Xi

Kategorie

Dostępność

Zakres cenowy


Rodzaj

Wydawca

  Autorzy

   Ocena

   Podręczniki Szkoła podstawowa

    (2229 produktów)

   Tabliczka mnożenia. Klasy 1-3

   (okładka miękka)

   5,79 
   Wysyłka dzisiaj

   Dodawanie i odejmowanie. Klasa 1-3

   (okładka miękka)

   5,59 
   Wysyłka dzisiaj

   Dzielenie. Klasy 2-3

   (okładka miękka)

   5,49 
   Wysyłka dzisiaj

   Ułamki. Klasy 4-5

   (okładka miękka)

   5,49 
   Wysyłka dzisiaj

   Dyktanda klasa 1-3. Część 1

   (okładka miękka)

   5,99 
   Wysyłka dzisiaj

   Ortografia. Karty pracy w szkole i w domu. Dla klas 2-3

   (okładka okładka miękka)

   16,39 
   Wysyłka dzisiaj

   Litery. Nauka czytania

   (okładka okładka twarda)

   68,39 
   Wysyłka dzisiaj

   Mój pierwszy elementarz. Matematyka

   (okładka miękka)

   13,19 
   Wysyłka dzisiaj

   Matematyka z wesołym kangurem. Maluch 2023

   (okładka zintegrowana)

   25,39 
   Wysyłka dzisiaj

   Ale to ciekawe SP 1 podr cz.3

   15,19 
   Wysyłka dzisiaj

   Mistrz ortografii. Zbiór dyktand klasy 1-3

   (okładka miękka)

   9,09 
   Wysyłka dzisiaj

   Czytanie metodą sylabową. Karty pracy w szkole i w domu

   (okładka okładka miękka)

   16,49 
   Wysyłka dzisiaj

   Mistrz matematyki klasa 1. Ćwiczenia uzupełniające

   (okładka miękka)

   9,09 
   Wysyłka dzisiaj

   Mistrz matematyki klasa 2. Ćwiczenia uzupełniające

   (okładka miękka)

   8,99 
   Wysyłka dzisiaj

   Gramatyka na bardzo dobry

   (okładka miękka)

   20,89 
   Wysyłka dzisiaj

   Ortografia na bardzo dobry

   (okładka miękka)

   18,99 
   Wysyłka dzisiaj

   Trzecioteścik. Testy kompetencyjne dla klasy III

   (okładka miękka)

   11,02 
   Wysyłka 3 dni robocze

   Gimnastyka wzroku i umysłu 1

   (okładka miękka)

   16,19 
   Wysyłka dzisiaj

   Podręczniki do szkoły podstawowej

   Oferta obejmuje aktualnie wymagane w polskich szkołach podstawowych podręczniki, począwszy od edukacji wczesnoszkolnej, aż do ósmej klasy, a ponadto pomoce dydaktyczne, niezbędne podczas przygotowań do egzaminu ósmoklasisty. Kompletne wydawnictwa uwzględniają zarówno wszystkie części podręczników, jak i kompatybilne zeszyty ćwiczeń. Asortyment zawiera ponad dwadzieścia wydawnictw szkolnych, których podręczniki stanowią aktualną podstawę edukacji na poziomie szkoły podstawowej. Poszczególne wydawnictwa aktualizują ofertę wraz ze zmianami wprowadzanymi do podstawy programowej, co gwarantuje, że treści dostępne w podręcznikach są adekwatne do najnowszych wymagań.

   Książki do pierwszej klasy

   Uczniowie klas pierwszych, drugich i trzecich w zależności od programu przyjętego przez szkołę, mogą być prowadzeni zgodnie z innym zestawem podręczników. W naszej ofercie znajdują się aktualne kompendia wiedzy oraz cała gama literatury uzupełniającej, czyli zbiory zadań oraz testy, które można przeprowadzać w ramach utrwalania wiedzy. Dla zaawansowanych przygotowano także zestawy ćwiczeń o podwyższonym stopniu trudności. Poza podręcznikami szkolnymi, dla najmłodszych uczniów, dostępnych jest bardzo dużo pozycji wspierających naukę czytania oraz pisania. Są to całe serie, które wskazują, jak trenować zdolności manualne najmłodszych, począwszy od szlaczków, po litery i bardziej skomplikowane wzory kaligraficzne. Dla uczniów etapu wczesnoszkolnego przygotowano także sporo pomocy dydaktycznych, a pośród nich gry, quizy czy tablice naukowe. Warto zwrócić uwagę na mnogość dostępnych materiałów, zwłaszcza, że do tak młodego ucznia można docierać różnymi kanałami, a bodźce i informacje przekazywane podczas zabawy świetnie uzupełniają wiedzę szkolną.

   Podręczniki klasy 4-8

   W przeciwieństwie do książek edukacji wczesnoszkolnej, podręczniki do starszych klas, prezentują informacje bardziej szczegółowe, ukierunkowane wyłącznie na jeden przedmiot. Mniej tutaj serii wydawniczych, bowiem część przedmiotów nie jest kontynuowana przez cały czas nauki w szkole podstawowej. Najliczniejsze w ofercie są książki służące do nauki języka polskiego oraz języków obcych - zawarto w nich najwięcej treści teoretycznych, ale też przykładów, tekstów kultury oraz kontekstów międzydyscyplinarnych. Najwięcej podręczników wydawanych jest przez wydawnictwa nierzadko znane już od pokoleń, między innymi: Nowa Era, Zielona Sowa, WSiP.

   Przygotowanie do ważnych egzaminów

   W skład oferty podręczników wchodzą także liczne repetytoria, kompendia, podsumowania czy zestawy testów. Zostały one przygotowane dla uczniów kolejnych klas w formie zadań kontrolnych. Jednak ze względu na egzamin kończący szkołę podstawową, najwięcej pozycji zawiera zadania podsumowujące cały etap edukacji oraz materiał od klas pierwszej do ósmej. Warto zaopatrzyć się w takie kompozycje zadań, aby oswoić się także z formatem i językiem zadań egzaminacyjnych, w których nadal duży nacisk kładzie się na czytanie ze zrozumieniem oraz właściwe z kluczem egzaminacyjnym analizy i rozwiązania.

   Zapraszamy do skorzystania z naszych propozycji - oto niezbędne repetytoria dla uczniów szkoły podstawowej przygotowujących się do egzaminu ósmoklasisty:

   Ładowanie...