Ilustrowane karty do nauki zachowań społecznych (Paulina Pawłowska) - tantis.pl
Xi
Ponad 100 000 książek i gier
Dużo promocji
Tania i szybka wysyłka
14 dni na zwrot

Szukany produkt jest niedostępny - może podobny produkt?

Ilustrowane karty do nauki zachowań społecznych

Paulina Pawłowska

(okładka pudełko)

5/5
Wydawnictwo: Harmonia
Liczba stron: 50
Niedostępny
InPost Paczkomat 24/7 12,99 zł
Orlen Paczka 8,99 zł
DPD - Odbiór w Punkcie 12,99 zł
Kurier DPD 12,99 zł
Kurier InPost 14,99 zł
Pocztex Kurier 10,99 zł
Pocztex - punkty odbioru 10,99 zł

Opis

Zachowania społeczne to zachowanie między dwoma lub więcej osobami, które wpływa na nie wzajemnie. Mogą wpływać na nie zarówno cechy jednostki, jak i czynniki środowiskowe (sytuacyjne), co oznacza, że zachowanie społeczne może być determinowane zarówno indywidualnymi cechami osoby, jak i sytuacją, w której się znajduje. Głównym aspektem zachowań społecznych jest komunikacja.

Zachowań społecznych, jak wielu innych rzeczy, musimy się uczyć. Z pomocą w nauce przychodzi zestaw "Ilustrowane karty do nauki zachowań społecznych". Może on służyć jako pomoc terapeutyczna, ale można go wykorzystywana zarówno podczas treningów umiejętności społecznych z dziećmi w wieku 7–14 lat, jak i w domu, podczas zabawy. Dzięki zestawowi dzieci uczą się rozróżnienia zachowań społecznie pożądanych i nieakceptowanych i sprawdzają, jak dane zachowanie może wpływać na relacje z innymi.

Ćwiczenia można wykorzystywać na dwa sposoby. W pierwszym używa się kart z ilustracjami zachowań społecznych, kart z opisami zadań i pytaniami oraz plansz z określeniami częstotliwości, a zadaniem dziecka jest wylosowanie zadania, a następnie wykonanie go przy użyciu kart z ilustracjami lub plansz częstotliwości. Drugi sposób na ćwiczenie to losowanie żetonów z opisami sytuacji, odnalezienie kart zachowań i podanie sposobów zachowania, negatywnego i pozytywnego.

"Ilustrowane karty do nauki zachowań społecznych" to kolorowe karty z prostymi rysunkami i jasnym tekstem. W skład zestawu wchodzą kolorowe kart z ilustracjami przedstawiającymi różne zachowania społeczne (30 sztuk), żetony z opisami różnych codziennych sytuacji (9 sztuk), karty z opisami zadań i pytaniami (12 sztuk), plansze z określeniami częstotliwości – zawsze, często, nigdy (3 plansze). Do zestawu dołączona jest również instrukcja, pozwalająca na sprawne używanie kart w czasie ćwiczeń. Całość zapakowana jest w estetyczne, trwałe, kartonowe pudełko, co zapobiega gubieniu elementów.

Autorka zestawu, Paulina Pawłowska, jest psychologiem. Ukończyła Uniwersytet SWPS w Sopocie w specjalizacji psychologia dzieci i młodzieży oraz studia pedagogiczne podyplomowe. Od lat pracuje z dziećmi i młodzieżą, zarówno w poradniach psychologiczno-pedagogicznych, szkołach i przedszkolach, jak i prowadząc warsztaty, prowadzi również szkolenia dla specjalistów pracujących z dziećmi.

Zestaw opublikowany został przez Wydawnictwo Harmonia, które od 28 lat zajmuje się publikacjami edukacyjnymi i terapeutycznymi dla uczniów i nauczycieli uczniów ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi. Pozycje wydawnictwa są aktualizowane w zgodzie z podstawą programową oraz zdobyczami nauki, by jak najlepiej służyć dzieciom, ich opiekunom i pedagogom w przygotowaniu młodych ludzi do jak najbardziej samodzielnego życia.

Dane szczegółowe

Identyfikator produktu 3155884
Tytuł Ilustrowane karty do nauki zachowań społecznych
Autor Paulina Pawłowska
Wydawnictwo Harmonia
Język wydania polski
Język oryginału polski
Liczba stron 50
Data premiery 2021-09-20
Rok wydania 2021
Wymiary produktu [mm] 191 x 183
Okładka okładka pudełko
Waga Produktu [kg] 0.24
Cena detaliczna 49,48 zł
Nasza cena 38,39 zł

Recenzje

5/5
5
4
3
2
1

DODAJ RECENZJĘ:

oceń produkt:


Małgorzata M.

Klient zweryfikowany

5/5
| 18-12-2022 | Recenzja zweryfikowana
Bardzo ciekawe karty dla uczniów szkoły podstawowej. Uczy jak rozróżniać zachowania nieakceptowalne i niepożądane, i jak sobie z nimi radzić.

Szkoła P.

