Xi
Ponad 100 000 książek i gier
Dużo promocji
Tania i szybka wysyłka
14 dni na zwrot

Podręczniki do liceum i technikum

 (4 031 produktów)

Jak zdać maturę z matematyki na poziomie podstawowym

(okładka miękka)

5/5
38,84 61,00 zł −36%
Wysyłka 24 godziny

Password Reset. Student's Book (Podręcznik). Poziom B2. Język angielski

5/5
73,91 86,19 zł −14%
Wysyłka 24 godziny

Matura z matematyki 2018-... Poziom podstawowy i rozszerzony. Część 1.

(okładka miękka)

5/5
21,72 25,90 zł −16%
Wysyłka 24 godziny

Matematyka 2. Zbiór zadań do liceów i techników. Zakres rozszerzony

5/5
31,38 36,96 zł −15%
Wysyłka 2 dni robocze

Password Reset. Student's Book (Podręcznik). Poziom B1+. Język angielski

(okładka miękka)

5/5
75,71 85,50 zł −11%
Wysyłka 24 godziny

Matura z matematyki 2018-... Poziom podstawowy i rozszerzony. Część 2.

5/5
20,67 24,50 zł −16%
Wysyłka 24 godziny

Matematyka 2. Zbiór zadań do liceów i techników. Zakres podstawowy

5/5
30,12 34,65 zł −13%
Wysyłka 2 dni robocze

Podręczniki do szkoły średniej: duży wybór i niskie ceny

Zakup książek z listy podręczników na nowy rok szkolny to zawsze spore wyzwanie. Wiemy, że stres i zdenerwowanie udziela się także rodzicom poszukującym podręczników szkolnych, dlatego z dużym wyprzedzeniem uzupełniamy zapasy w kategorii szkoła średnia. Rok szkolny w tantis.pl zaczynamy już w lipcu i sierpniu.

Dbamy o twój czas, dobre samopoczucie i zasobność portfela! U nas znajdziesz duży wybór podręczników do liceum i technikum dopuszczonych do użytku szkolnego przez Ministerstwo Edukacji Narodowej, zgodnych z aktualnie obowiązującą podstawą programową.

W tantis.pl znajdziesz ponad 4000 tytułów, dlatego istnieje spore prawdopodobieństwo, że wszystkie podręczniki kupisz w jednym miejscu. Zniżki oferujemy także na podręczniki szkolne i akcesoria papiernicze - wszystko po to, by zakup szkolnej wyprawki w naszej księgarni stał się waszym rytuałem.

Droga do matury: podręczniki do liceum

Droga do matury może być całkiem przyjemna: sekretem są opracowania przygotowane przez pasjonatów edukacji i dydaktyków z wieloletnim doświadczeniem. Oprócz tradycyjnych podręczników, zestawów ćwiczeń pomagających w opanowaniu bieżącego materiału, w naszej ofercie znajdziesz tematyczne repetytoria, kompendia. Wśród uczniów klas maturalnych sporym zainteresowaniem cieszą się maturalne karty pracy oraz zbiory zadań maturalnych.

Mieć fach w ręku: podręczniki do technikum

Nauka w technikum daje specjalistyczną wiedzę, tytuł technika i uprawnienia do pracy w wymarzonym zawodzie. W tantis.pl znajdziesz książki dla technikum oraz książki branżowe, czyli podręczniki do nauki przedmiotów zawodowych. Oferujemy książki do nauki najpopularniejszych zawodów: technik mechanik, technik usług kosmetycznych, technik masażysta, technik elektryk, technik weterynarii, technik administracji, technik ekonomista, asystentka stomatologiczna, technik logistyk i wiele innych.

Książki do technikum i książki do liceum: jak szukać, żeby znaleźć?

Sekret udanych zakupów online tkwi w odpowiednim filtrowaniu wyników na stronie sklepu.

Nasza księgarnia umożliwia ustawienie filtrów: na wydawnictwo, autora, typ szkoły średniej, klasę, a nawet typ okładki. Książki można wyszukiwać także przez wskazanie typu podręcznika: książka /opracowanie/ zbiór zadań.

Zakupy na ostatnią chwilę? Zajęcia już za dwa dni, a wciąż nie macie podręcznika? Zwracajcie uwagę na czas przygotowania konkretnych tytułów do wysyłki: wyniki możecie filtrować przez produkty z dostępnością 24h lub 3 dni robocze.

W razie wątpliwości i szczegółowych pytań nasz dział obsługi klienta pozostaje do twojej dyspozycji. Skontaktuj się z nami przez formularz, telefonicznie lub wiadomość prywatną na naszym fanpage'u.

Ładowanie...