Xi
 » Zabawki  » Zabawki plastyczne
cofnij do Zabawki plastyczne

Kategorie

   • Piankolina (9)

Dostępność

Zakres cenowy


Wydawca

  Ocena

  Piankolina

   (9 produktów)

  Piankolina brokatowa, 6 kolorów

  23,59 
  Wysyłka dzisiaj

  Piankolina. 12 kolorów

  50,69 
  Wysyłka 3 dni robocze

  Kostkolina zielona

  29,99 
  Wysyłka 3 dni robocze

  Piankolina standard

  48,39 
  Wysyłka 3 dni robocze

  PlastoCoolki neon. 6 sztuk

  22,39 
  Wysyłka dzisiaj

  Piankolina - co to takiego?

  W tej kategorii znajdziesz pudełka z kolorową piankoliną. Czy właściwie jest ten produkt? To wyjątkowa masa piankowa o niezwykłych właściwościach. Lekki i miękki materiał plastyczny ma różne kolory oraz bez wysiłku można go rozgniatać. Dziecko łatwo uformuje więc różne kształty, w tym chociażby płaskie paski lub kwadratowe bryłki. Dobrego twórcę ogranicza tylko wyobraźnia! Pianka kinetyczna wygląda jak gąbczasty przedmiot złożony z kolorowych kulek, wyróżniający się dużą elastycznością. Nie jest to jednak popularny piasek kinetyczny i ma inną formę. Ten wspaniały produkt plastyczny zdobył popularność na całym świecie. Nie brudzi, nie wysycha oraz nie przykleja się do rąk. Dodatkowo może pachnąć owocami! Dzięki piankolinie mały artysta rozwija wyobraźnię i poczucie przestrzeni. Ponadto ćwiczy spostrzegawczość oraz umiejętności motoryczne. Produkt wpływa też na koordynację wzrokowo-ruchową, ponieważ wymaga dokładnego dopasowywania różnych tworzonych elementów. Kolorowa piankolina to znakomita propozycja dla najmłodszych dzieci, które poznają świat wszystkimi zmysłami.

  Masa piankowa dla dzieci

  Piankolina ma wiele wersji kolorystycznych i zapachowych. Jest przyjemna w dotyku oraz łatwo można ją ugniatać. Rodzice z pewnością docenią to, że dziecko nie zabrudzi mebli i podłogi. Produkt umożliwia testowanie nowych pomysłów twórczych. Rzeźby, budynki oraz kolorowe obrazki powstają dzięki umiejętnościom małych artystów. Piankolina może być bardzo puszysta, a nawet błyszczeć jak gwiazdy! Z pewnością wykonacie z niej zachwycające ozdoby. Produkt nie przykleja się łatwo do rąk użytkownika, zapewniając zwiększoną precyzję podczas tworzenia. Jest lubiana jednocześnie przez chłopców i dziewczynki! W pudełkach znajdziecie aż 12 kolorów. Kuleczkowa forma przyjemnie się rozgniata oraz łatwo nabiera nowych kształtów. Warto zaznaczyć, że nie wysycha podczas budowania. Dzięki temu nie wymaga nadmiernego pośpiechu, a później zmiękczania powierzchni. To rewelacyjny produkt, który docenią zwłaszcza mali artyści, a także miłośnicy budowania!

  Piankolina dla dzieci lubiących budowanie

  Twoje dziecko lubi budować? Wciąż coś składa? Lubi przestrzenne konstrukcje? Teraz może zostać świetnym konstruktorem z kolorową i pachnącą piankoliną. Łatwo uformujecie z niej bryłki, dzięki którym powstaną wspaniałe budynki. Wybierzcie wieżę, domek, most lub cokolwiek innego, co tylko wymyślicie. Z tego produktu można łatwo uformować niemal dowolny kształt. Daje naprawdę dużo radości oraz jest rewelacyjną odmianą od tradycyjnej plasteliny, która brudzi i zasycha. Sprawdźcie również świetną Chmurkolinę. Pięknie pachnie oraz ma bardzo puszystą formę. 5 owocowych zapachów i kolorów z pewnością wzbudzi zachwyt niejednego dziecka. Może wolicie ulepić wesołe zwierzęta? Z kolorową piankoliną nie będzie to zbyt trudne. To znakomita okazja, by wspólnie spędzić czas z całą rodziną oraz uczyć dzieci współpracy z grupą. Nawet dorosłe osoby polubią piankę kinetyczną. Testujcie najlepsze pomysły z tym ciekawym produktem!

  Ładowanie...