Xi
cofnij do Klasa 4

Kategorie

    • Język polski (9)

Dostępność

Zakres cenowy


Rodzaj

Klasa

Wydawca

  Autorzy

   Ocena

   Podręczniki do języka polskiego - klasa 4 - liceum i technikum

    (9 produktów)

   W prezentowanej ofercie znajdziesz podręczniki do języka polskiego dobrych wydawnictw, które spełniają aktualne wymagania szkół średnich. W 4 klasie uczeń poznaje literaturę współczesną, a dzięki dodatkowym opracowaniom, streszczeniom i podsumowaniom tematów lekcji może szczegółowo zapoznać się z najważniejszymi cechami omawianej epoki literackiej. Korzystając z praktycznych ćwiczeń, uczniowie rozwijają umiejętności komunikacyjne, tworząc wypowiedzi ustne oraz pisemne.

   Język polski - podręczniki do liceum i do technikum

   Uznani autorzy pomagają czytelnikom odkryć twórczość wspaniałych autorów i noblistów. Dla uczniów planujących zdawać rozszerzony język polski klasa 4 liceum oraz technikum jest niezwykle ważna, ponieważ wprowadza dzieła współczesnych pisarzy. Podręczniki omawiają literaturę od lat pięćdziesiątych XX w., zmierzając aż do najnowszych twórców. Co więcej, dla ucznia lubiącego język polski klasa 4 technikum i liceum to okazja do świetnych odkryć literackich oraz zapoznania się z dziełami, których tematyka wciąż pozostaje aktualna.

   “Ponad słowami klasa 4” to jeden z nowoczesnych podręczników, w przystępny sposób przedstawiający literaturę współczesną i najważniejsze tematy społeczne, filozoficzne lub historyczne podejmowane przez autorów. Dzięki podręcznikowi z serii “Ponad słowami” łatwo zapamiętasz najważniejsze cechy epoki, a także znajdziesz rewelacyjne komentarze do lektur, umożliwiające spojrzenie z nowej strony na twórczość wybitnych pisarzy. Podręcznik stawia również na naukę sprawnego posługiwania się językiem polskim w codziennym życiu.

   Podręczniki do języka polskiego, opracowania lektur i ćwiczenia popularnych wydawnictw

   W prezentowanej ofercie możesz znaleźć tanie podręczniki do języka polskiego, szczegółowe opracowania lektur, a także ćwiczenia ułatwiające rozwój umiejętności językowych. Lista zawiera książki WSiP, Greg i innych znanych wydawnictw. Zawarte tu materiały edukacyjne są polecane maturzystom szukającym krótkich opracowań najważniejszych tematów lekcji. Autorzy ułatwiają porządkowanie wiedzy oraz pomagają w tworzeniu wypowiedzi ustnych i pisemnych.

   Uczeń znajdzie tu również teksty historycznoliterackie, przykładowe zadania maturalne lub poradniki dla uczniów. Książki do języka polskiego umieszczone w tej ofercie jednocześnie uczą analizy i interpretacji tekstu oraz sprawnego nawiązywania do najnowszych dzieł kultury i sytuacji z codziennego życia. Podział na zakres podstawowy oraz zakres rozszerzony materiałów edukacyjnych umożliwia uczniowi wybór publikacji odpowiadających jego potrzebom.

   Ładowanie...