Xi
moja lista
zaloguj
koszyk (0) | 0,00 PLN

Kategorie

Dostępność

Zakres cenowy


Wydawca

  Ocena

  Kredki

   (977 produktów)

  Kredki ołówkowe trójkątne. 24 kolory

  17,69 
  Wysyłka 24 godziny

  Kredki żelowe 10 kolorów

  (okładka folia)

  26,79 
  Wysyłka 24 godziny

  Kredki świecowe. Peanut 12 kolorów

  19,09 
  Wysyłka 24 godziny

  Kredki ołówkowe dwustronne. 24 kolory

  13,29 
  Wysyłka 24 godziny

  Kredki Baby Colorpeps Early Age

  18,19 
  Wysyłka 24 godziny

  Kredki bambino 12 kolorów

  22,99 
  Wysyłka 24 godziny

  Kredki ołówkowe. Jumbo. 8 kolorów

  21,29 
  Wysyłka 24 godziny

  Kredki w oprawie drewnianej. 26 kolorów + temperówka

  (okładka twarda)

  59,29 
  Wysyłka 24 godziny

  Kredki ołówkowe trójkątne. 12 kolorów

  10,89 
  Wysyłka 2 dni robocze

  Kredki Misiaki. Baby. 6 kolorów

  18,99 
  Wysyłka 24 godziny

  Kredki akwarelowe, 36 kolorów

  48,69 
  Wysyłka 24 godziny

  Kredki Jumbo. 10 kolorów + temperówka

  (okładka folia)

  15,59 
  Wysyłka 24 godziny

  Kredki elastyczne. 24 kolory. Mix

  8,49 
  Wysyłka 24 godziny

  Kredki żelowe 12 kolorów

  30,09 
  Wysyłka 24 godziny

  Kredki Jumbo St.Art. 12 kolorów + temperówka

  (okładka folia)

  16,79 
  Wysyłka 24 godziny

  Trójkątne kredki świecowe. 24 sztuki

  23,99 
  Wysyłka 24 godziny

  Kredki Harry Potter 12 kolorów

  12,76 
  Wysyłka 24 godziny

  Kredki neonowe trójkątne. 6 kolorów

  7,39 
  Wysyłka 24 godziny

  Kredki dwustronne 12 sztuk

  13,19 
  Wysyłka 24 godziny

  Kredki kredkom nierówne

  Ta kategoria już jednoznacznie przekona wszystkich, że rodzajów kredek jest ogromna liczba. Są pastele, kredki akwarelowe, woskowe czy świecowe. Każdy rodzaj ma inne cechy charakterystyczne i służy do czegoś innego. Nie tylko artyści potrzebują odpowiednio dobrać kredki do swojej pracy. Warto pokazywać różnorodność nawet najmłodszym dzieciom, by spróbowały tworzyć swoje dzieła za pomocą różnych technik. Inaczej rysuje się kredkami ołówkowymi, a inaczej kredkami w sztyfcie. To fascynujące doświadczenie samemu przekonać się, jak różne prace plastyczne powstają w wyniku stosowania odmiennych kredek.

  Kredki dla dzieci to podstawowe wyposażenie rodzinnego domu

  Kredki do rysowania to nieodłączny atrybut malucha. Tworzenie dzieł sztuki daje dzieciom już od najwcześniejszych lat mnóstwo frajdy. To nie tylko rozwijanie zdolności manualnych, ale także sposób na wyrażenie siebie i świetna zabawa. Warto w niej towarzyszyć dzieciom i rysować wspólnie. Niewykluczone, że w krótkim czasie powstanie powstanie rodzinna galeria na ścianach salonu czy któregoś z pokoi.

  Rodzaje kredek

  W tej kategorii znajdziemy między innymi następujące kredki:

  • Kredki Funny&Smelly - ołówkowe kredki ozdobione kolorowymi wzorami i każda ma swój indywidualny, niesamowity owocowy zapach; dla każdego młodego rysownika to bardzo ciekawe doświadczenie, stymulujące dodatkowo zmysł powonienia;

  • Kredki akwarelowe z drewna cedrowego - można je używać na sucho lub delikatnie zmoczonych wodą; gdy rysunek nimi narysowany potraktujemy lekko zwilżonym pędzlem uzyskamy efekt farb akwarelowych; kredki wykonano z dobrej jakości surowców;

  • Pastele olejne - cenione przez wielu użytkowników od lat; ich miękka konsystencja i łatwość rozprowadzania zachęca do kreatywnych działań i dużych i małych;

  • Pastele do tkanin - idealny prezent dla wszystkich indywidualistów; specjalna formuła sprawi, że każdy ma szansę stworzyć unikatową torbę czy koszulkę w swoim własnym stylu.

  Bez względu na to, w jakie kredki zainwestujemy na początek - czy w ołówkowe czy w woskowe - jedno jest najważniejsze: kredki to cudowne zaproszenie dziecka do świata radosnego tworzenia. Rysowanie stanowi świetną zabawę, a na początek nie wymaga wielkich inwestycji. Oczywiście, że warto oswajać maluchy z rożnymi rodzajami materiałów plastycznych. Niemniej jednak, by zacząć wcale nie trzeba wykupywać połowy sklepu papierniczego. Wystarczy karta papieru, kilka kolorowych kredek i... chęci. Nie musimy mieć nawet wcześniej ustalonego tematu pracy artystycznej! Improwizacja wskazana.

  Tradycyjne kredki Bambino zawsze na czasie!

  Warto zwrócić uwagę na wyjątkowe kredki Bambino produkowane przez firmę St. Majewski Spółka Akcyjna Sp. k. Zakład produkcyjny powstał w 1889 roku w Pruszkowie z inicjatywy inżyniera Stanisława Jana Majewskiego. Była to pierwsza i jedyna fabryka ołówków w Królestwie Polskim. Do dnia dzisiejszego firma cieszy cię dobrą opinią wśród użytkowników i mnóstwo ludzi chętnie sięga po jej produkty. W 2008 roku miała miejsce fuzja spółki „St. Majewski" z fabryką „Unipap". Dzięki połączonym siłom obu firm powstała największa grupa produkująca i handlująca artykułami szkolno-biurowymi.

  Kredki Bambino to na przykład:

  Rożne rodzaje kredek dostępne dla dzieci mają ogromne znaczenie dla rozwoju ich twórczości. Nie chodzi o to, że od małego mamy maluchom wmawiać, że zostaną w przyszłości artystami. Każdy już teraz jest twórca i dzięki różnego rodzajom plastycznych materiałów może wyrażać siebie. Kredki dają ku temu niezwykłe możliwości!

  Ładowanie...