Xi
moja lista
zaloguj
koszyk (0) | 0,00 PLN
cofnij do LEGO

Kategorie

    • LEGO® Friends (75)

Dostępność

Zakres cenowy


Wydawca

  Ocena

  LEGO® Friends

   (75 produktów)

  LEGO Friends. Pokój Aliyi. 41740

  84,99 
  Wysyłka dzisiaj

  LEGO® Friends. Naleśnikarnia. 41753

  43,79 
  Wysyłka dzisiaj

  LEGO® Friends. Pokój Novy. 41755

  82,89 
  Wysyłka dzisiaj

  LEGO® Friends. Kwiaty przyjaźni 30634

  23,89 
  Wysyłka 3 dni robocze

  LEGO® Friends. Rower do ratowania psów. 41738

  (okładka pudełko)

  41,59 
  Wysyłka dzisiaj

  LEGO® Friends. Pokój Liann. 41739

  82,89 
  Wysyłka dzisiaj

  LEGO® Friends. Sprzątanie plaży 30635

  23,89 
  Wysyłka 3 dni robocze

  LEGO® Friends. Pojazd do ratowania żółwi. 41697

  (okładka pudełko)

  44,59 
  Wysyłka dzisiaj

  LEGO Friends. Rampa deskorolkowa 30633

  23,89 
  Wysyłka 3 dni robocze

  LEGO® Friends. Dom Autumn 41730

  300,69 
  Wysyłka 3 dni robocze

  LEGO® Friends. Pokój Liann 41739

  481,99 
  Wysyłka dzisiaj

  LEGO® Friends. Hydroplan ratowniczy 41752

  642,79 
  Wysyłka dzisiaj

  LEGO® Friends. Naleśnikarnia 41753

  160,69 
  Wysyłka dzisiaj

  Klocki LEGO® Friends

  Seria zadebiutowała na rynku w 2012 roku i obejmuje przygody pięciu bohaterek: Andrei, Olivii, Stephanie, Mii i Emmy. Każdą z dziewczyn wyróżniają zainteresowania i charakter: Andrea to charyzmatyczna i pewna siebie piosenkarka, która uwielbia występować i być w centrum uwagi, Olivia jest miłośniczką nauki, Stephanie jest pasjonatką sportu i zdrowego trybu życia, Mia kocha wszystkie zwierzęta i uwielbia spędzać czas na świeżym powietrzu, natomiast Emma jest nieco szaloną artystką. Poszczególne zestawy przedstawiają przyjaciółki w różnych sytuacjach, bohaterki prowadza butik, kawiarnię, szkółkę jeździecką czy stoisko w wesołym miasteczku.

  LEGO® Friends - design

  Od czasu debiutu cykl cieszy się niesłabnącą popularnością, spowodowały to nie tylko niezwykle sympatyczne bohaterki, lecz także design oraz kolorystyka serii. Wszystkie budowle dostępne w zestawach utrzymane są w podobnej stylistyce przywodzącej na myśl radosny, bajkowy świat. Minimalny wiek użytkowników to sześć lat, niemniej tematyka serii wciąga do zabawy także starsze dzieci. Zwłaszcza, że dzięki klockom można odtworzyć wiele scen z życia wziętych. Bohaterki będą przeżywały także zwyczajne przygody i pomimo baśniowej stylistyki, lokalizacje i sceny zbudowane z klocków mogą oddawać również przyziemne wydarzenia.

  Klocki LEGO® Friends a troska o naturę

  Bohaterki charakteryzują się ogromną empatią wobec braci mniejszych, dlatego też zestawy obfitują w figurki różnych zwierząt oraz infrastruktury z nimi związanej np. leśne centrum jeździeckie czy sprzęt niezbędny do akcji ratunkowej słoniątka. Warto wspomnieć, że LEGO® Friends wspiera działania grupy National Geographic Explorers, której członkowie wykorzystują swą kreatywność, ciekawość i pasję, by chronić zagrożone gatunki zwierząt w dżungli. Dzięki dedykowanym zestawom LEGO® stara się zaszczepić u najmłodszych troskę i dbałość o naturę. Przyjaciółki będące bohaterkami serii w każdej sytuacji będą prezentowały ogromną wrażliwość i empatię wobec innych bohaterów, w tym także zwierząt. Nie można więc pominąć edukacyjnej roli serii Friends.

  LEGO® Friends dla dziewczynek i chłopców

  Choć na pierwszy rzut oka seria może wydawać się dedykowana wyłącznie dziewczynkom, jest ona zdecydowanie przeznaczona dla wszystkich miłośników LEGO®. Każdy znajdzie w niej elementy pokrywające się z zainteresowaniami czy hobby. Będą pośród nich scenki z życia wzięte, angażujące przygody, ale wśród zestawów znajdą się także pojazdy: samolot, autobus, samochody itd. Jednak zgodnie z główną ideą klocków i ich największą zaletą zestawy możną łączyć z innymi seriami i kreować futurystyczne światy, w których splatają się różne serie: Friend, Ninjago, Minecraft czy Technic. Jedyne ograniczenie stanowią wyobraźnia i kreatywność.

  LEGO® Friends

  Ponadczasowe klocki LEGO® od zawsze charakteryzowała mnogość możliwych konfiguracji i konstrukcji, które daje już jeden zestaw. Możliwość budowania całych światów, tworzenie historii, kreowanie fabuły zapewniają długie godziny rozwijającej zabawy. Bez względu na to, który zestaw jest naszym faworytem, warto wziąć pod uwagę uzupełnienie klocków zestawem Friends. Aspekty pomocy słabszym, troski o środowisko i wzajemnego wsparcia w gronie przyjaciół są bowiem szczególne uwydatnione właśnie w tym cyklu. Wspólne misje, wyzwania, ale także codzienne, bardziej przyziemne czynności dzielone przez piątkę przyjaciółek uczą współpracy, dzielenia obowiązków oraz odpowiedzialności za powierzone zadania. Duży nacisk kładziony na ochronę środowiska i troskę o zwierzęta jest dodatkową zaletą serii Friends.

  Ładowanie...