Xi
Ponad 100 000 książek i gier
Dużo promocji
Tania i szybka wysyłka
14 dni na zwrot

LEGO® Technic

 (18 produktów)

LEGO® Technic. Samolot wyścigowy. 42117

5/5
39,99 42,99 zł −7%
Wysyłka dzisiaj

LEGO® Technic. Monster Jam® Max-D®. 42119

78,79 89,99 zł −12%
Wysyłka dzisiaj

LEGO® Technic. Miniładowarka. 42116

5/5
39,99 42,99 zł −7%
Wysyłka dzisiaj

LEGO® Technic. Monster Jam® Grave Digger®. 42118

78,79 89,99 zł −12%
Wysyłka dzisiaj

LEGO® Technic. Ducati Panigale V4 R. 42107

322,99
Wysyłka 2 dni robocze

LEGO® Technic. BATMAN — BATMOBIL™. 42127

431,19 449,99 zł −4%
Wysyłka dzisiaj

LEGO® Technic. Porsche 911 RSR. 42096

5/5
864,89
Wysyłka dzisiaj

LEGO® Technic. McLaren Senna GTR™. 42123

235,29
Wysyłka 2 dni robocze

LEGO® Technic. Dom's Dodge Charger. 42111

5/5
569,99
Wysyłka 2 dni robocze

LEGO od 1932 roku dostarcza zabawki i klocki dzieciom na całym świecie. Nazwa LEGO powstała od duńskiego leg god, co oznacza baw się dobrze, a co ciekawe, po łacinie lego oznacza składam. Dobrze się zatem składa, że LEGO to klocki, przynoszące radość i zabawę dzieciom i dorosłym na całym świecie.

LEGO Technic to wyzwanie dla doświadczonych budowniczych.

Jeśli młody człowiek pokochał zestawy LEGO City czy LEGO 3w1, to klocki LEGO Technic, pozwalające na budowanie realistycznie funkcjonujących pojazdów, na pewno go przekonają do siebie. Te zestawy zawierają tradycyjne klocki, ale też wszystko, co potrzebne jest do stworzenia samochodu, samolotu, koparki czy katamaranu - osie, patyczki, krzyżaki, koła, gąsienice czy łączniki. Klocki Technic to też – w niektórych modelach – dodatkowa elektronika, dzięki której można sterować zbudowanymi pojazdami. Zestawy LEGO Technic pozwalają młodym inżynierom i konstruktorom na sprawdzenie swojej sprawności w budowaniu pojazdów. To wiele godzin świetnej rozrywki i niesamowita satysfakcja ze zbudowania działającego modelu "Chevrolet Corvette ZR1" albo "Porsche 911 RSR".

Zestaw LEGO Technic to najlepszy prezent

Klocki LEGO podnoszą sprawność manualną i rozwijają wyobraźnię młodych ludzi. Zestawy LEGO Technic to klocki dla dzieci już od 7 roku życia, ale z każdym kolejnym rokiem życia młodego człowieka można zainteresować go kolejnymi, coraz bardziej skomplikowanymi technicznie zestawami. Każdy kolejny zawiera więcej elementów, dodatkowe mechanizmy i elektronikę, dzięki które części pojazdów ruszają się, a one same mogą przemieszczać, dzięki zdalnemu sterowaniu. A wszystko to dziecko może zbudować samodzielnie - dzięki LEGO Technic młody człowiek stworzy zaawansowane urządzenia, które działają jak prawdziwe - na przykład skrzynie biegów i układy kierownicze.

Warto przy tym wspomnieć, że LEGO Technic, podobnie jak jego starsze "rodzeństwo", spełnia najwyższe standardy jakości. Dzięki drobiazgowym kontrolom rodzice i opiekunowie mają pewność, że klocki są bezpieczne – wysokiej jakości tworzywo sztuczne, z jakiego są wykonane nie kruszy się, nie łamie i nie odpryskuje.

Ale LEGO Technic to nie tylko klocki dla dzieci i nastolatków – na pewno dorośli również znajdą mnóstwo zabawy w układaniu zestawów. To klocki, które od prawie stu lat nie wychodzą z mody, są uniwersalną zabawką i rozrywką dla każdego.

Wśród najpopularniejszych zestawów LEGO Technic można wymienić

"Samolot wyścigowy" (7+ lat) - przyciągający wzrok turkusowo-pomarańczowy samolot ze szczegółami takimi, jak obracające się śmigło i otwierane pokrywy silnika.

"Jeep Wrangler" (9+ lat) – model kultowej terenówki, z układem kierowniczym sterowanym przyciskiem i mnóstwem autentycznych detali - otwieranymi drzwiami i oknami, składanymi tylnymi siedzeniami, pełnowymiarowym kołem zapasowym i wyciągarką.

 "Łazik terenowy" (10+ lat) - stabilny podczas skoków i akrobacji łazik ma przednie i tylne zawieszenie, wielkie koła, otwieraną maskę, antenę i naklejki w stylu retro. Dzięki darmowej aplikacji CONTROL+ można sterować modelem.

"Dom's Dodge Charger" (10+ lat) – ten samochód to odwzorowanie Dodge'a Chargera z filmu "Szybcy i wściekli”. W zestawie znajduje się silnik V8 z ruchomymi tłokami, działający układ kierowniczy oraz dwie butle podtlenku w bagażniku, a w kabinie umieszczona jest też gaśnica.

"Żuraw samochodowy" (10+) - żuraw budowlany na kołach ma wiele dodatkowych funkcji, a za pomocą elementów sterowania w kabinie można unieść wysięgnik i rozsunąć teleskopowe ramię aż na 78 cm!

Ładowanie...