Xi
cofnij do Zabawki

Kategorie

Dostępność

Zakres cenowy


Wydawca

  Ocena

  Klocki dla dzieci

   (2260 produktów)

  Odkryj nieograniczoną zabawę z klockami dla dzieci! Nasza oferta to prawdziwe bogactwo możliwości konstrukcyjnych, które zachwycą każdego malucha bez względu na płeć i zainteresowania. Mamy klocki dla chłopców i klocki dla dziewczynek. Nasza oferta zawiera klocki do zabawy zarówno dla małych inżynierów, jak i miłośników bajek i filmów. Zobacz zestawy klocków LEGO®, Playmobil, Marioinex i wiele innych!

  Soft Clemmy. Autko z klockami

  60,99 
  Wysyłka dzisiaj

  Nawlekane samochodziki

  33,49 
  Wysyłka dzisiaj

  Klocki Przestrzenne 685 elementów

  70,59 
  Wysyłka dzisiaj

  Mini Waffle 500 elementów

  243,49 
  Wysyłka dzisiaj

  Playmobil 6927 Stadnina kucyków

  (okładka pudełko)

  234,79 
  Wysyłka dzisiaj

  Wafle 48. Klocki Konstrukcyjne

  (okładka folia)

  52,69 
  Wysyłka dzisiaj

  Klocki konstrukcyjne. 175 elementów

  25,89 
  Wysyłka dzisiaj

  Klocki Mini Waffle Niespodzianka

  18,89 
  Wysyłka dzisiaj

  Playmobil 6920 Radiowóz policyjny

  (okładka pudełko)

  162,76 
  Wysyłka dzisiaj

  Klocki Mini Waffle podstawa 4

  26,39 
  Wysyłka dzisiaj

  Ciężarówka z dźwigiem

  95,69 
  Wysyłka dzisiaj

  Playmobil 6924 Blokada policyjna

  68,71 
  Wysyłka dzisiaj

  Klocki drewniane

  Ponadczasowa zabawka, która od pokoleń kształtuje pierwsze umiejętności manualne, zręczność, spostrzegawczość. Nierzadko zabawa klockami rozbudza pierwsze zainteresowania konstrukcyjne, przy tym mocno stymulując zmysł przestrzeni i wyobraźnię. Na uwagę zasługują zwłaszcza klocki drewniane. W przypadku asortymentu dla najmłodszych dzieci istotna jest zarówno trwałość materiału oraz jego bezpieczeństwo dla maluchów. W przypadku tego naturalnego surowca możemy powiedzieć, że spełnia on obydwa warunki. Oferta zabawek z drewna nie obejmuje jedynie kanciastych i prostych kształtów, jak to bywało w przeszłości. W naszym sklepie dostępnych jest prawie 200 produktów drewnianych, które są jednocześnie klockami, lecz także narzędziami medycznymi, łamigłówkami, skomplikowanymi konstrukcjami. Projektanci przy kreowaniu tego typu zabawek dali zachwycający popis swojej wyobraźni.

  Klocki dla dzieci - popularne serie

  W gamie dostępnych marek i modeli nie mogło zabraknąć najpopularniejszych na świecie klocków LEGO®, które od lat pobudzają kreatywność najmłodszych. Producent podąża za trendami i na bieżąco dodaje do oferty serie powiązane z bestsellerowymi grami i filmami. Poza tradycyjnymi seriami typu: City, Duplo, Technic czy Creator, dostępne są także komplety dedykowane fanom Minecrafta, Ninjago, Star Wars czy Disneya. W zależności od wieku użytkownika oferta uwzględnia proste zestawy dla maluchów i skomplikowane konstrukcje, w których układaniu z radością będą uczestniczyli także dorośli. Kolejnym producentem znanym z wytrzymałych i praktycznych zabawek jest Fisher Price, który także w ofercie posiada klocki dla dzieci, jednak przeznaczone dla najmłodszych. Kolorowe i aktywizujące produkty świetnie wpłyną na spostrzegawczość oraz zręczność maluszka.

  Klocki do zabawy dla dzieci - nowości

  Dużą popularnością w ostatnich latach cieszą się klocki wafle. Łączą one w sobie zalety klocków oraz puzzli, bowiem można łączyć je pod różnym kątem, w nietypowych konfiguracjach. Ich budowa zezwala na przyczepianie ich w poziomie, pionie i na skos. Liczba wariantów możliwych konstrukcji jest ograniczona wyłącznie wyobraźnią dziecka. Dzięki swoim wymiarom wafle świetnie sprawdzą się także jako zabawka dla młodszych dzieci, bowiem są łatwe do utrzymania w malutkiej dłoni, ich łączenie także nie powinno sprawić problemu.

  Klocki dla dziewczynki i klocki dla chłopca

  Choć wyobraźnia naszych pociech bywa totalnie nieograniczona i nieokiełznana, w ofercie sklepu dostępne są także zestawy, które odpowiadają indywidualnym preferencjom. Dostępne są więc klocki dla dzieci, których złożenie będzie przypominało budowę skomplikowanego modelu budynku czy pojazdu, inne warianty będą oddawały kompozycją miejsca żywcem wyjęte z bajek. Pośród nich będą produkty o różnej kolorystyce, kształtach, wykonane z różnych materiałów, w tym klasyczne klocki plastikowe, nawiązujące do filmów czy gier, a także te odwzorowujące otaczający nas świat. Dla najmłodszych klocki mogą stanowić także pomoce naukowe, dlatego w sklepie nie zabraknie liter i cyfr, które pozwolą formować zdania czy długie działania matematyczne.

  Ładowanie...