Xi
Ponad 100 000 książek i gier
Dużo promocji
Tania i szybka wysyłka
14 dni na zwrot

LEGO® Star Wars

 (17 produktów)

LEGO Star Wars 30495 AT-ST

28,09
Wysyłka 3 dni robocze

LEGO® Star Wars™. Mandalorianin™ i Dziecko. 75317

87,49 99,99 zł −13%
Wysyłka dzisiaj

LEGO® Star Wars™. AT-ST™ z Hoth™‎. 75322

212,39 229,99 zł −8%
Wysyłka dzisiaj

LEGO® Star Wars™. Myśliwiec Jedi Obi-Wana Kenobiego™. 75333

5/5
141,59 159,99 zł −12%
Wysyłka dzisiaj

LEGO® Star Wars™. AT-AT™. 75288

803,99
Wysyłka 3 dni robocze

LEGO® Star Wars™. Dziecko. 75318

5/5
425,19
Wysyłka 3 dni robocze

LEGO® Star Wars™. Maszyna krocząca AT-TE™. 75337

609,99 669,99 zł −9%
Wysyłka dzisiaj

LEGO® Star Wars. Statek kosmiczny Boby Fetta. 75312

212,39 229,99 zł −8%
Wysyłka dzisiaj

LEGO® Star Wars™

Seria zadebiutowała na rynku ponad dwadzieścia lat temu, lecz do dzisiaj cieszy się niesłabnącą popularnością, zarówno pośród fanów LEGO®, jak i uniwersum "Gwiezdnych wojen". Na bieżąco do sprzedaży wprowadzane są nowe zestawy, które nawiązują do kolejnych filmów, dzięki czemu najbardziej zapaleni fani, mogą uzupełniać kolekcję gadżetów o nowe budowle LEGO®. Najnowsze zestawy nawiązują do bijącego rekordy popularności serialu "The Mandalorian" - w ofercie znajdziecie komplet, dzięki któremu zbudujecie uroczego Baby Yodę.

Klocki Star Wars™

Mniejsze dostępne zestawy przeznaczono dla najmłodszych użytkowników, dolna granica wiekowa wynosi 4-6 lat. Nie są one skomplikowane i składają się z niewielu elementów, pozwalają na ułożenie między innymi mikromyśliwców i innych niewielkich pojazdów najczęściej używanych przez bohaterów filmów i serialu. Dzięki nim z łatwością można wprowadzić najmłodszych do świata klocków i uniwersum "Gwiezdnych Wojen". Postaci i charakterystyczne pojazdy pozwolą na odgrywanie scenek i zwariowaną zabawę w kosmicznym świecie. Gotowe, złożone konstrukcje świetnie sprawdzą się jako podręczne zabawki, bowiem przez wzgląd na swoje niewielkie rozmiary z łatwością zmieszczą się do plecaka. Zestawy dla najmłodszych świetnie rozwiną kreatywność, przy czym należy pamiętać, że klocki wykonano przy zachowaniu najwyższych standardów, dzięki czemu są w pełni bezpieczne dla maluchów.

Duże zestawy LEGO® Star Wars™

Prawdziwi fani serii będą zachwyceni możliwościami, które oferują największe zestawy. Niemalże półmetrowy Yoda, podobnych rozmiarów Sokół Millennium™ lub AT-AT™ będą dumą każdego miłośnika LEGO® oraz sagi Star Wars™. Zestawy składają się z ponad tysiąca elementów, będą więc wymagały nieco więcej czasu i umiejętności niż mniejsze, mniej skomplikowane figury. Niemniej, złożone prezentują się imponująco, dodatkową zaletą jest możliwość sterowania poprzez aplikację, która można zainstalować w telefonie. Zwłaszcza, że część elementów jest ruchoma, dzięki czemu ułożone figury nie są wyłącznie statycznie, lecz mogą w sposób dynamiczny brać udział w odgrywaniu ulubionych scen.

Ponadczasowe LEGO® i "Gwiezdne wojny"

Przez wzgląd na zróżnicowane tematy, rozmiary, liczby elementów i poziom trudności klocki z serii Star Wars świetnie sprawdzą się jako prezent dla użytkowników w każdym wieku. Popularność "Gwiezdnych wojen" nie słabnie od ponad czterdziestu lat, w związku z tym najmłodsi fani mają kilka lat, najstarsi kilkadziesiąt. Układanie klocków, tworzenie, budowanie także ma swoich wielbicieli w każdej grupie wiekowej. U najmłodszych klocki mają świetny wpływ na kreatywność i zręczność, a także ćwiczą logiczne myślenie i zmysł przestrzenny. U starszych natomiast dają możliwość relaksu, trenują koncentrację i pamięć. Umiejętność właściwego odczytywania instrukcji i postępowanie zgodnie z nimi także jest świetnym treningiem umysłu i rozwija logiczne myślenie.

Klocki LEGO® Star Wars™ a wartość kolekcjonerska

Dostępne z serii zestawy dla wszystkich fanów uniwersum Star Wars™ mają także ogromną wartość sentymentalną. Dla prawdziwych fanów wszystkie gadżety związane z filmami są wartościowe, dlatego też producent uzupełnia swoją ofertę o pojazdy, sceny i lokalizacje, które pojawią się w najnowszych epizodach serialu czy najnowszych filmach. Przez to także zestawy nawiązujące do starszych realizacji kinowych nabierają wartości, są bowiem zastępowane przez nowo zaprojektowane zestawy. Warto także pozostawać na bieżąco z aktualną ofertą LEGO®, aby nie przegapić nowości, ani edycji limitowanych.

Ładowanie...