Xi

Dostępność

Zakres cenowy


Rodzaj

Klasa

Wydawca

  Autorzy

   Ocena

   Podręczniki i książki do 1 klasy liceum i technikum

    (265 produktów)

   Matematyka. Korepetycje 1. Liceum i technikum

   (okładka miękka)

   11,54 
   Wysyłka 24 godziny

   Matematyka. Korepetycje 4. Liceum i technikum

   (okładka miękka)

   9,79 
   Wysyłka 24 godziny

   Atlas geograficzny. Szkoła podstawowa, klasy 5-8

   (okładka miękka)

   47,99 
   Wysyłka 24 godziny

   Pakiet: Matematyka. Korepetycje 1-4. Liceum i technikum

   (okładka miękka)

   43,86 
   Wysyłka 24 godziny

   Język polski. Repetytorium. Liceum i technikum

   (okładka miękka)

   27,18 
   Wysyłka 24 godziny

   Biologia. Repetytorium. Liceum i technikum

   (okładka miękka)

   21,99 
   Wysyłka 24 godziny

   Kamyk filozoficzny. Współczesność

   (okładka miękka)

   40,59 
   Wysyłka 24 godziny

   Opracowania LO 1-4 lektur i wierszy

   (okładka miękka)

   24,88 
   Wysyłka 24 godziny

   Podręczniki do liceum - klasa 1

   Pierwszy rok nauki w szkole średniej stawia przed uczniami wysokie wymagania: adaptacja w nowym środowisku, wyższe wymagania edukacyjne, początek przygotowań do matur… Wyzwań edukacyjnych nie brakuje, ale odpowiednio dobrany zestaw podręczników i materiałów dodatkowych będzie w nich niezawodnym wsparciem. Publikacje dostępne w naszej księgarni pomogą każdemu uczniowi szkoły ponadpodstawowej w skutecznych przygotowaniach do bieżących zajęć oraz egzaminów końcowych. 

   Nauka z wykorzystaniem dobrych książek do liceum lub technikum w klasie 1 jest nie tylko efektywna, ale i przyjemna: czytelnie zaprezentowana treść, ciekawe teksty źródłowe i materiały wizualne wzbudzają u uczniów autentyczne zainteresowanie danym przedmiotem. Wychodząc naprzeciw zróżnicowanym potrzebom naszych klientów, prowadzimy zarówno sprzedaż podręczników do liceum w zakresie podstawowym, realizowanym przez wszystkich uczniów, jak i w zakresie rozszerzonym - dla uczniów klas profilowanych oraz przyszłych maturzystów z danego przedmiotu.

   Podręczniki do 1 klasy liceum i technikum w Tantis.pl

   W zasobach naszej księgarni znajdziesz pełną ofertę podręczników do 1 klasy liceum dopuszczonych do użytku szkolnego przez MEiN, a także liczne materiały dodatkowe: repetytoria, słowniki, wzory arkuszy egzaminacyjnych czy fiszki. Nie może zabraknąć wśród nich publikacji czołowych polskich wydawnictw edukacyjnych - Nowa Era, WSiP, Wydawnictwo Pedagogiczne Operon, PWN - z których z powodzeniem korzystają kolejne pokolenia uczniów. Specjalistyczna wiedza i metodyczne doświadczenie autorów podręczników przekładają się na wysoką wartość merytoryczną i przyjazną uczniom forma przekazu informacji.

   Stałym elementem naszej oferty są także książki do technikum: klasa 1 ma w swoim programie zarówno przedmioty ogólnej podstawy kształcenia ogólnego, jak i przedmioty zawodowe. Skorzystanie z naszego serwisu umożliwi Ci skompletowanie wszystkich potrzebnych tytułów w jednym koszyku zakupowym; całość zamówienia odbierzesz następnie w najbardziej dogodnym dla siebie miejscu. Szybko, wygodnie i skutecznie!

   Ładowanie...