Xi
Ponad 100 000 książek i gier
Dużo promocji
Tania i szybka wysyłka
14 dni na zwrot

LEGO® Creator 3w1

 (4 produktów)

LEGO® Creator. Morskie stworzenia 3w1. 31088

62,19 69,99 zł −11%
Wysyłka 3 dni robocze

LEGO® Creator. Statek piracki. 31109

5/5
538,99
Wysyłka dzisiaj

LEGO® Statek wikingów i wąż z Midgardu 31132

496,49 549,99 zł −10%
Wysyłka 3 dni robocze

LEGO Creator Rockowy Monster Truck 30594

28,09 30,82 zł −9%
Wysyłka 3 dni robocze

LEGO od 1932 roku dostarcza zabawki i klocki dzieciom na całym świecie. Nazwa LEGO powstała od duńskiego leg god, co oznacza baw się dobrze, a co ciekawe, po łacinie lego oznacza składam. Dobrze się zatem składa, że LEGO to klocki, przynoszące radość i zabawę dzieciom i dorosłym na całym świecie.

LEGO Creator 3w1

LEGO Creator to jedna z serii klocków LEGO. Zawiera zestawy, w których znajdują się specjalistyczne klocki do tworzenia budynków, stworzeń, pojazdów i robotów. Początkowo tylko niektóre zestawy zawierały instrukcje dotyczące tworzenia z zestawu klocków trzech różnych możliwych konstrukcji, a przez ostatnie lata wykształciła się nazwa 3 w 1. Seria Creator powstała w 2001 roku, a w 2002 nazwa została użyta dla zestawów typowych klocków Lego, by ostateczną wersję, znaną dziś, przyjąć w 2006 roku.

Klocki LEGO 3 w 1 to jeszcze więcej zabawy!

Zestawy LEGO 3 w 1 pozwalają dziecku eksperymentować z tworzeniem budynków, samochodów, samolotów i zwierzątek. Dlatego te zestawy to jeszcze większa dawka zabawy – w każdym zestawie młody konstruktor może wybierać spośród trzech niesamowitych modeli do zbudowania, a ich budowanie i przebudowywanie zapewnia długie godziny świetnej rozrywki i rozwijającej zabawy. Podnosi również sprawność manualną oraz rozwija wyobraźnię młodych ludzi. Klocki LEGO to też wspaniałe prezenty na każdą okazję.

Każdy zestaw LEGO jest poddany drobiazgowym kontrolom, dzięki czemu masz pewność, że jest bezpieczny  i spełnia najwyższe standardy jakości!

Klocki LEGO Creator 3w1 to wiele modeli i mnóstwo zabawy

Czy jesteś chłopcem, czy dziewczynką, LEGO City to zabawa dla ciebie. Każde dziecko, już od 6 roku życia, na pewno znajdzie coś dla siebie wśród zestawów Creator 3w1.

Zwierzęta – te istniejące i te wymarłe oraz te fantastyczne. Wspaniałe pojazdy – naziemne, pływające i latające. Sklepy, domy i warsztaty - wśród zestawów Creator 3w1 znaleźć można na przykład:

"Potężne dinozaury" – wspaniały i groźny T-Rex o pomarańczowych oczach, ruchomych łapach i głowie, wielkich szponach i otwieranej paszczy. Można go przerobić na Triceratopsa lub Pterodaktyla!

"Samochód sportowy" - samochód sportowy można przerobić na hot roda lub staroświecki samolot.

"Samolot śmigłowy" – wspaniała, kreatywna zabawa trzema samolotami - śmigłowym, odrzutowcem i helikopterem z lądowiskiem.

"Statek piracki" - klasyczny statek piratów, zapadła piracka karczma lub tajemnicza Wyspa Czaszek. Możesz przerabiać bez końca i podróżować do wspaniałego, groźnego świata piratów!

"Smok ognia" – w tym zestawie trzy modele to smok ognia, tygrys szablozębny i skorpion.

Ładowanie...