnowszej podstawy programowej. Jest to jedna z najważniejszych matur, potrzebnych na studia lekarskie oraz medyczne. Razem z maturą rozszerzoną z biologii stanowi podstawę punktacji na uczelnie wyższe z wymienionymi kierunkami.

  Książki wydawnictwa Oficyna Wydawnicza Nowa Matura to również zbiory zadań do matury z biologii w zakresie rozszerzonym oraz z matematyki. Zbiory z biologii są spisane przez autorów zbiorów z chemii. W ten sposób stworzyli pełny komplet zbiorów, które zawierają wszystkie niezbędne zadania, potrzebne do dostania się na studia wyższe na najbardziej prestiżowych uczelniach w Polsce.

  Wydawnictwo Oficyna Wydawnicza Nowa Matura słynie z wysokiej jakości zbiorów zadań, które zawierają podchwytliwe pytania. Maturzysta lub kandydat na wyższa uczelnię musi poświęcić więcej czasu na ich rozwiązanie, ale wpływa to bardzo pozytywnie na jego wyniki z matury. Po przerobieniu odpowiedniej ilości zadań ze zbiorów Oficyny Wydawniczej Nowa Matura, maturzysta może spokojnie udać się na maturę, pewny, że osiągnie wysoki wynik. Autorzy w wydawnictwie słyną z wysokiej jakości zadań.

  Oficyna Wydawnicza Nowa Matura istnieje na rynku od ponad dwudziestu lat, wyznaczając trendy w tworzeniu zbiorów zadań dla maturzystów oraz kandydatów na uczelnie wyższe na kierunkach, które są związane z szeroko pojętą chemią oraz biologią. Dzięki temu niezmiennie jest liderem na rynku wydawniczym wśród tych, którzy specjalizują się w zbiorach zadań dla szkół średnich.

  Ładowanie...