Xi
Ponad 100 000 książek i gier
Dużo promocji
Tania i szybka wysyłka
14 dni na zwrot

Podręczniki Szkoła podstawowa

 (2 712 produktów)

Miejsca pełne BOGActw 4. Zeszyt ćwiczeń dla klasy IV szkoły podstawowej

5/5
7,29 9,90 zł −26%
Wysyłka 24 godziny

Przyjmujemy Pana Jezusa 3. Ćwiczenia do religii dla klasy III szkoły podstawowej

(okładka miękka)

5/5
11,37 14,50 zł −22%
Wysyłka 24 godziny

Teraz egzamin ósmoklasisty. Matematyka. Repetytorium. Szkoła podstawowa

(okładka miękka)

29,27 31,90 zł −8%
Wysyłka 24 godziny

Teraz egzamin ósmoklasisty. Język angielski. Repetytorium. Szkoła podstawowa

(okładka miękka)

31,12 33,90 zł −8%
Wysyłka 24 godziny

Pakiet: Pan Bóg jest naszym Ojcem 1. Część 1 + 2. Religia. Podręcznik dla pierwszej klasy szkoły podstawowej

(okładka miękka, miękka - pakiet)

19,28 20,00 zł −4%
Wysyłka 24 godziny

Przyjmujemy Pana Jezusa 3. Pakiet: Podręcznik / Ćwiczenia do religii dla klasy III szkoły podstawowej

(okładka miękka, miękka - pakiet)

26,47 34,40 zł −23%
Wysyłka 24 godziny

W imię Ojca i Syna, i Ducha Świętego - cz. 1, cz. 2, Domownik

(okładka miękka)

4/5
33,31
Wysyłka 24 godziny

Podręczniki do szkoły podstawowej

Oferta obejmuje aktualnie wymagane w polskich szkołach podstawowych podręczniki, począwszy od edukacji wczesnoszkolnej, aż do ósmej klasy, a ponadto pomoce dydaktyczne, niezbędne podczas przygotowań do egzaminu ósmoklasisty. Kompletne wydawnictwa uwzględniają zarówno wszystkie części podręczników, jak i kompatybilne zeszyty ćwiczeń. Asortyment zawiera ponad dwadzieścia wydawnictw szkolnych, których podręczniki stanowią aktualną podstawę edukacji na poziomie szkoły podstawowej. Poszczególne wydawnictwa aktualizują ofertę wraz ze zmianami wprowadzanymi do podstawy programowej, co gwarantuje, że treści dostępne w podręcznikach są adekwatne do najnowszych wymagań.

Książki do pierwszej klasy

Uczniowie klas pierwszych, drugich i trzecich w zależności od programu przyjętego przez szkołę, mogą być prowadzeni zgodnie z innym zestawem podręczników. W naszej ofercie znajdują się aktualne kompendia wiedzy oraz cała gama literatury uzupełniającej, czyli zbiory zadań oraz testy, które można przeprowadzać w ramach utrwalania wiedzy. Dla zaawansowanych przygotowano także zestawy ćwiczeń o podwyższonym stopniu trudności. Poza podręcznikami szkolnymi, dla najmłodszych uczniów, dostępnych jest bardzo dużo pozycji wspierających naukę czytania oraz pisania. Są to całe serie, które wskazują, jak trenować zdolności manualne najmłodszych, począwszy od szlaczków, po litery i bardziej skomplikowane wzory kaligraficzne. Dla uczniów etapu wczesnoszkolnego przygotowano także sporo pomocy dydaktycznych, a pośród nich gry, quizy czy tablice naukowe. Warto zwrócić uwagę na mnogość dostępnych materiałów, zwłaszcza, że do tak młodego ucznia można docierać różnymi kanałami, a bodźce i informacje przekazywane podczas zabawy świetnie uzupełniają wiedzę szkolną.

Podręczniki klasy 4-8

W przeciwieństwie do książek edukacji wczesnoszkolnej, podręczniki do starszych klas, prezentują informacje bardziej szczegółowe, ukierunkowane wyłącznie na jeden przedmiot. Mniej tutaj serii wydawniczych, bowiem część przedmiotów nie jest kontynuowana przez cały czas nauki w szkole podstawowej. Najliczniejsze w ofercie są książki służące do nauki języka polskiego oraz języków obcych - zawarto w nich najwięcej treści teoretycznych, ale też przykładów, tekstów kultury oraz kontekstów międzydyscyplinarnych. Najwięcej podręczników wydawanych jest przez wydawnictwa nierzadko znane już od pokoleń, między innymi: Nową Erę, Zieloną Sowę, WSiP.

Przygotowanie do ważnych egzaminów

W skład oferty podręczników wchodzą także liczne repetytoria, kompendia, podsumowania czy zestawy testów. Zostały one przygotowane dla uczniów kolejnych klas w formie zadań kontrolnych. Jednak ze względu na egzamin kończący szkołę podstawową, najwięcej pozycji zawiera zadania podsumowujące cały etap edukacji oraz materiał od klas pierwszej do ósmej. Warto zaopatrzyć się w takie kompozycje zadań, aby oswoić się także z formatem i językiem zadań egzaminacyjnych, w których nadal duży nacisk kładzie się na czytanie ze zrozumieniem oraz właściwe z kluczem egzaminacyjnym analizy i rozwiązania.

Ładowanie...