Klient zweryfikowany

5/5
| 14-12-2022 | Recenzja zweryfikowana
Gorąco polecam bardzo przydatne w pracy zawodowej psychologa i pedagoga specjalnego

Kalina C.

Klient zweryfikowany

5/5
| 09-10-2022 | Recenzja zweryfikowana
Super karty. Można używać pisaka zmywalnego. Świetna zabawa z dziećmi. Polecam serdecznie.

Krystyna H.

Klient zweryfikowany

4/5
| 03-10-2022 | Recenzja zweryfikowana
Produkt spełnił moje oczekiwania. Karty są interesujące dla uczniów, trwałe, jednak brakuje mi jeszcze innych zachowań społecznych.

Małgorzata J.

Klient zweryfikowany

4/5
| 28-05-2022 | Recenzja zweryfikowana
Gra, którą wykorzystam na zajęciach rozwijających kompetencje emocjonalno-społeczne.

Edyta P.

Klient zweryfikowany

3/5
| 08-04-2022 | Recenzja zweryfikowana
Czytając opis, opinie innych wydawało mi się, że to będzie świetna gra. Trochę jednak mnie rozczarowała. Czuję niedosyt w ilości kart z zadaniami i pytaniami. Świetna baza kart z emocjami i zachowaniami, które można wykorzystać na wiele sposobów. Świetne wykonanie, dobrze się je trzyma w ręce i nimi operuje. Sam zamysł gry jest dobry, ale jakoś wszystkiego jest mało, brakuje mi odniesienia do codziennych życiowych sytuacji, z którymi mogą spotykać się uczniowie. Dostrzegam plusy i minusy tej gry.

Barbara J.

Klient niezweryfikowany

5/5
| 02-02-2022 | Recenzja zweryfikowana
Pozycje „Ilustrowane karty do nauki zachowań społecznych” kupiłam za rada tych wszystkich dobrych opinii, jakie możemy znaleźć w internecie i totalnie nie żałuję. Wszystko jest tutaj dopracowane w każdym nawet najmniejszym szczególe, od formy przekazu, przez szare graficzna no i sama cena także niczego sobie. Nie pozostaje mi nic innego jak podpisać sie obiema rękoma pod tymi wszystkimi dobrymi opiniami. Szczerze polecam.

Sonia R.

Klient niezweryfikowany

5/5
| 30-01-2022 | Recenzja zweryfikowana
Ilustrowane karty do nauki zachowań społecznych to jedna. Lepszych pozycji jakie ostatnio kupiłam. Duża pomoc dla mojego dziecka, któremu trudno jest zrozumieć pewne społeczne zachowania. Z ta pozycją wszystko przychodzi o wiele, wiele łatwiej. Poza tym piękna szata graficzna, dobra cena, wszystko solidnie wykonane, karty na pewno posłużą długo. No nie mam do czego sie przyczepić, więc szczerze, z czystym sumieniem polecam.

Julia J.

Klient niezweryfikowany

5/5
| 26-01-2022 | Recenzja zweryfikowana
Ilustrowane karty do nauki zachowań społecznych to mus have dla każdego rodzica, którego dziecko. Ma z 9-14 lat. Poprzez wspólna zabawę wasza pociecha będzie w stanie zrozumieć dlaczego dane zachowania są społecznie nieakceptowalne. Uważam, że to ogromna pomoc, gdyż niektóre zachowania naprawdę trudno jest samodzielnie dziecku przedstawić, wytłumaczyła. Tu jest wszystko fajnie i ładnie zilustrowane.

Dostawa

czas dostawy
koszt
za pobraniem
InPost Paczkomat 24/7
czas dostawy
13. lutego, poniedziałek
przedpłata
12,99 zł bezpłatna dostawa od 249,00 zł
pobranie
Niedostępne
Orlen Paczka
czas dostawy
13. lutego, poniedziałek
przedpłata
8,99 zł bezpłatna dostawa od 249,00 zł
pobranie
Niedostępne
DPD - Odbiór w Punkcie
czas dostawy
13. lutego, poniedziałek
przedpłata
12,99 zł bezpłatna dostawa od 249,00 zł
pobranie
Niedostępne
Kurier DPD
czas dostawy
13. lutego, poniedziałek
przedpłata
12,99 zł bezpłatna dostawa od 299,00 zł
pobranie
17,99 zł
Kurier InPost
czas dostawy
13. lutego, poniedziałek
przedpłata
14,99 zł bezpłatna dostawa od 299,00 zł
pobranie
Niedostępne
Pocztex Kurier
czas dostawy
13. lutego, poniedziałek
przedpłata
10,99 zł bezpłatna dostawa od 299,00 zł
pobranie
15,99 zł
Pocztex - punkty odbioru
czas dostawy
13. lutego, poniedziałek
przedpłata
10,99 zł bezpłatna dostawa od 249,00 zł
pobranie
Niedostępne
Odbiór osobisty w Bielsku-Białej
czas dostawy
13. lutego, poniedziałek
przedpłata
0,00 zł
pobranie
Niedostępne

Produkty od Autora:

Ładowanie...