Xi
 » Zabawki
cofnij do Zabawki

Kategorie

Dostępność

Zakres cenowy


Wydawca

  Ocena

  Zabawki antystresowe

   (67 produktów)

  Glutek Slime Mr.Boo Magic Kitty

  10,59 
  Wysyłka 24 godziny

  Lama. Gniotek strzelający piłeczkami

  24,56 
  Wysyłka 24 godziny

  Piłka Wyciskana 473990 Mega Creative

  4,39 
  Wysyłka 24 godziny

  Glutek Slime MrBoo Hand gum niebieski 120g

  6,89 
  Wysyłka 24 godziny

  Glutek Slime MrBoo Hand gum zielony 120g

  6,89 
  Wysyłka 24 godziny

  Tech Deck. Rower BMX

  38,99 
  Wysyłka 24 godziny

  Banan. Antystresowy gniotek

  9,69 
  Wysyłka 24 godziny

  Piłka miękka piankowa zwierzęta

  5,29 
  Wysyłka 24 godziny

  Wstążka do ćwiczeń

  (okładka folia)

  14,19 
  Wysyłka 24 godziny

  Dinozaur antystresowy

  7,39 
  Wysyłka 24 godziny

  Finger Spinner czerwony

  10,79 
  Wysyłka 24 godziny

  Piłka Antystresowa Jednorożec 7cm

  6,29 
  Wysyłka 24 godziny

  Piłeczki buźki z językiem

  9,39 
  Wysyłka 24 godziny

  Rurki sensoryczne świecące w ciemności

  15,99 
  Wysyłka 24 godziny

  Mr Boo Crunchy Slime. Wiśnia 120g

  7,99 
  Wysyłka 24 godziny

  Glutek Slime Mr. Boo Long Shine

  11,59 
  Wysyłka 24 godziny

  Kostka magiczna 2w1 BGR7380

  16,79 
  Wysyłka 24 godziny

  Syrenka Shine Blue Glutek Smile 250ml

  14,99 
  Wysyłka 24 godziny

  Glutek Slime Mr.Boo Long Poop 250ml

  10,99 
  Wysyłka 24 godziny

  Glutek slime lody. Zabawka. Okto

  12,29 
  Wysyłka 24 godziny

  Gumowa piłeczka. Święcące Oko.

  (okładka folia)

  5,19 
  Wysyłka 24 godziny

  Gniotek

  18,79 
  Wysyłka 24 godziny

  Glutek Slime MrBoo Hand gum Białe srebro 120g

  6,89 
  Wysyłka 24 godziny

  SPINNER METALOWY 1 SZTUKA

  (okładka folia)

  16,99 
  Wysyłka 24 godziny

  Zabawki odstresowujące w zróżnicowanej formie

  W tej kategorii umieszczono ciekawe antystresowe zabawki, które przywracają spokój, a przy okazji dają wiele radości. Oferta jest przeznaczona dla wszystkich osób szukających prostego sposobu na zrelaksowanie się w trakcie nerwowego dnia. Zamieszczono tu zróżnicowany zbiór produktów, którego mógłby pozazdrościć niejeden sklep z zabawkami antystresowymi. Dzięki tym prostym przedmiotom szybko odzyskasz równowagę i za chwilę wrócisz do następnych wyzwań. To niewielkie gadżety antystresowe, więc łatwo zmieścisz je w plecaku lub torbie. Prosta forma produktu powoduje, że ciężko go uszkodzić oraz długo zachowuje oryginalny wygląd. Wielu użytkowników z pewnością doceni sympatyczne zwierzęta, które polubi zwłaszcza dziecko. Miła w dotyku maskotka naprawdę uspokaja i wprowadza wesoły nastrój, tak potrzebny podczas trudnego dnia. Sprawdź, jakimi jeszcze pomysłami zaskakują producenci oraz przekonaj się, że każdy może tu znaleźć coś dla siebie!

  Zabawki antystresowe dla dzieci

  W tej kategorii znajdziesz przede wszystkim szeroki wybór zabawek antystresowych przeznaczonych zwłaszcza dla dzieci. Współcześnie wielu uczniów ma problemy z utrzymaniem uwagi i nerwowością, więc prosty produkt odstresowujący może być ciekawym sposobem na szybkie przywrócenie równowagi w trudnej sytuacji. Z pewnością wiele osób doceni śmieszne przedmioty, które po prostu przyjemnie się ściska. Dla najmłodszych dzieci jest to również znakomity sposób na ćwiczenie motoryki ręki. Zabawki sensoryczne są wykonane z bardzo elastycznego materiału, ułatwiającego małemu dziecku ściskanie wybranego przedmiotu. Warto zwrócić uwagę zwłaszcza na sympatyczne zwierzątko Squishee. Futerkowa maskotka do zgniatania potrafi szybko poprawić nastrój. Została wykonana w trwałej formie, umożliwiającej długie użytkowanie oraz zachowanie oryginalnego wyglądu, pozbawionego odkształceń. Ponadto w tej kategorii znajdziesz miękki piłki, znakomite zwłaszcza dla najmłodszego dziecka. Bezpieczna piłeczka z miękkiego materiału to produkt, który dzieci mogą kopnąć i ścisnąć bez dodatkowego ryzyka. Ponadto jest polecany do ćwiczenia koordynacji wzrokowo-ruchowej.

  Sposób na odstresowujące gry i ćwiczenia

  W prezentowanej kategorii znajdziesz również ciekawe produkty wymagające logicznego myślenia. Dzięki nim oderwiesz się na chwilę od ważnych spraw i ułatwisz mózgowi odpoczynek przy prostej aktywności umysłowej. Odstresowująca Kostka Fidget ma przełączniki, przyciski oraz kulkę do obracania. Na każdej stronie znajdują się ciekawe elementy do przekładania. Warto zwrócić uwagę również na inną wersję kostki, czyli Fidgitrix. Ten oryginalny produkt umożliwia przesuwanie rąk oraz nóg wesołej postaci. Przekładanie różnych śmiesznych elementów daje dużo radości, a przy okazji uspokaja. Może jednak szukasz czegoś klasycznego? Z pomocą przychodzi Pop It Robot. To tradycyjna zabawka sensoryczna, wykonana z elastycznego materiału. Wystarczy tylko nacisnąć bąbelki, by odzyskać spokój. Każda bańka wydaje lekkie pyknięcie. Po wciśnięciu całości można zacząć od nowa. Ten produkt wielokrotnego użytku jest przeznaczony dla osób w każdym wieku! W tej kategorii znajdziesz jeszcze inne ciekawe propozycje antystresowe, które chętnie wybiorą dzieci i dorośli. Zróżnicowana oferta zapewni wiele sposobów na odstresowanie się, więc łatwo dopasujesz produkt do swoich potrzeb. Śmieszne maskotki, kostki oraz piłki mogą być również dobrym pomysłem na drobny prezent, zwłaszcza dla zdenerwowanej osoby.

  Najpopularniejsze serie w kategorii Zabawki antystresowe:

  Ładowanie...