Xi
cofnij do Lalki

Kategorie

   • Lalki Steffi (144)

Dostępność

Zakres cenowy


Wydawca

  Ocena

  Lalki Steffi

   (144 produktów)

  Lalki Steffi to wyjątkowe zabawki, które stanowią doskonały prezent dla dzieci. Występują w wielu wersjach, od lalki Steffi w ciąży po Steffi sportową, co sprawia, że każde dziecko może znaleźć coś dla siebie. Zaprojektowane są z myślą o różnych grupach wiekowych, a zestawy lalek Steffi, które można zbierać przez lata, pozwalają na tworzenie dużych rodzin lalek.

  Lalka Steffi tęczowa syrena

  47,99 
  Wysyłka 3 dni robocze

  Steffi stomatolog

  33,79 
  Wysyłka 3 dni robocze

  Steffi Rodzina na sportowo

  122,49 
  Wysyłka dzisiaj

  Sparkle Unicorn jednorożec ze światłem

  58,79 
  Wysyłka 3 dni robocze

  Steffi magiczna noc

  26,79 
  Wysyłka 3 dni robocze

  Lalka na hulajnodze

  16,39 
  Wysyłka dzisiaj

  Lalka w letniej sukience

  20,29 
  Wysyłka dzisiaj

  Lalka z akcesoriami

  33,19 
  Wysyłka dzisiaj

  Steffi Wyprawa rowerowa

  88,49 
  Wysyłka dzisiaj

  Steffi Fluffy

  44,79 
  Wysyłka dzisiaj

  Steffi z koralikami

  55,19 
  Wysyłka dzisiaj

  Steffi Magiczny ślub

  66,19 
  Wysyłka dzisiaj

  Steffi Hula Hoop

  41,19 
  Wysyłka dzisiaj

  Lalka wróżka z akcesoriami

  77,69 
  Wysyłka dzisiaj

  Lalka w ciązy + łóżeczko i akcesoria

  51,99 
  Wysyłka dzisiaj

  Lalka w letnim stroju

  26,59 
  Wysyłka dzisiaj

  Lalka Steffi: towarzyszka dziecięcych zabaw

  Świat lalki Steffi jest radosny, kolorowy, pełen pasji i wielu emocji. Nic dziwnego, że ta seria zabawek skradła dziewczęce serca. Design każdego produktu zachwyca. Producent zadbał o detale; szczegóły dopracowane są z wielką starannością. Zabawa lalkami z tej serii to prawdziwa przygoda i mnóstwo wspaniałych przeżyć. Możliwość wcielania się w różne role nie pozwala na nudę. Przekonaj się, jak kreatywne pomysły może mieć twoja pociecha.

  Lalki Steffi: zabawa w wielu wariantach

  Lalka Steffi występuje w różnych zestawach, dzięki czemu dziewczynki mogą jednego dnia bawić się w pediatrę, drugiego gotować ze Steffi pyszne obiady, trzeciego wcielić się w rolę weterynarza, a następnego jechać na szaloną wycieczkę samochodową. Duży wybór dodatkowych akcesoriów pozwala na odgrywanie wielu scenariuszy zabaw, które tak naprawdę ogranicza tylko dziecięca wyobraźnia.

  Lalka Steffi w ciąży: zabawa w dom

  Lalka Steffi w ciąży oraz wszystkie akcesoria pozwalające na zabawę w dom to jeden z bestsellerów w naszym sklepie. Dziewczynki chętnie wcielają się w rolę mam: noszą lalki na rękach, wożą w wózku, karmią i gotują im obiady.

  Urocza lalka Steffi w ciąży pozwoli Ci przygotować córkę na powiększenie waszej rodziny. Jeśli wkrótce ma się pojawić w waszym domu kolejny domownik, kupując małej lalkę w ciąży, przygotujesz sobie grunt pod rozmowę o rodzeństwie. "Wspólne" doświadczenie pozwoli wam na jeszcze większe zacieśnienie więzi.

  Lalka Steffi z koniem: pasja, hobby, zabawa

  Zabawki bawią, ale i uczą. Lalka Steffi z koniem to jedna z wersji lalki, która pokazuje, że w życiu ważna jest pasja. Jeśli twoje córka kocha konie, ten model lalki Steffi skradnie jej serce: Steffi i Evi z konikiem.

  Lalka Steffi: sprawdź nasze bestsellerowe zestawy

  Zobacz, które zestawy z lalką cieszą się największą popularnością.

  • Steffi z kotkiem - te wdzięczne zwierzaki zawsze wzbudzają pozytywne emocje i opieka nad nimi to i przyjemność i prawdziwe wyzwanie. Ten zestaw pokazuje dziecku, jakie obowiązki czekają właściciela czworonoga. Pomysł poszerzenia waszej rodziny o kotka można zacząć właśnie od takiego prezentu.

  • Seffi zabawa w basenie - prawdziwa letnia wersja zabawy. W zestawie znajdziemy lalkę Steffi, niemowlaka, basen i zjeżdżalnię.

  • Steffi i Kevin na randce w kinie - para zakochanych pozwala na tworzenie i odgrywanie wielu scenariuszy. Zestaw kinowy zawiera dodatkowe akcesoria: okulary 3D, popcorn oraz napoje. Lalki mogą więc towarzyszyć dziecku podczas oglądania bajek i pójść razem z wami na rodzinny seans do kina.

  • Steffi Love. Wymarzony Pałac - w zestawie znajdują się pięknie zdobiony pałac, który obraca się wokół własnej osi oraz lalki Steffi i Evi. Wśród czterdziestu dodatkowych elementów znajdują się figurki kotka, pieska, stół i krzesła. To zestaw dla małych księżniczek, które zamkowe klimaty ukochały ponad wszystko.

  Ładowanie...