Xi
moja lista
zaloguj
koszyk (0) | 0,00 PLN
cofnij do Gry bez prądu

Kategorie

Dostępność

Zakres cenowy


Wydawca

  Ocena

  Gry karciane

   (829 produktów)

  Wirus

  23,49 
  Wysyłka dzisiaj

  Wirus! 2. Ewolucja. Dodatek do gry

  21,99 
  Wysyłka dzisiaj

  Gra w Aucie

  7,69 
  Wysyłka dzisiaj

  Wirus. Halloween

  (okładka pudełko)

  13,79 
  Wysyłka dzisiaj

  UNO. Gra karciana

  Uno

  30,69 
  Wysyłka dzisiaj

  Pozłacany Tarot Królewski

  (okładka pudełko)

  137,53 
  Wysyłka dzisiaj

  Śpiące królewny

  40,99 
  Wysyłka dzisiaj

  Spicy

  37,99 
  Wysyłka dzisiaj

  Kto to zrobił?

  41,19 
  Wysyłka dzisiaj

  Zuuupa

  29,69 
  Wysyłka dzisiaj

  Rebel. Punto. Edycja polska

  (okładka blister)

  31,99 
  Wysyłka dzisiaj

  Tarot światła i cienia

  (okładka pudełko)

  128,39 
  Wysyłka dzisiaj

  Dobble Kids

  52,49 
  Wysyłka dzisiaj

  Sen

  66,79 
  Wysyłka dzisiaj

  Ale pary. Literki

  11,19 
  Wysyłka dzisiaj

  UNO Junior

  Uno

  22,49 
  Wysyłka dzisiaj

  Mistyczna Mądrość

  (okładka miękka)

  96,77 
  Wysyłka dzisiaj

  Fasolki

  42,99 
  Wysyłka dzisiaj

  Ale Pary. Piłka Nożna

  11,39 
  Wysyłka dzisiaj

  Kotobirynt

  39,99 
  Wysyłka dzisiaj

  Avalon. Rycerze króla Artura

  49,29 
  Wysyłka dzisiaj

  Karty Piotruś + Pamiięć. Wielkanoc ALEX

  5,49 
  Wysyłka 3 dni robocze

  Rebel. Dobble Zwierzaki

  51,89 
  Wysyłka dzisiaj

  (nie) Powinieneś

  53,29 
  Wysyłka dzisiaj

  Zero. Gra karciana

  18,39 
  Wysyłka dzisiaj

  Bankrut

  29,39 
  Wysyłka dzisiaj

  Gry karciane dla małych i dużych

  Świat gier karcianych nie jest zarezerwowany dla określonej grupy wiekowej. Zarówno dzieci, jak i dorośli znajdą w tej kategorii coś dla siebie. Zresztą mogą wspólnie dobrze się bawić grając w niejedną grę. Jest w czym wybierać!

  Najlepsze gry karciane

  W tej kategorii znajdują się gry, które otrzymały liczne nagrody i wyróżnienia nie tylko w Polsce, ale i na świecie. Ich recenzje napisane przez graczy oraz znawców tematu mówią same za siebie. Kultowymi grami, które warto mieć pod ręką, są między innymi:

  • Karty do gry" - dwie talie tradycyjnych kart, dzięki którym rozegramy wiele emocjonujących partii w tysiąca lub remika. Lata mijają, a te karty nie tracą popularności;

  • „Dobble. Psi Patrol" - w tej wersji bawimy się w towarzystwie psiej ekipy; szybka, emocjonująca gra, która rozrusza nawet najbardziej znudzone towarzystwo.

  Karty mają wiele zalet - nie zajmują dużo miejsca, a granie jest świetnym sposobem spędzania czasu. Rozgrywki wciągają, budzą duże emocje i dają ogrom frajdy. Z pewnością zmieszczą się do podręcznego bagażu, gdy wybieramy się w podróż, a nawet do kieszeni, by umilić popołudnie na pikniku. Wiele popularnych gier planszowych posiada wersje karciane - idealne dostosowane do takich sytuacji, by nie być zmuszonym zabierać całego pudełka ze sobą, wyjeżdżając na urlop. Przykładami są: „Ubongo", czy „Pędzące żółwie".

  Gry karciane dla dorosłych

  Wiele gier karcianych adresowanych jest do osób dorosłych. Karty dostarczają różnych emocji - ekscytacji i radości. Trzymają też w napięciu. W tej kategorii znajdziemy specjalne gry karciane na imprezę, jak na przykład „(nie) Powinieneś" . Jest to gra dla wszystkich, którzy uwielbiają się śmiać! Gracze tworzą zabawne, dwuznaczne (a czasem bezwstydne) wyrażenia według jasno ustalonych reguł.

  Karty dla małych i dużych

  Gry karciane dla dzieci to nie tylko popularny Piotruś (choć i ta gra ma wiele fanów i niesie mnóstwo radości). To także „Uno Junior" czy „Kurnik". Nie tylko dzieci będą miały przyjemność, grając w tego typu gry. Towarzyszący im rodzice lub opiekunowie równie miło spędzą czas. Taka wspólna zabawa pogłębia relację i pomaga dzieciom posmakować, czym jest rywalizacja w bezpiecznych, radosnych warunkach. Wciągamy się w rozgrywkę, angażując swoje myśli i emocje, by zwyciężyć. Gry karciane dostarczają wiele radości, a jednocześnie nie są wymagające. Nie potrzeba wielkich nakładów finansowych ani dużych przestrzeni, by zagrać. Warto też pamiętać, że to nie tylko fajny sposób spędzania wolnego czasu, ale i ogromna lekcja. Młodsi i starsi gracze mają szanse udoskonalić myślenie logiczne i strategiczne oraz ćwiczyć zręczność i spostrzegawczość, Sytuacja wygranej i przegranej również ma znaczenie. Nasi młodsi partnerzy w grze oswajają się z naturalnymi emocjami. Dostrzegają, że jedni ostatecznie zwyciężają, a jednocześnie inni w tym samym momencie są przegranymi. Dziecko zatem czasem oswaja porażkę, a innym razem celebruje sukces. Gry karciane są niewyczerpanym źródłem emocji!

  Ładowanie...