Xi
Ponad 100 000 książek i gier
Dużo promocji
Tania i szybka wysyłka
14 dni na zwrot

LEGO® Friends

 (9 produktów)

LEGO® Friends. Leśny mikrobus kempingowy i żaglówka. 41681

191,79 232,47 zł −17%
Wysyłka 3 dni robocze

LEGO® Friends. Leśne centrum jeździeckie. 41683

254,32 299,98 zł −15%
Wysyłka 2 dni robocze

LEGO® Friends. Magiczne wesołe miasteczko z kolejką górską. 41685

5/5
339,11 400,00 zł −15%
Wysyłka 2 dni robocze

LEGO® Friends. Magiczny wóz. 41688

175,88 232,47 zł −24%
Wysyłka 2 dni robocze

LEGO® Friends. Szkoła w mieście Heartlake. 41682

220,89 318,91 zł −31%
Wysyłka 2 dni robocze

LEGO® Friends. Dom rodzinny Andrei. 41449

254,32 299,99 zł −15%
Wysyłka 2 dni robocze

LEGO® Friends. Pudełko przyjaźni. 41346

227,70 276,00 zł −18%
Wysyłka 3 dni robocze

LEGO® Friends. Magiczny diabelski młyn i zjeżdżalnia. 41689

188,90 285,34 zł −34%
Wysyłka 2 dni robocze

LEGO® Friends. Kino w Heartlake City. 41448

156,90 219,99 zł −29%
Wysyłka 2 dni robocze

Klocki LEGO® Friends

Seria zadebiutowała na rynku w 2012 roku i obejmuje przygody pięciu bohaterek: Andrei, Olivii, Stephanie, Mii i Emmy. Każdą z dziewczyn wyróżniają zainteresowania i charakter: Andrea to charyzmatyczna i pewna siebie piosenkarka, która uwielbia występować i być w centrum uwagi, Olivia jest miłośniczką nauki, Stephanie jest pasjonatką sportu i zdrowego trybu życia, Mia kocha wszystkie zwierzęta i uwielbia spędzać czas na świeżym powietrzu, natomiast Emma jest nieco szaloną artystką. Poszczególne zestawy przedstawiają przyjaciółki w różnych sytuacjach, bohaterki prowadza butik, kawiarnię, szkółkę jeździecką czy stoisko w wesołym miasteczku.

LEGO® Friends - design

Od czasu debiutu cykl cieszy się niesłabnącą popularnością, spowodowały to nie tylko niezwykle sympatyczne bohaterki, lecz także design oraz kolorystyka serii. Wszystkie budowle dostępne w zestawach utrzymane są w podobnej stylistyce przywodzącej na myśl radosny, bajkowy świat. Minimalny wiek użytkowników to sześć lat, niemniej tematyka serii wciąga do zabawy także starsze dzieci. Zwłaszcza, że dzięki klockom można odtworzyć wiele scen z życia wziętych. Bohaterki będą przeżywały także zwyczajne przygody i pomimo baśniowej stylistyki, lokalizacje i sceny zbudowane z klocków mogą oddawać również przyziemne wydarzenia.

Klocki LEGO® Friends a troska o naturę

Bohaterki charakteryzują się ogromną empatią wobec braci mniejszych, dlatego też zestawy obfitują w figurki różnych zwierząt oraz infrastruktury z nimi związanej np. leśne centrum jeździeckie czy sprzęt niezbędny do akcji ratunkowej słoniątka. Warto wspomnieć, że LEGO® Friends wspiera działania grupy National Geographic Explorers, której członkowie wykorzystują swą kreatywność, ciekawość i pasję, by chronić zagrożone gatunki zwierząt w dżungli. Dzięki dedykowanym zestawom LEGO® stara się zaszczepić u najmłodszych troskę i dbałość o naturę. Przyjaciółki będące bohaterkami serii w każdej sytuacji będą prezentowały ogromną wrażliwość i empatię wobec innych bohaterów, w tym także zwierząt. Nie można więc pominąć edukacyjnej roli serii Friends.

LEGO® Friends dla dziewczynek i chłopców

Choć na pierwszy rzut oka seria może wydawać się dedykowana wyłącznie dziewczynkom, jest ona zdecydowanie przeznaczona dla wszystkich miłośników LEGO®. Każdy znajdzie w niej elementy pokrywające się z zainteresowaniami czy hobby. Będą pośród nich scenki z życia wzięte, angażujące przygody, ale wśród zestawów znajdą się także pojazdy: samolot, autobus, samochody itd. Jednak zgodnie z główną ideą klocków i ich największą zaletą zestawy możną łączyć z innymi seriami i kreować futurystyczne światy, w których splatają się różne serie: Friend, Ninjago, Minecraft czy Technic. Jedyne ograniczenie stanowią wyobraźnia i kreatywność.

LEGO® Friends

Ponadczasowe klocki LEGO® od zawsze charakteryzowała mnogość możliwych konfiguracji i konstrukcji, które daje już jeden zestaw. Możliwość budowania całych światów, tworzenie historii, kreowanie fabuły zapewniają długie godziny rozwijającej zabawy. Bez względu na to, który zestaw jest naszym faworytem, warto wziąć pod uwagę uzupełnienie klocków zestawem Friends. Aspekty pomocy słabszym, troski o środowisko i wzajemnego wsparcia w gronie przyjaciół są bowiem szczególne uwydatnione właśnie w tym cyklu. Wspólne misje, wyzwania, ale także codzienne, bardziej przyziemne czynności dzielone przez piątkę przyjaciółek uczą współpracy, dzielenia obowiązków oraz odpowiedzialności za powierzone zadania. Duży nacisk kładziony na ochronę środowiska i troskę o zwierzęta jest dodatkową zaletą serii Friends.

Ładowanie...