Xi

Dostępność

Zakres cenowy


Autorzy

  Ocena

  Wydawnictwo Pedagogiczne Operon - podręczniki

   (397 produktów)

  Testy 3-klasisty. Ćwiczenia i odpowiedzi

  (okładka miękka)

  25,89 
  Wysyłka dzisiaj

  Ortograffiti. Ćwiczenia grafomotoryczne 13-18 lat

  (okładka miękka)

  37,19 
  Wysyłka dzisiaj

  Testy 1-klasisty. Ćwiczenia i odpowiedzi

  (okładka miękka)

  20,89 
  Wysyłka dzisiaj

  Fizyka 2. Podręcznik dla szkoły branżowej I stopnia

  (okładka miękka)

  57,99 
  Wysyłka dzisiaj

  Testy 2-klasisty. Ćwiczenia i odpowiedzi

  (okładka miękka)

  20,89 
  Wysyłka dzisiaj

  Biznes i zarządzanie 1. Karty pracy

  27,49 
  Wysyłka dzisiaj

  Wydawnictwo Pedagogiczne Operon

  O wydawnictwie Pedagogicznym Operon

  Wydawnictwo Pedagogiczne Operon to polskie przedsiębiorstwo wydawnicze specjalizujące się w publikacji podręczników szkolnych i multimedialnych pomocy naukowych. Prowadzi swoją działalność na rynku edukacyjnym od 2003 roku.

  Podręczniki Operon - oferta

  W ofercie wydawnictwa dominują podręczniki szkolne Operon do wszystkich poziomów edukacji i wszystkich przedmiotów - od edukacji wczesnoszkolnej do szkół ponadpodstawowych - liceów ogólnokształcących, techników, szkół branżowych i zawodowych. Wydawnictwo jest również znane ze swoich repetytoriów i książek przygotowujących do egzaminów końcowych, w tym do matury w zakresie podstawowym i rozszerzonym.

  Podręczniki Operon opracowywane są we współpracy z Ministerstwem Edukacji Narodowej, dzięki czemu ich treść zawsze jest zgodna z obowiązującą podstawą programową. Firma nieustannie rozwija swój katalog, aby spełniać zróżnicowane oczekiwania środowiska nauczycielskiego i zaspokajać potrzeby edukacyjne uczniów. Dlatego zestawy dydaktyczne Operon to nie tylko podręczniki, ale także materiały uzupełniające dla ucznia, nauczyciela i szkoły, takie jak multimedialne pomoce naukowe czy filmy edukacyjne własnej produkcji.

  Operon - wydawnictwo z aplikacją mobilną

  Poza działalnością wydawniczą Wydawnictwo Operon angażuje się w szereg projektów społeczno-edukacyjnych, takich jak Mobilna Szkoła, Ortografitti czy Ogólnopolski sprawdzian Kompetencji Trzecioklasisty. Firma wspiera także proces edukacyjny w Polsce poprzez organizację próbnych egzaminów ósmoklasisty oraz matur.

  Wydawnictwo jest również pomysłodawcą i właścicielem aplikacji mobilnej Operon45, która stanowi multimedialny warsztat pracy nauczyciela do prowadzenia lekcji. Aplikacja powstała w trosce o najwyższy poziom edukacji w Polsce. Umożliwia nauczycielom szybkie przygotowanie atrakcyjnych, kreatywnych i angażujących scenariuszy lekcji, które pomogą uczniom lepiej i łatwiej przyswoić wiedzę.

  Ładowanie...