Xi

Kategorie

Dostępność

Zakres cenowy


Rodzaj

Wydawca

  Autorzy

   Ocena

   Podręczniki do liceum i technikum

    (855 produktów)
   Podręczniki do liceum i technikum

   Wybierz klasę:

   Podręczniki do liceum i technikum

   Wybierz klasę:

   Historia i teraźniejszość 2. Podręcznik. Część 2. Liceum i technikum

   (okładka okładka miękka)

   71,89 
   Wysyłka dzisiaj

   Atlas geograficzny. Szkoła podstawowa, klasy 5-8

   (okładka okładka miękka)

   48,99 
   Wysyłka dzisiaj

   Matematyka i przykłady jej zastosowań. Podręcznik 2 LO ZPiR

   (okładka miękka)

   46,79 
   Wysyłka dzisiaj

   Podręczniki do szkoły średniej: duży wybór i niskie ceny

   Zakup książek z listy podręczników na nowy rok szkolny to zawsze spore wyzwanie. Wiemy, że stres i zdenerwowanie udziela się także rodzicom poszukującym podręczników szkolnych, dlatego z dużym wyprzedzeniem uzupełniamy zapasy w kategorii szkoła średnia. Rok szkolny w tantis.pl zaczynamy już w lipcu i sierpniu.

   Dbamy o twój czas, dobre samopoczucie i zasobność portfela! U nas znajdziesz duży wybór podręczników do liceum i technikum dopuszczonych do użytku szkolnego przez Ministerstwo Edukacji Narodowej, zgodnych z aktualnie obowiązującą podstawą programową.

   W tantis.pl znajdziesz ponad 4000 tytułów, dlatego istnieje spore prawdopodobieństwo, że wszystkie podręczniki kupisz w jednym miejscu. Zniżki oferujemy także na podręczniki szkolne i akcesoria papiernicze - wszystko po to, by zakup szkolnej wyprawki w naszej księgarni stał się waszym rytuałem.

   Droga do matury: podręczniki do liceum

   Droga do matury może być całkiem przyjemna: sekretem są opracowania przygotowane przez pasjonatów edukacji i dydaktyków z wieloletnim doświadczeniem. Oprócz tradycyjnych podręczników, zestawów ćwiczeń pomagających w opanowaniu bieżącego materiału, w naszej ofercie znajdziesz tematyczne repetytoria, kompendia. Wśród uczniów klas maturalnych sporym zainteresowaniem cieszą się maturalne karty pracy oraz zbiory zadań maturalnych.

   Możesz zobaczyć naszą ofertę repetytoriów dla poszczególnych przedmiotów maturalnych:

   Mieć fach w ręku: podręczniki do technikum

   Nauka w technikum daje specjalistyczną wiedzę, tytuł technika i uprawnienia do pracy w wymarzonym zawodzie. W tantis.pl znajdziesz książki dla technikum oraz książki branżowe, czyli podręczniki do nauki przedmiotów zawodowych. Oferujemy książki do nauki najpopularniejszych zawodów: technik mechanik, technik usług kosmetycznych, technik masażysta, technik elektryk, technik weterynarii, technik administracji, technik ekonomista, asystentka stomatologiczna, technik logistyk i wiele innych.

   Książki do technikum i książki do liceum: jak szukać, żeby znaleźć?

   Sekret udanych zakupów online tkwi w odpowiednim filtrowaniu wyników na stronie sklepu.

   Nasza księgarnia umożliwia ustawienie filtrów: na wydawnictwo, autora, typ szkoły średniej, klasę, a nawet typ okładki. Książki można wyszukiwać także przez wskazanie typu podręcznika: książka /opracowanie/ zbiór zadań.

   Zakupy na ostatnią chwilę? Zajęcia już za dwa dni, a wciąż nie macie podręcznika? Zwracajcie uwagę na czas przygotowania konkretnych tytułów do wysyłki: wyniki możecie filtrować przez produkty z dostępnością 24h lub 3 dni robocze.

   W razie wątpliwości i szczegółowych pytań nasz dział obsługi klienta pozostaje do twojej dyspozycji. Skontaktuj się z nami przez formularz, telefonicznie lub wiadomość prywatną na naszym fanpage'u.

   Najpopularniejsze serie w kategorii Podręczniki do liceum i technikum:

   Ładowanie...