Xi
moja lista
zaloguj
koszyk (0) | 0,00 PLN

Kategorie

   • Zabawki sensoryczne (310)

Dostępność

Zakres cenowy


Wydawca

  Ocena

  Zabawki i książeczki sensoryczne

   (310 produktów)

  W kategorii zabawki sensoryczne znajdziesz inspirujące produkty, które rozwijają zmysły i wyobraźnię dzieci. Odkryj naszą kolekcję książeczek sensorycznych i zabawek, które zapewnią maluchom edukacyjną i angażującą zabawę.

  Woreczki sensoryczne. Emocje

  61,69 
  Wysyłka dzisiaj

  Piłki sensoryczne. Czarno-białe 4 szt

  28,59 
  Wysyłka dzisiaj

  Tuba antystresowa mix

  6,89 
  Wysyłka dzisiaj

  Gniotek strzelający piłeczkami dino

  27,29 
  Wysyłka dzisiaj

  Klik klak. Zabawka zręcznościowa

  6,19 
  Wysyłka dzisiaj

  Piramida sensoryczna pastelowa

  50,19 
  Wysyłka dzisiaj

  Owoce - zabawka logiczna

  32,79 
  Wysyłka 3 dni robocze

  Półkula sensoryczna. Czerwona/zielona

  48,49 
  Wysyłka dzisiaj

  Klikająca biedronka Tuli Fun

  15,89 
  Wysyłka dzisiaj

  Piłeczki sensoryczne

  35,29 
  Wysyłka dzisiaj

  Gniotek antystresowy Buźki, mix

  5,99 
  Wysyłka dzisiaj

  Półkula sensoryczna żółta

  24,09 
  Wysyłka dzisiaj

  Zestaw Miękkie kostki

  46,39 
  Wysyłka dzisiaj

  Kierownica do samochodu dla maluszka

  66,49 
  Wysyłka dzisiaj

  Gniotek strzelający piłeczkami. Jednorożec

  20,59 
  Wysyłka dzisiaj

  Piłki sensoryczne TULLO

  32,79 
  Wysyłka dzisiaj

  Zawieszka sensoryczna. Ośmiorniczka pirat

  54,59 
  Wysyłka 3 dni robocze

  Przytulanka sensoryczna. Królik

  (okładka folia)

  27,49 
  Wysyłka dzisiaj

  Piłki sensoryczne Sensorki

  25,79 
  Wysyłka dzisiaj

  Gąsienica sensoryczna MIX

  8,69 
  Wysyłka dzisiaj

  Gniotek MIX

  6,59 
  Wysyłka dzisiaj

  Jamiś piszczek z gryzakiem pastel róż

  (okładka blister)

  30,49 
  Wysyłka dzisiaj

  Zabawka pudełko na chusteczki Lew

  41,59 
  Wysyłka dzisiaj

  Gniotek Piesek mix STnux

  9,49 
  Wysyłka dzisiaj

  Zjeżdżalnia dla piłeczek

  41,19 
  Wysyłka dzisiaj

  Czym jest zabawka sensoryczna?

  Rozwój sensoryczny dziecka jest niezwykle ważny. Istotne, by maluchowi zapewniać takie warunki, by wszystkie zmysły otrzymywały odpowiednią dawkę stymulacji. Dostarczanie bodźców nie wymaga specjalnych kwalifikacji czy odpowiednich przyrządów. Można z powodzeniem dbać o rozwój sensoryczny dziecka w domu podczas zwykłych codziennych aktywności. Trzeba wiedzieć jednak, że im młodszy maluch, tym dawka bodźców musi być mniejsza i delikatniejsza. Ważne, by pamiętać o wszystkich zmysłach i dostarczać dziecku różnorodnych stymulacji.

  Zabawki sensoryczne to specjalny rodzaj zabawek, których zasadniczym celem jest stymulowanie wszechstronnego rozwoju dziecka. Działają one na różne zmysły - wzrok, dotyk, węch, a nawet smak. Mają specjalnie dobrane kolory, zwykle ciekawe faktury, wydają atrakcyjne dźwięki oraz często zawierają błyszczące lub świecące elementy. Takie sensoryczne zabawki nie tylko są świetnym urozmaiceniem zabawy, ale także umożliwiają maluchom poznawanie świata na miarę ich możliwości.

  Zabawki sensoryczne dla niemowląt

  W tej kategorii znajdziemy wiele niezwykle ciekawych zabawek dla maluchów od urodzenia do pierwszego roku życia. Oto niektóre z nich:

  Zabawek, które angażują zmysły malucha jest mnóstwo. Są książeczki wykonane z rozmaitych materiałów - pluszowych, szeleszczących, gładkich, Są specjalne gryzaki z wypustakimi, a także pozytywki, które wpływają na zmysł słuchu.

  Książeczki sensoryczne dla niemowląt

  Wśród różnorodnych zabawek sensorycznych dla dzieci istnieje szczególna kategoria, która zasługuje na uwagę - są to książeczki sensoryczne. Te interaktywne podręczniki są zaprojektowane tak, aby dostarczać maluchom nie tylko rozrywki, ale także stymulować ich rozwój sensoryczny. Książeczki te łączą w sobie różnorodne tekstury, faktury i elementy dźwiękowe, co pozwala na zaangażowanie wielu zmysłów jednocześnie. Dziecko może dotykać różnych materiałów, odczuwać ich różnice w strukturze, a także słuchać subtelnych dźwięków wydobywających się z książeczki. To wspaniała forma nauki poprzez zabawę, która wspiera poznawanie świata i zdobywanie nowych umiejętności sensorycznych.

  Zabawki sensoryczne dla dzieci

  Również starsze dzieci będą miały mnóstwo przyjemności z zabawy takimi przedmiotami, które będą stymulowały ich poszczególne zmysły.

  Zarówno sensoryczne zabawki dla niemowląt, jak i te przeznaczone dla starszych dzieci są z pewnością warte uwagi. Maluchy chętnie będą do nich wracać, nieustannie pobudzając swoje zmysły do rozwoju. Najbardziej wartościowa jest wspólna zabawa dziecka z rodzicem, a zaprezentowane w tej kategorii produkty na pewno ją uatrakcyjnią i umilą. Każda z zabawek pomaga dziecku poznawać świat innymi zmysłami - to niezwykle ciekawa i rozwojowa aktywność wieku dziecięcego, zabawki sensoryczne skłaniają do tego, by maluch każdą dokładnie pooglądał, dotknął, a nawet powąchał.

  Ładowanie...