Xi
moja lista
zaloguj
koszyk (0) | 0,00 PLN
cofnij do LEGO

Kategorie

    • LEGO® Star Wars (34)

Dostępność

Zakres cenowy


Wydawca

  Ocena

  LEGO® Star Wars

   (34 produktów)

  Lego Star Wars. Myśliwiec X-Wing 30654

  23,89 
  Wysyłka 3 dni robocze

  LEGO® Star Wars. Chewbacca 75371

  928,69 
  Wysyłka dzisiaj

  LEGO® Star Wars™. AT-ST™. 75332

  (okładka pudełko)

  151,99 
  Wysyłka dzisiaj

  LEGO® Star Wars™. Karmazynowy Jastrząb 75384

  224,59 
  Wysyłka 3 dni robocze

  LEGO® Star Wars™. Starfightera Jedi Yody. 75360

  145,79 
  Wysyłka 3 dni robocze

  LEGO Star Wars. Bombowiec TIE. 75347

  259,89 
  Wysyłka 3 dni robocze

  LEGO® Star Wars™

  Seria zadebiutowała na rynku ponad dwadzieścia lat temu, lecz do dzisiaj cieszy się niesłabnącą popularnością, zarówno pośród fanów LEGO®, jak i uniwersum "Gwiezdnych wojen". Na bieżąco do sprzedaży wprowadzane są nowe zestawy, które nawiązują do kolejnych filmów, dzięki czemu najbardziej zapaleni fani, mogą uzupełniać kolekcję gadżetów o nowe budowle LEGO®. Najnowsze zestawy nawiązują do bijącego rekordy popularności serialu "The Mandalorian" - w ofercie znajdziecie komplet, dzięki któremu zbudujecie uroczego Baby Yodę.

  Klocki Star Wars™

  Mniejsze dostępne zestawy przeznaczono dla najmłodszych użytkowników, dolna granica wiekowa wynosi 4-6 lat. Nie są one skomplikowane i składają się z niewielu elementów, pozwalają na ułożenie między innymi mikromyśliwców i innych niewielkich pojazdów najczęściej używanych przez bohaterów filmów i serialu. Dzięki nim z łatwością można wprowadzić najmłodszych do świata klocków i uniwersum "Gwiezdnych Wojen". Postaci i charakterystyczne pojazdy pozwolą na odgrywanie scenek i zwariowaną zabawę w kosmicznym świecie. Gotowe, złożone konstrukcje świetnie sprawdzą się jako podręczne zabawki, bowiem przez wzgląd na swoje niewielkie rozmiary z łatwością zmieszczą się do plecaka. Zestawy dla najmłodszych świetnie rozwiną kreatywność, przy czym należy pamiętać, że klocki wykonano przy zachowaniu najwyższych standardów, dzięki czemu są w pełni bezpieczne dla maluchów.

  Duże zestawy LEGO® Star Wars™

  Prawdziwi fani serii będą zachwyceni możliwościami, które oferują największe zestawy. Niemalże półmetrowy Yoda, podobnych rozmiarów Sokół Millennium™ lub AT-AT™ będą dumą każdego miłośnika LEGO® oraz sagi Star Wars™. Zestawy składają się z ponad tysiąca elementów, będą więc wymagały nieco więcej czasu i umiejętności niż mniejsze, mniej skomplikowane figury. Niemniej, złożone prezentują się imponująco, dodatkową zaletą jest możliwość sterowania poprzez aplikację, która można zainstalować w telefonie. Zwłaszcza, że część elementów jest ruchoma, dzięki czemu ułożone figury nie są wyłącznie statycznie, lecz mogą w sposób dynamiczny brać udział w odgrywaniu ulubionych scen.

  Ponadczasowe LEGO® i "Gwiezdne wojny"

  Przez wzgląd na zróżnicowane tematy, rozmiary, liczby elementów i poziom trudności klocki z serii Star Wars świetnie sprawdzą się jako prezent dla użytkowników w każdym wieku. Popularność "Gwiezdnych wojen" nie słabnie od ponad czterdziestu lat, w związku z tym najmłodsi fani mają kilka lat, najstarsi kilkadziesiąt. Układanie klocków, tworzenie, budowanie także ma swoich wielbicieli w każdej grupie wiekowej. U najmłodszych klocki mają świetny wpływ na kreatywność i zręczność, a także ćwiczą logiczne myślenie i zmysł przestrzenny. U starszych natomiast dają możliwość relaksu, trenują koncentrację i pamięć. Umiejętność właściwego odczytywania instrukcji i postępowanie zgodnie z nimi także jest świetnym treningiem umysłu i rozwija logiczne myślenie.

  Klocki LEGO® Star Wars™ a wartość kolekcjonerska

  Dostępne z serii zestawy dla wszystkich fanów uniwersum Star Wars™ mają także ogromną wartość sentymentalną. Dla prawdziwych fanów wszystkie gadżety związane z filmami są wartościowe, dlatego też producent uzupełnia swoją ofertę o pojazdy, sceny i lokalizacje, które pojawią się w najnowszych epizodach serialu czy najnowszych filmach. Przez to także zestawy nawiązujące do starszych realizacji kinowych nabierają wartości, są bowiem zastępowane przez nowo zaprojektowane zestawy. Warto także pozostawać na bieżąco z aktualną ofertą LEGO®, aby nie przegapić nowości, ani edycji limitowanych.

  Ładowanie...