Xi
cofnij do Klocki

Kategorie

   • Klocki magnetyczne (165)

Dostępność

Zakres cenowy


Wiek

Wydawca

  Ocena

  Klocki magnetyczne dla dzieci

   (165 produktów)

  Klocki magnetyczne stanowią wszechstronną zabawkę rozwijającą umiejętności dzieci poprzez budowanie różnorodnych kształtów, od zwierząt po budowle, stymulując wyobraźnię, kreatywność i precyzję ruchów rąk. Dzięki różnorodności kształtów, materiałów i zestawów, klocki te pozwalają na nieograniczone możliwości konstrukcyjne, stawiając zarówno dzieci, jak i dorosłych, przed ekscytującym wyzwaniem!

  Klocki Pixio Mini Figures 2 Surprise Series

  70,49 
  Wysyłka 24 godziny

  Power Vehicles Mix. Smart Max

  141,49 
  Wysyłka 24 godziny

  Klocki Pixio 60. Amphibio. Abstract Series

  111,79 
  Wysyłka 24 godziny

  Klocki Pixio Surprise

  23,29 
  Wysyłka 24 godziny

  Klocki Pixio. Neon 60 Abstract Series

  111,79 
  Wysyłka 24 godziny

  Klocki Pixio 111 Flags

  209,29 
  Wysyłka 24 godziny

  Tablica magnetyczna. Kulki

  28,39 
  Wysyłka 24 godziny

  Klocki magnetyczne budowlane 38el

  76,79 
  Wysyłka 24 godziny

  Klocki magnetyczne plastikowe

  105,99 
  Wysyłka 24 godziny

  Klocki magnetyczne Mechanics. Gravity Combo Starter

  138,39 
  Wysyłka 24 godziny

  Klocki magnetyczne. Farma

  39,79 
  Wysyłka 24 godziny

  Gra bierki

  15,89 
  Wysyłka 24 godziny

  6 neutral balls. SmartMax

  51,69 
  Wysyłka 24 godziny

  Magnetyczny składany Triceratops

  26,99 
  Wysyłka 24 godziny

  Karty pracy - 74 edu zadania

  76,89 
  Wysyłka 24 godziny

  Klocki magnetyczne, 128 elementów

  169,59 
  Wysyłka 24 godziny

  Pixio : Klocki Pixio Happy Family

  151,69 
  Wysyłka 24 godziny

  Zestaw zabaw 4w1 baletnice

  58,79 
  Wysyłka 24 godziny

  Klocki magnetyczne 228el

  232,99 
  Wysyłka 24 godziny

  Magnetyczny składany Hipopotam

  26,99 
  Wysyłka 24 godziny

  Klocki Pixio 24 Bot

  53,69 
  Wysyłka 24 godziny

  Magformers Stick-O. Zestaw kot i pies

  180,39 
  Wysyłka 24 godziny

  Klocki magnetyczne dla dzieci - magia zabawy

  Klocki magnetyczne dla dzieci rozwijają wyobraźnię przestrzenną, kreatywność i zdolność myślenia abstrakcyjnego. Uczą dążenia do celu metodą prób i błędów. Dodatkowo pomagają rozwijać zdolności manualne i precyzję ruchów dziecięcych dłoni.

  Za pomocą klocków magnetycznych można tworzyć figurki zwierzaków, postaci z bajek, rośliny, ludzi, budowle, a nawet stworzenia w zbudzające strach i zaludniające bajkowe przestrzenie.

  W naszej ofercie znajdziesz szeroki wybór kloców magnetycznych, zarówno pod kątem wzorów, jak i materiałów, z których zostały wykonane.

  Magnetyczne klocki: zabawa, która łączy

  Magnetyczne klocki to zazwyczaj prostokąty i kwadraty, ale nie zawsze. Dla starszych dzieci dostępne są wersje z elementami wprowadzającymi inne płaszczyzny: ćwiartki koła, pół sześcian, półkula. To umożliwia tworzenie większej ilości wzorów. Kształty 2D i 3D pobudzają twórcze myślenie i pozwalają dziecku uwolnić swoją kreatywność.

  Wspólna zabawa klockami magnetycznymi i zawody w układaniu na czas to sprawdzony sposób na ciekawą i ekscytującą zabawę z dzieckiem. To wyzwanie i dla maluchów i dla dorosłych!

  Eko zabawki: drewniane klocki magnetyczne

  Zwracasz szczególną uwagę na to, z czego wykonane są zabawki twojej pociechy? Podaruj dziecku ciekawą zabawkę, bez szkody dla środowiska. Drewniane kostki magnetyczne to klasyczny i ciekawy design, ale i przyjazny dla dziecka materiał. Rozgość w się w naszym sklepie i wybierz najciekawsze wzór!

  Najciekawsze klocki z magnesem? Klocki magnetyczne kulki

  Bestsellerem wśród klocków magnetycznych są klocki magnetyczne kulki. W zestawie znajdują się same kulki lub kulki oraz panele łączące o różnych kształtach i kolorach. Dzięki temu jesteśmy w stanie tworzyć nieskończenie wiele kształtów. Ograniczeniem jest tutaj tylko nasza wyobraźnia i ... zawartość pudełka z elementami.

  Oferta marki Trefl to klocki magnetyczne GEOMAG czyli seria klocków dla dzieci w różnych kategoriach wiekowych. 3-latkom dedykowane są pudełka z 25 elementami, dla 8-latków z 50 elementami, a dla 6-ltków prostsza wersja z 124-elementami.

  Przestrzenne kompozycje, które tworzymy przy pomocy magnetycznych elementów, są bardzo efektowne i z powodzeniem mogą służyć jako domowa ozdoba.

  Klocki kulki magnetyczne - marzenie każdego dziecka

  Kulki magnetyczne pozwalają konstruować dzieciom kształty według instrukcji od producenta, ale pozwalają także na puszczenie wodzy fantazji. Praca nad wyobraźnią, twórcze działanie i nadawanie wyobrażeniom realnego kształtu - za to dzieci kochają tego typu zabawki.

  Klocki magnetyczne pozwalają dziecku rozwijać swoje umiejętności, a rodzicom obserwować postępy swojej pociechy. Radość na dziecięcej twarzy i duma z tego, co samo stworzyło - tego nie da się przecenić.

  Duże klocki dla 2-latka

  Szukasz dużych klocków dla malucha? Postaw na klocki magnetyczne, z których można stworzyć zwierzaki i budynki. Startery dla dzieci w wieku 1-5 lat to kilka elementów i kilka kolorów - tyle jednak wystarczy do stworzenia ciekawych kształtów. Czy wiesz, że z sześciu klocków można ułożyć rybę, kota i kurę?

  Duże klocki dla 3-latka

  Pomysł na prezent dla chłopczyka w wieku 3-lat? Klocki magnetyczne "RoboRacer. GEO216. Geo Smart", z których ułoży duży pojazd typu łazik marsjański, sprostają wymaganiom każdego malucha. To kreatywna zabawa i w finalnym efekcie samochód do zabawy. Dziecko przez zabawę rozwija swoje umiejętności i ćwiczy pamięć, cierpliwość i myślenie przestrzenne. To zabawka, która uczy i nigdy się nie nudzi.

  Ładowanie...