Xi
 » Zabawki  » Klocki
cofnij do Klocki

Kategorie

   • Klocki magnetyczne (130)

Dostępność

Zakres cenowy


Wydawca

  Ocena

  Klocki magnetyczne dla dzieci

   (130 produktów)

  My First Vehicles. SmartMax

  99,99 
  Wysyłka 24 godziny

  Klocki magnetyczne zjeżdżalnia 110el

  159,79 
  Wysyłka 24 godziny

  Klocki Technix 122 elementów

  120,79 
  Wysyłka 24 godziny

  Klocki patyki w pudełku. 360 elementów

  50,29 
  Wysyłka 24 godziny

  Klocki konstrukcyjne 40 elementów

  63,39 
  Wysyłka 24 godziny

  Klocki magnetyczne. Farma

  39,49 
  Wysyłka 24 godziny

  Magnetyczne klocki konstrukcyjne 78el

  94,99 
  Wysyłka 24 godziny

  My First Totem. SmartMax

  99,99 
  Wysyłka 24 godziny

  Klocki strażackie 184el

  40,69 
  Wysyłka 24 godziny

  Geomag Classic 60 elementów

  152,99 
  Wysyłka 24 godziny

  My First Dinosaurs. SmartMax

  84,49 
  Wysyłka 24 godziny

  Start XL. SmartMax (42 szt)

  289,19 
  Wysyłka 24 godziny

  Klocki 66 elementów

  52,99 
  Wysyłka 24 godziny

  Klocki magnetyczne 42el

  86,69 
  Wysyłka 24 godziny

  Klocki magnetyczne. 68 elementów

  92,49 
  Wysyłka 24 godziny

  Klocki magnetyczne XL 64el

  172,69 
  Wysyłka 24 godziny

  Magformers Town Set. Szpital

  99,99 
  Wysyłka 24 godziny

  Klocki Blocki Magnetic 38 el.

  31,99 
  Wysyłka 24 godziny

  My First Animal Train. SmartMax

  118,29 
  Wysyłka 24 godziny

  Magformers. Kwadraty. 12 elementów

  80,79 
  Wysyłka 24 godziny

  Klocki magnetyczne dla dzieci - magia zabawy

  Klocki magnetyczne dla dzieci rozwijają wyobraźnię przestrzenną, kreatywność i zdolność myślenia abstrakcyjnego. Uczą dążenia do celu metodą prób i błędów. Dodatkowo pomagają rozwijać zdolności manualne i precyzję ruchów dziecięcych dłoni.

  Za pomocą klocków magnetycznych można tworzyć figurki zwierzaków, postaci z bajek, rośliny, ludzi, budowle, a nawet stworzenia w zbudzające strach i zaludniające bajkowe przestrzenie.

  W naszej ofercie znajdziesz szeroki wybór kloców magnetycznych, zarówno pod kątem wzorów, jak i materiałów, z których zostały wykonane.

  Magnetyczne klocki: zabawa, która łączy

  Magnetyczne klocki to zazwyczaj prostokąty i kwadraty, ale nie zawsze. Dla starszych dzieci dostępne są wersje z elementami wprowadzającymi inne płaszczyzny: ćwiartki koła, pół sześcian, półkula. To umożliwia tworzenie większej ilości wzorów. Kształty 2D i 3D pobudzają twórcze myślenie i pozwalają dziecku uwolnić swoją kreatywność.

  Wspólna zabawa klockami magnetycznymi i zawody w układaniu na czas to sprawdzony sposób na ciekawą i ekscytującą zabawę z dzieckiem. To wyzwanie i dla maluchów i dla dorosłych!

  Eko zabawki: drewniane klocki magnetyczne

  Zwracasz szczególną uwagę na to, z czego wykonane są zabawki twojej pociechy? Podaruj dziecku ciekawą zabawkę, bez szkody dla środowiska. Drewniane kostki magnetyczne to klasyczny i ciekawy design, ale i przyjazny dla dziecka materiał. Rozgość w się w naszym sklepie i wybierz najciekawsze wzór!

  Najciekawsze klocki z magnesem? Klocki magnetyczne kulki

  Bestsellerem wśród klocków magnetycznych są klocki magnetyczne kulki. W zestawie znajdują się same kulki lub kulki oraz panele łączące o różnych kształtach i kolorach. Dzięki temu jesteśmy w stanie tworzyć nieskończenie wiele kształtów. Ograniczeniem jest tutaj tylko nasza wyobraźnia i ... zawartość pudełka z elementami.

  Oferta marki Trefl to seria GEOMAG czyli seria klocków magnetycznych dla dzieci w różnych kategoriach wiekowych. 3-latkom dedykowane są pudełka z 25 elementami, dla 8-latków z 50 elementami, a dla 6-ltków prostsza wersja z 124-elementami.

  Przestrzenne kompozycje, które tworzymy przy pomocy magnetycznych elementów, są bardzo efektowne i z powodzeniem mogą służyć jako domowa ozdoba.

  Klocki kulki magnetyczne - marzenie każdego dziecka

  Kulki magnetyczne pozwalają konstruować dzieciom kształty według instrukcji od producenta, ale pozwalają także na puszczenie wodzy fantazji. Praca nad wyobraźnią, twórcze działanie i nadawanie wyobrażeniom realnego kształtu - za to dzieci kochają tego typu zabawki.

  Klocki magnetyczne pozwalają dziecku rozwijać swoje umiejętności, a rodzicom obserwować postępy swojej pociechy. Radość na dziecięcej twarzy i duma z tego, co samo stworzyło - tego nie da się przecenić.

  Duże klocki dla 2-latka

  Szukasz dużych klocków dla malucha? Postaw na klocki magnetyczne, z których można stworzyć zwierzaki i budynki. Startery dla dzieci w wieku 1-5 lat to kilka elementów i kilka kolorów - tyle jednak wystarczy do stworzenia ciekawych kształtów. Czy wiesz, że z sześciu klocków można ułożyć rybę, kota i kurę?

  Duże klocki dla 3-latka

  Pomysł na prezent dla chłopczyka w wieku 3-lat? Klocki magnetyczne "RoboRacer. GEO216. Geo Smart", z których ułoży duży pojazd typu łazik marsjański, sprostają wymaganiom każdego malucha. To kreatywna zabawa i w finalnym efekcie samochód do zabawy. Dziecko przez zabawę rozwija swoje umiejętności i ćwiczy pamięć, cierpliwość i myślenie przestrzenne. To zabawka, która uczy i nigdy się nie nudzi.

  Ładowanie...