Xi
moja lista
zaloguj
koszyk (0) | 0,00 PLN

Dostępność

Zakres cenowy


Autorzy

  Ocena

  Wydawnictwo Pearson - podręczniki

   (2125 produktów)

  Repetytorium. Język angielski. Zakres rozszerzony + eBook

  (okładka miękka)

  106,89 
  Wysyłka 3 dni robocze

  English Class A2. Workbook. Wydanie rozszerzone

  (okładka miękka)

  14,29 
  Wysyłka dzisiaj

  English Class A2. Podręcznik

  (okładka miękka)

  45,96 
  Wysyłka dzisiaj

  Pakiet: Focus 5 2ed SB + WB + dostęp Mondly B2+/C1

  (okładka miękka)

  188,59 
  Wysyłka 3 dni robocze

  Formula C1 Advanced Coursebook with key and Interactive eBook

  (okładka miękka)

  89,89 
  Wysyłka 3 dni robocze

  Pearson

  Wydawnictwo Pearson to renomowane wydawnictwo, które już od 250 lat oferuje wspaniałe książki. Bogata historia i tradycja wydawcy nie przeszkadza mu jednak w wykorzystywaniu nowoczesnych technologii, pomagających w dostarczaniu oferty do 70 krajów świata. Głównym zadaniem oferowanych przez Pearson podręczników jest wspieranie rozwoju systemów edukacji. Zdaniem wydawcy to właśnie nauka podnosi warunki życia ludzi, wpływając na wzbogacenie człowieczeństwa oraz budowanie silnego społeczeństwa. Dlatego bardzo dużą uwagę przywiązuje do walki z nierównym dostępem do edukacji.

  Wydawnictwo Pearson - zmieniaj świat dzięki podręcznikom i nowoczesnej wiedzy

  Wydawnictwo Pearson odpowiada na wyzwania współczesnego świata i stawia na maksymalizację postępu ucznia, wywierając wpływ na całe społeczeństwo. Właśnie dlatego logo tego wydawcy to interrobang, czyli połączenie pytajnika oraz wykrzyknika. Dzięki nauce każdy może zmienić świat i dokonać rewolucyjnych odkryć. Ponadto uczniowie rozwijają wyobraźnię oraz próbują nowych rozwiązań! Podręczniki Pearson to znakomita okazja, by zdobyć nowoczesną wiedzę. Warto wymienić tu chociażby praktyczną serię podręczników "Focus", przeznaczoną do nauki języka angielskiego.

  Pearson - podręczniki oferujące współczesne rozwiązania edukacyjne

  Dla wielu osób nauka daje szansę na poprawę jakości życia. Dla wydawnictwa Pearson to jednak nie wszystko. Edukacja jest szansą na postęp całej cywilizacji i dostarczenie odpowiedzi na pytania poszukiwane przez ludzkość od wieków. To również droga do tego, by wiedzieć więcej, a przy okazji stawać się lepszym człowiekiem. Sprawne przekazywanie wiedzy wpływa na zmiany społeczne oraz poprawia sytuację lokalnych społeczeństw. Dlatego wydawnictwo Pearson bierze udział w wielu programach edukacyjnych, zrzeszających instytucje, firmy i różne społeczności. 40% zespołu wydawcy to nauczyciele z wieloletnim doświadczeniem, którzy doskonale znają wyzwania stojące przed współczesnymi szkołami. Dzięki temu oferowane przez Pearson podręczniki spełniają oczekiwania uczniów, ułatwiając przekazywanie potrzebnej wiedzy. Wydawca zapewnia nauczycielom nowoczesne materiały edukacyjne, pomagające w sprawnym organizowaniu oraz prowadzeniu lekcji. Ponadto organizuje wykłady i spotkania, uczestnicząc w szkoleniu pracowników szkół.

  Pearson - lider w dziedzinie języków

  Pearson słynie przede wszystkim z oferty językowej. Już w 1755 r. wydawca opracował wspaniały słownik języka angielskiego. Obecnie Egzamin Pearson Test of English General jest ceniony jako znakomite potwierdzenie kwalifikacji nauczyciela. Wydawnictwo opracowało również The Global Scale of English, system umożliwiający dokładne sprawdzanie postępów ucznia. Natomiast dzięki współpracy z Disneyem powstał wyjątkowy kurs English Adventure, przeznaczony dla najmłodszych dzieci. Warto zwrócić również uwagę na programy internetowe, jak chociażby MyEnglishLab czy Pearson English Portal.

  Ładowanie...