Xi
Ponad 100 000 książek i gier
Dużo promocji
Tania i szybka wysyłka
14 dni na zwrot

LEGO® Disney Princess

 (9 produktów)

LEGO® Disney Frozen. Dziedziniec zamku Anny. 43198

39,99 42,99 zł −7%
Wysyłka dzisiaj

LEGO® Disney Frozen. Dziedziniec zamku Elzy. 43199

40,59 42,99 zł −6%
Wysyłka dzisiaj

LEGO® Disney Princess™. Magiczne drzwi Antonia. 43200

78,79 89,99 zł −12%
Wysyłka dzisiaj

LEGO® Disney Frozen. Elza i lodowa stajnia Nokka. 43209

60,29 64,99 zł −7%
Wysyłka dzisiaj

LEGO® Miki i przyjaciele — obrońcy zamku 10780

201,29 229,99 zł −12%
Wysyłka dzisiaj

LEGO® Disney Princess™. Przygoda Dżasminy i Mulan. 43208

168,19 179,99 zł −7%
Wysyłka dzisiaj

LEGO Disney: klasyka w bajkowej wersji

Klocki LEGO to już prawdziwa klasyka. Duńskie przedsiębiorstwo zabawkarskie powstało w 1932 roku. Początkowo drewniane zabawki były tylko jednym z wielu produktów firmy, później zabawki stały się jedynym sektorem działalności. Dziś markę LEGO automatyczne kojarzymy z kolorowymi klockami, które dają nieskończenie wiele możliwości ułożenia. Jedynym co nas ogranicza, jest nasza wyobraźnia.

Zestawy klocków LEGO to coś, co dzieci wręcz uwielbiają. Tematyczne boxy z postaciami z ulubionych bajek Disneya to już obiekty pożądania. Takie towarzystwo to po prostu bajka!

W tej kategorii znajdziesz duży wybór klocków LEGO Disney dla dziewczynek. Sprawdź i wybierz idealny!

LEGO Disney Princess: LEGO dla dziewczynek

Seria LEGO Princess to seria klocków do zabawy dla dziewczynek. Tutaj mają szansę spotkać się z ulubionymi księżniczkami i królewnami. Spotykamy się z Bellą z "Pięknej i Bestii", z mieszkańcami Krainy Lodu: Elsą i Anną, Kopciuszkiem, Arielką, Rayą i smokiem Sisu, Roszpunką i Myszką Miki.

Dziewczynki mają dodatkową motywację do układania klocków, gdyż pozostają w interesujących je tematycznie obszarach. Jeśli wasze pociechy lubią disnejowskie klimaty, a filmy Disneya oglądaliście wspólnie, obok tych zabawek nie możecie przejść obojętnie.

Boxy LEGO Princess przyjazne dzieciom

Zestawy dedykowane są dla dzieci w wieku 4 lat i starszych. Maluchy, które jeszcze nie potrafią czytać, z łatwością korzystają z prostych instrukcji obrazkowych dedykowanych dzieciom. Można także skorzystać z dedykowanej aplikacji, która pokazuje podgląd gotowego modelu oraz przekazuje cenne wskazówki.

Klocki przechodzą też oczywiście szereg testów i badań, zanim zostaną dopuszczone do sprzedaży.

Klocki LEGO Disney: poznaj nasze bestsellery

Największą popularnością cieszą się klocki LEGO Disney Princess z Krainy Lodu. Zestawy zawierają figurki i klocki do ułożenia niektórych elementów np. zamków czy innych elementów scenografii. W tej serii znajdziesz: „Disney Frozen. Zamkowa wioska w Arendalle”, „Disney Frozen. Szkatułka na biżuterię Elsy”, „Disney Frozen. Zaczarowany domek na drzewie” oraz zestaw LEGO Disney Frozen z książką.

Klocki LEGO Disney Princess na prezent

Klocki z zestawu pasują do wszystkich innych klocków LEGO, dlatego można je swobodnie łączyć z innymi i przedłużać zabawę do woli. Jeśli wiesz, że maluch, którego chcesz obdarować klockami LEGO ma już inne w swojej kolekcji, możesz mieć pewność, że kolejny zestaw przyjmie z radością.

Klocki LEGO Disney Princess możesz wręczyć jako nagrodę, na poprawę nastroju i tak całkiem bez okazji także.

Ładowanie...